БезПаспортаНеПродаю• Изменено 12 января 2025

Интернет магазин мебели - какой посоветуете?

Нужен шкаф. Может кто-то заказывал недавно и доволен сервисом какого-то инет магазина и качеством мебели?
Лінива, не каюсь• 12 января 2025
Може на місці десь замовити? Чи у вас просте замовлення?
Фуліганка• 13 января 2025
Мебельок замовляла та Табуретка.
В мебельок попався гарний майстер по збиранню, дуже толково усе зробив та запропонував варіанти вирішення проблеми, котру не змогли вирішити при виконанні креслень кухні з-за певних обмежень виробника(кухня модульна). Оплата частинами моно 6 місяців без переплат, окрім додаткових послуг(збирання,доставка).
В табуретці меблі такі ж як в мебельок, але асортимент шаф трішки ширше. «Майстрер» мені попався без технічної уяви, 200 гривнями(приблизно 15% від прайсу збірки) «на чай» був незадоволений, хоча шафа проста, краще б самі зібрали. Моно без переплат на 3 місяці,не на всі товари.
IKEA шафки замовляла, магазин Хоум Клаб. Те що мене цікавило було в наявності у Львові. Оплата частинами моно, доставка в Київ є SAT, НП, Міст.
vkoren73• 26 января 2025
’Нещодавно придбав шафу-купе з піскоструйним малюнком в https://meblival.com.ua/ . З самого початку мене привабив оригінальний дизайн і висока якість матеріалів. Після отримання замовлення я був приємно здивований: шафа виглядає навіть краще, ніж на фото. Малюнок виконаний дуже акуратно, кольори насичені. Збірка шафи пройшла без будь-яких проблем, всі деталі ідеально підійшли. Шафа містка і функціональна, чудово вписалася в мій інтер´єр. Особливо хочу відзначити швидку доставку і професійну консультацію менеджера. Рекомендую цей магазин всім