Позаземний розум• сегодня в 09:21

Мамы 9ти классников что думаете делать в связи с тем что детям не дают доучится?

Мамы 9ти классников что думаете делать в связи с тем что детям не дают доучится в своей школе и получить полное школьное образование 11 классов?? Это последний класс,который идет по старой программе, остальные уже нуш. И вот из-за реформы детей теперь просто выкидывают на улицу в 9м классе. Нужно переходить в другую школу в 10й класс, в который даже не всех возьмут т.к. нет места для всех.....
Svitlo_• 1 час назад
Ответ дляЖенщинас
Підкажіть, якщо знаєте, у ваших ліцеях будуть середні класи? Наша школа отримала статус ліцею і нам повідомили, що в школі залишаться тільки 10-12 класи, а нашому 5 треба шукати місця в інших школах. Досі сподіваюся, що передумають і середні класи залишать. Цікаво як в інших містах?
Там вимоги. Що в ліцеї має бути 5 профілів. Це 15 класів. Чи матиме ваша школа приміщення ще на 5-9 класи?
Женщинас• 1 час назад
Ответ дляSvitlo_
Ми живемо у прифронтовому місті, в нас і до повномасштабної у старші класи йшло мало дітей, а зараз... Я вважала, що наш райцентр не витягне вимоги і на 1 ліцей, а виявилося, що цей ліцей ще й від середніх класів відмовляється. Як на мене - дивно.
ВЫВсеВрете• 1 час назад
Ответ дляКоленная ложечка
То, что учителя все равно одинаково преподают ,у них своя программа
У нас неоднаково - не знаю, як у вас
Мальовнича даль• 51 минуту назад
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Ні. Моїй дитині буде 14.
Вона закінчує 7 клас і зараз їй 12. Рахуйте.
А нащо ви її в 5 віддавали? Ваше рішення - ваші наслідки. Про це постійно попереджають. Але з теми в тему - Ой, така лєхкатня той нуш! Ідіть в чотири, всьо ок!
То ж і програма 9-11кл розрахована не на цуценят, але хто з батьків про те думає в 5!
ЛеньГуглить_правда• 48 минут назад
Ответ дляКаваЗМолоком
Что угу? Времени еще много, что-то придумают. В крайнем случае ДПА.
Вообще переход на эту систему условие зарубежных доноров, только вчера читала .
Времени много. Вы читаете тему автора, речь о нынешнем выпуске 9 класса, которым не подготовили колледжи и закрыли 10 классы.
ВЫВсеВрете• 47 минут назад
Ответ дляМамин тріль
НМТ переробили з ЗНО. Той же рівень знань, просто назвали по іншому.
У 9класників трохи інший рівень знань і для них треба все розробляти по новому. Починаючи з самої системи. Це ж не тільки теоретичне підгрунтя, а й фінансове в першу чергу. Одна тільки подача заявок чого вартує. Масова, тоді як подачу заявок на НМТ ніхто не відміняв. Це велика робота, яку, схоже, ніхто не проробляв.
Умовно, Ви купували автомобіль через Дію? Я от пробувала, коли тільки внедрили цю систему. Три місяці це було нереально, ’система недоступна’ це була стандартна відповідь. Хоча заявок, звісно не було настільки багато, як би всі випускники 9 класів випустились 31го травня і подали заявки
Дпа ж є вже якісь розробки для 9 класу - підмарафетять і піде
Мамин тріль• 47 минут назад
Ответ дляВЫВсеВрете
Якісь розробки є, по старим правописам. Вони не підійдуть для нової реформи.
ЛеньГуглить_правда• 46 минут назад
Ответ дляНіколи не збрешу
У нас школа подсуетилась и получила аккредитацию на 10-11 класс. И все окрестные школы тоже, хотя еще год назад все были до 9-го.
Но если б так не случилось, то либо другая школа, л бо платная онлайн.
С 2027 года они не будут всеми лицеями. Они выпустят 10 класс, дальше дети будут искать 11 классы.
ВЫВсеВрете• 45 минут назад
Ответ дляМамин тріль
Пройдуться по темам, поміняють ті три завдання згідно з новим правописом, нічого страшного
Мамин тріль• 43 минуты назад
Ответ дляВЫВсеВрете
Ну, нет, это так не сработает. К сожалению.
