Добродійка• 13 января 2025
Чи винна я, що слабі продажі?
Я представник від фірми в магазині Фокстрот, зараз у нас дуже слабий потік людей. Я підхожу до кожного клієнта та відповідно 80% всього, що продається в моєму товарному сегменті - мій товар. Але план всерівно не витягую, так як просто немає кому продати. Я винна в тому, що слабкі продажі у такому випадку?
Да Щас же• 13 января 2025
А що у вас за посада? Якщо ви менеджер з продажів, то від вас очікують, що ви будете продавати. І що за товар?
Добродійка
• 13 января 2025
Ответ дляНе люблю натовп
А вас винною роблять?
Керівництво постійно запитує, чому слабкі продажі
Не люблю натовп• 13 января 2025
Ответ дляДобродійка
Хай подивляться на продажі минулого січня. Невже післясвяткового відкату не було?
Добродійка
• 13 января 2025
Ответ дляДа Щас же
Я продавець, це зрозуміло. Але просто немає кому продавати, буває таке, що за 4 години жодного клієнта на мій товар
Добродійка
• 13 января 2025
Ответ дляНе люблю натовп
Ні, після свят якраз слабкі продажі. Продажі магазину вдвічі впали порівняно з минулим роком
Не люблю натовп• 13 января 2025
Ответ дляДобродійка
Порівняно з січнем 2024?
мистерЛяпсус• 13 января 2025
О нет… я прихожу всегда или посмотреть, сравнить или сразу за конкретном товаром купить. Вот эти менеджеры что подходят это просто капец!! Как начинают мне впаривать вообще не то за что я пришла, хоть прячься, так бесят, в основном отшиваю, но если уж прицепились основательно- выбегаю из магазина
Добродійка
• 13 января 2025
Ответ дляa_____07
Багато хто ж приходить ’пощупати’ товар, а потім його замовити онлайн дешевше(
Так, звичайно
КокошинЭль• 13 января 2025
Відсутність клієнтів - логічний наслідок. Люди бідніють, виїжджають і економічна ситуація така, що багатьом не не що техніку, а на їжу скоро не вистачить. Покидьки зробили все, щоб економіка загнулась, а разом з нею і люди.
Ответ дляКокошинЭль
все это для руководства менеджера слушать не интересно.
КокошинЭль• 13 января 2025
Ответ дляdulenok
Звісно, але така велика мережа, точно має відділ економістів, який проводить аналіз показників.
Така ситуація зараз у багатьох сферах. Я на великому промисловому підприємстві і кожного кварталу показники все гірші. Ну що ж, керівництво країни постарались, щоб ми в цій дупі опинились.
Виннипуховна• 13 января 2025
Ответ дляДобродійка
Так а конверсія яка?
Козяка-маляка• 13 января 2025
Ответ дляВиннипуховна
Так а конверсія яка?
Ох і тут конверсія-( якщо побачите, як в аптеку Подорожник заходять і виходять, пригинаючись при дверях, знайте, то працівники мережі або медпредставники
Виннипуховна• 13 января 2025
Ответ дляКозяка-маляка
Да не тільки в аптеках пригинаються, я знаю
Добродійка
• 13 января 2025
Ответ дляВиннипуховна
Так а конверсія яка?
120 людей в день на цілий магазин, раніше було 300-350
Виннипуховна• 13 января 2025
Ответ дляКозяка-маляка
Просто цікаво чим керується керівництво, коли каже, що малі продажі. Вони ж повинні шукати причину і знати. Що війна, люди менше ходять, менше купують і тд
Виннипуховна• 13 января 2025
Ответ дляДобродійка
В скільки з них роблять покупки?
У відсотковому співвідношенні.
Цим і пояснюйте керівництву. А ще питання до маркетологів. Реклама і тд
У відсотковому співвідношенні.
Пишу вірші, дорого• 13 января 2025
Ответ дляКокошинЭль
чекайте, зараз прибіжить зебот з погонялом манька і насипле вам в пілотку)))
Пишу вірші, дорого• 13 января 2025
Ответ дляdulenok
розумне руководство і саме знає, що в січні продажі просідають. А самодурам тупим дійсно і не цікаво, і не зрозуміло, чому продажі впали
Добродійка
• 13 января 2025
Ответ дляВиннипуховна
В скільки з них роблять покупки?
У відсотковому співвідношенні.
Приблизно 40-50%, і то переважно купляють те, що зламалось. Чайник, праска, пральна машина. Я працюю на вбудованій техніці
Нічна ненажера• 13 января 2025
Ответ дляВиннипуховна
Керівництву до дупи. Коли приймають на роботу, одразу говорять, що має бути такий...результат. Не зможеш - значить...
Тому текучість кадрів, постійно. Кожен новий думає, що йому малину пропонують...
Тупа теорія. Кращє самому продавати в свому магазині, а не наймати купу консультантів.
Пишу вірші, дорого• 13 января 2025
Ответ дляКокошинЭль
та так.... допомагають русні, чим можуть