AnnaOst• 13 января в 14:25

Доглядова косметика eucerin. Серія hyaluron-filler

Дівчата, може хтось користувався цією косметикою і поділиться враженнями. Там багато продуктів різних. Спробувала такий денний крем як на фото, по відчуттям сподобався
marata• 13 января в 14:35
Нічого поганого, але й ефекту ніякого нема)
автор AnnaOst • 13 января в 14:36
Ответ дляmarata
Дякую) таке в мене вже є
bdgoli• 13 января в 14:37
Дерматолог прописывал лет 10 назад какой-то комплекс, не вспомню уже. Помню только, что фигня фигнёй и урьяж, и еусерин. Деньги на ветер
автор AnnaOst • 13 января в 14:37
Ответ дляbdgoli
А від якої проблеми?
bdgoli• 13 января в 14:38
Ответ дляAnnaOst
А від якої проблеми?
Уход после демодекоза ресниц.
Sonne8752• 13 января в 14:39
пользовалась.. обычный крем
чуда не сотворил
автор AnnaOst • 13 января в 14:40
Ответ дляSonne8752
пользовалась.. обычный крем
чуда не сотворил
Та вони мабуть ніякі в цій ціновій категорії не творять)
Sonne8752• 13 января в 14:40
Ответ дляAnnaOst
скорее всего
но для базового крема - нормальный
автор AnnaOst • 13 января в 14:43
Ответ дляSonne8752
скорее всего
но для базового крема - нормальный
Дякую. Бо помітила що той яким користуюсь зараз почав пори забивати. Хотіла купити medik8, але тут дівчата сказали що там тре а всю лінійку для якогось видимого ефекту. А я лінива в цьому плані і без вільного часу, знаю що мене вистачить тільки на вмитися і намагатися) ще й сертифікат подарували подарунковий, треба щось купити....
Sonne8752• 13 января в 14:44
Ответ дляAnnaOst
но надо помнить что все индивидуально
автор AnnaOst • 13 января в 14:45
Ответ дляSonne8752
но надо помнить что все индивидуально
У мене взагалі то шкіра не чутлива, але бачу що з еко-косметмкою, яку я люблю, час зав´язувати. У мене від неї чорні цятки по всьому обличчю
Алла Г.• 13 января в 15:53
був нічний.....ніякий