Точнее могут, конечно, так сделать. Но это не на пользу умным абитуриентам будет. А я ж исхожу из интересов моего ребенка. Мне такое не подойдёт.
ЛеньГуглить_правда• 42 минуты назад
Ответ дляМамин тріль
Тобто якщо дитина навіть навчається в ліцеї, то на момент випуску не факт, що отримає свідоцтво про повну середню освіту? Бо на момент випускц у школи може не бути ліцензії?
В навіщо тоді дають ліцензії на 2027 рік?
У нас аналогічно 4 школи зараз ліцей, 10 класи набирають на 2026/2027 роки навчання, а далі має бути 1 ліцей на 11 класи, але невідомо, чи буде ліцензія в нього. І це повідомили нещодавно батькам 9-х класів.
ЛеньГуглить_правда• 40 минут назад
Ответ дляЖенщинас
Я читала, что со следующего года возобновляется ДПА в 4 классе, после 9 будет зно по результатам которого будут брать в 10. Почему со следующего? - везде писали, что реформу запустят с 2027
Тому що є 9 клас, який має випуститися не за НУШ, він потрапив у перехідний період, і з ними ситуація критична. А з 2027 року підуть діти в 10 клас, які мають навчатися вже 12 років. Проблема постає: де вчитися тим, хто має бути в 11 класі 2027 року, розумієте?
ВЫВсеВрете• 37 минут назад
Ответ дляМамин тріль
Реформа все рівно буде - що б ми тут з вами не обговорювали, її приймуть, обкатають і впровадять в життя - на щастя чи на жаль, але це розвиток. Так само, коли запроваджували ЗНО, ламали стару систему, то скільки було розмов, обурень і тд, а ввели і всі звикли. Так буде і тут, все втрясеться згодом, просто літям, які попадуть саме на межу двох систем - їм, так, буде найважче. От на моєму синові і його однокласниках наступного року обкатають програму, підрихтують слабкі сторони, і далі діло веселіше піде, надіюсь)
Мамин тріль• 30 минут назад
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Ну это кошмар. Реформа - это какая-то четко разработанная система изменений. А тут получается не знает никто и ничего. Тогда какая ж это реформа?
ЛеньГуглить_правда• 27 минут назад
Ответ дляМамин тріль
Я дивилася презентацію реформи міста Львова, то там логічно і нормально все, але то велике місто, ось з малими населеними пунктами дуже жорстоко все.
Королева Сарказма• 24 минуты назад
Ответ дляSvitlo_
Ну вони провчаться там 10 клас і їм скажуть до побачення. Бо школа не матиме ліцензії їм видати свідоцтво по закінчення школи.
Нет, не скажут. Нам сказали, что дети будут доучиваться 11 классов в своей школе. У нас последний выпуск по обычной школьной программе.
Мамин тріль• 24 минуты назад
Ответ дляВЫВсеВрете
Ну все таки болонскую систему когда вводили, то вводили поэтапном с четким пониманием что их это выйдет. Например, когда я училась, то введи 12бальнуб систему, но зно ещё не ввели, я сдавала обычные экзамены. ЗНО сдавали уже выпуски за мной.
А тут не понятно, кто вообще сможет закончить школу. Вроде и возможность получать проф-тех образование дали, но мах-тех обеспечение техникумов и не думали расширять. Вроде и получили квалификацию какието школы как лицеи, но не факт, что до 12 класса.
Вузы потеряют год абитуриентов, но никто не обязуется их поддерживать на это время.
И в итоге получается какой-то п..ц, а не реформа.
Из которой нотаріусиня, в не нотаріус - основний здобуток. І ..уй з ним, що не нотаріуса, ні нотаріусині може не статись в таких умовах
Мамин тріль• 11 минут назад
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Не розумію. Я не розумію до чого готувати мою дочку 8класницю, переможницю олімпіад і конкурсів Яцика. Єдиний вихід, який я бачу, це наступного року приділити максимальну увагу її підготовці до вступу закордон. Бо в цих Голодних іграх я її не прагну бачити.
Якщо це ціль держави Україна - позбавитись талановитих дітей, то ок, вони цього добились.
І це добре, що я залишила своїй дитині таку можливість, незважаючи на тимчасовий захист і інші сторонні впливи. Багато батьків таких (розумних і працьовитих) дітей і цього варіанту не зможуть запропонувати своїй дитині. Не зможуть не тому що погані батьки і не дбають про дитину