Відкушу все що стирчить• 13 января в 10:58

Оце нашо воно мені треба?

Дізналася про вагітність, пішла з роботи (дуже нервова), у цей час попросили мене трохи попрацювати бухгалтером у бюджетній установі, поки вони знайдуть когось на цю посаду, бо зарплата маленька і бажаючих немає, півроку не могли знайти, весь облік в excel, порядку ніякого.
Ну все ж краще ніж вдома сидіти, хоч з невеликої зарплати лікарняні, якось півроку відпрацювала, вже й на лікарняний треба, а передати справи нікому, вже офіційно вийшла на лікарняний, а передати справи нікому. Я тепер абсолютно точно розумію що нікого і не шукали особливо.
Другий тиждень намагаюсь здати баланс (МБ та ДБ), обʼєднану звітність і закрити купу питань, які мене наче і не стосуються вже, а начальник не чешеться, я просто не розумію про шо людина думає.
Прийшла сьогодні на роботу, ковиряюся і так щось мені сумно, хочеться покинути і піти, а вони як хочуть, так хай і здають.
автор Відкушу все що стирчить • 13 января в 11:01
Просто вже є кошторис на цей рік, треба поточні справи робити, а я ще підчищаю попередній, в мене купа задач, хтось щось постійно від мене хоче, а я ж наче вже маю лежати вдома ногами догори
So_so• 13 января в 11:01
Это такой тип нервной системы. У меня мама такая. Она абсолютно не может расслабиться, не умеет отдыхать и не может быть занята собой, обязательно нужно что-то делать, а потом и зачем я я с этим связалась (ген уборка, консервация, огород итд).
автор Відкушу все що стирчить • 13 января в 11:02
Ответ дляSo_so
Безумовно
So_so• 13 января в 11:02
В отпуске она обычно на 2-3 день начинала обои переклеивать, а до этого рассказывала как устала и хочет отдохнуть)
Удальонка• 13 января в 11:03
Ответ дляSo_so
І в мене така сама мама) тільки крім роботи, приготування і прибиранння, вона СИЛЬНО зайнята собою. Спорт, косметолог, перукар, манікюр, шопінг. 60 років їй. Виглядає фантастично. Відпочивати не вміє взагалі. Всіх задовбе за 4 хв(( жахливий токсичний характер
КараПузовна• 13 января в 11:53
А навіщо ви це робите? У вас лікарняний. Придумайте,що у вас тиск і т.д і працювати вам вже лікар заборонив. Чи ви й після декрету збираєтесь туди повертатись і не хочете псувати відносини з керівництвом?
Гостра на язик• 13 января в 12:20
автор, вставайте и идите домой, сделайте чайку,включите сериал Медленные лошади и отдыхайте. пусть коллеги теперь работают. вы официально на больничном.
автор Відкушу все що стирчить • 13 января в 12:55
Ответ дляГостра на язик
Так я єдиний бухгалтер, ніхто цього не зробить з тих хто вже тут працює
КараПузовна• 13 января в 13:36
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Так це не ваші проблеми,що керівництво не знайшло людину до того часу,як ви підете в декрет.
Гостра на язик• 14 января в 00:14
Ответ дляВідкушу все що стирчить
на вас ездят,а вы и рады стараться. думаете,что незаменимы. на самом деле сразу найдут замену.