Дівчата, може хтось користувався цією косметикою і поділиться враженнями. Там багато продуктів різних. Спробувала такий денний крем як на фото, по відчуттям сподобався
Ответ дляSonne8752
скорее всего
но для базового крема - нормальный
Дякую. Бо помітила що той яким користуюсь зараз почав пори забивати. Хотіла купити medik8, але тут дівчата сказали що там тре а всю лінійку для якогось видимого ефекту. А я лінива в цьому плані і без вільного часу, знаю що мене вистачить тільки на вмитися і намагатися) ще й сертифікат подарували подарунковий, треба щось купити....
Ответ дляAnnaOst
но надо помнить что все индивидуально