Свисток ля-минор• 13 января 2025
Є питання щодо кардіохірурга
Захворів батько, кардіолог рекомендує для початку консультацію кардіохурірга, можливо потрібна буде операція.
Є питання - де в Києві шукати лікаря? Дивитись інститут серця чи Амосова чи Шалімова? Можливо хтось стикався і зможе поділитися досвідом.
Телефонувала в інститут серця, прийом кардіолога платний (вони починать саме з огляду кардіолога, лише потім кардіохірург). Хочу зрозуміти чи в усіх інститутах зараз лікування платне, чи хоч частково покривається НСЗУ, бо розумію що шлях лікування буде довгим.
Також шукаємо гарного лікаря, може хтось підкаже
Не пириживай• 13 января 2025
Розгляньте ще інститут Стражеско. в них теж гарні спеціалісти і вартість послуг дещо нижча, ніж в Амосова
Домашня Зюзя• 13 января 2025
Були в ін-ті серця, так там платно, але в цю ціну входять і обстеження, ЕКГ, УЗі-серця, аналізи + консультація лікаря.
Свисток ля-минор
• 13 января 2025
Ответ дляДомашня Зюзя
Підкажіть, будь ласка, ви платили за консультацію і всі ці обстеження автоматично входили сюди?
Бо нам для початку озвучили консультацію кардіолога - 780 грн.
Домашня Зюзя• 13 января 2025
Ответ дляСвисток ля-минор
вартість десь була +-2 тис разом з обстеженнями
Свисток ля-минор
• 13 января 2025
Ответ дляДомашня Зюзя
Дякую вам за відповідь
Позитивна• 13 января 2025
Как врач вам советую центр емца. И бесплатно-это утопия, лечиться дорого
Свисток ля-минор
• 13 января 2025
Ответ дляПозитивна
Дякую, але питання не стоїть щодо ’безкоштовно’. Питання лише в тому, чи покриваються деякі аспекти лікування державними гарантіями
Позитивна• 13 января 2025
Ответ дляСвисток ля-минор
Ну які державні гарантіі?? За законом у нас всі медпослуги безкоштовні, абсолютно всі, немає переліку, що ці операції офіційно платні, а ці- ні. А на ділі- за все треба платити
Свисток ля-минор
• 13 января 2025
Ответ дляПозитивна
Окрім операцій є ще діагностика (УЗД, рентгени, аналізи), а також розхідні матеріали для операції (в тому числі кардіостимулятори, штучні клапани і т.д.) І мова йде не про ’дати на лапу лікарю’. Мова йде про сотні тисяч гривень за операцію, які сплачуються офіційно через касу. Тому й питаю, які є відгуки по різним інститутам.
Для мене трохи дивно, що маючи на руках направлення від сімейного лікаря (яке зараз обов´язкове), потрібно платити навіть за первинну консультацію вузького спеціаліста в державній установі.
Позитивна• 13 января 2025
Ответ дляСвисток ля-минор
Зачем вы мне это пишите? Я- врач, систему знаю изнутри, и все анализы, и узи, и расходники должны быть по закону бесплатны, потому что их должны закупать за госденьги, но вот эти деньги как раз больницам и не дают, зато по тв так хорошо вешают впм лапшу про полное финансировпние