Ядвига Юсьлегко• 10 января в 20:17

Як повернути товар неналежної якості якщо він не підлягає поверненню?

Придбала колготи в сенсей, вперше і в останнє напевне. Пачка була запакована, не відкривалась наче як багато там інших лежить відкритих. Коли збиралась одягти побачила стрілку. Знаю що товари такого плану не повертають, але кошти шкода, і колгот нема і грошей. 220 грн не така і велика сума, розумію, але чому магазин продаючи товар неналежної якості не втрачає кошти, а навпаки заробляє, а покупець і без товару і без грошей. Впевнена, що так не тільки я попала. Чи є якісь варіанти повернення коштів все ж таки,хтось знає?
Я такая наивная• 10 января в 20:18
ніяк. Там копійчана вартість, і рівень якості всім відомий
Болтушка Му• 10 января в 20:18
Идите в магазин, пробуйте. Если брак фабричный деньги вернут
автор Ядвига Юсьлегко • 10 января в 20:20
Ответ дляЯ такая наивная
Та ясно,одяг там і не купую. Тапки можу,чи щось з декору. Але 220 грн не так і мало за колготи чесно кажучі,особливо коли жодного разу не вдягнув
Я такая наивная• 10 января в 20:21
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
спробуйте повернути, може й вийде
автор Ядвига Юсьлегко • 10 января в 20:22
Ответ дляБолтушка Му
Та ще й купила в трц, який хто зна де від місця проживання
Ласую колобками• 10 января в 20:22
Товари неналежної якості ви маєте право повернути всі. Той перелік, що не підлягає поверненню, то лише для товарів належної якості.

Інша справа, що в даному випадку ви ніяк не доведете, що стрілка там була зразу, а не ви її самі потім зробили, одягаючи.
автор Ядвига Юсьлегко • 10 января в 20:24
Ответ дляЛасую колобками

Та отож. Що мене торкнуло купити там їх. Може хоч інших застережу від таких помилок
Бачу_майбутнє• 10 января в 20:45
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
каких? вы могли купить колготы со стрелкой в любом магазине. и не один не вернет вам деньги, т.к доказать, когда она была сделана невозможно
Бабка-ежика• 10 января в 21:31
Не належної якості мають обміняти
автор Ядвига Юсьлегко • 11 января в 21:27
Ответ дляБачу_майбутнє
Але за все життя, такого не було в інших магазинах. Сенсей якістю не може похвалитись
Крайня невістка• 20 января в 12:58
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Я колись купувала колготи в магазині, вони були нові, але розмір не підійшов. Дитині купувала.
Вибачились але не прийняли
Крайня невістка• 20 января в 12:59
Ответ дляБачу_майбутнє
Раніше ми купували на ринку і перевіряли