Фантазерша• 13 января в 14:48
Скажіть чесно, які емоції ви б відчули в даній ситуації
Є дві близькі людини ,
Нехай це будуть сестри або найкращі подруги
Олена і Марія.
Доход у обох приблизьно однаковий 30 тис.
Але у Олени більше можливостей заробляти бо немає дітей і є додаткові навички ( знання програм, іноземна мова)
І от ви Олена. Ви живете на ці 30 тисяч від зарплати до зарплати.
І узнаєте що Марія за 3 роки відкладала і купила авто за 10 тис.
( Якщо що Марія не плакалась, грошей не просила, за чужий рахунок в кафе не сиділа)
Які б відчуття, емоції у вас виникли?
Чи відчували б ви негативні емоції до Марії?
Олена і Марія.
Які б відчуття, емоції у вас виникли?
Леопардові панчохи• 13 января в 15:06
Ответ дляФантазерша
Тут так тонко все
Я б мабуть, засмутилася що в мене такого немає, і не змогла б щиро порадіти за рідну людину
Это зависть. И ваша глупость, что все тратили.
Живчик-счастливчик• 13 января в 15:06
Ответ дляФантазерша
У Марії одна дитина. Але живуть просто і скромно. Житло своє, їжу самі готують.
ну вот. Учитесь. Не лазить по кафешкам, готовить и жить скромно. И не скупать тонны шмоток и косметики
ПрипоРошенная• 13 января в 15:06
У мене є такі дві знайомі. Працювали на однакових посадах, схожа зп. Одна купила квартиру в новобудові, зробила ремонт, купила нове авто.
А інша все проїла, і купувала тонни шмаття. Дарувала всьому світу подарунки. А потім як зібралась купити б/у дешеву машину, то пішла по друзях клянчити гроші.
Я якщо що також поацювала на схожій посаді і зі схожую зп. Але себе до уваги не беру, бо в мене ще і чоловік і діти.
Love_Love_Love_• 13 января в 15:07
Ответ дляФантазерша
Люди ж різні бувають.
Тут були теми як куми чи родичі купили раптово квартиру - так тут люди навіки ворогами ставали.
Ну вас аж коробить від заздрості)))
Страхованная• 13 января в 15:07
Вангую, что люди это не близкие.
То что это знакомая, коллега или сестра не значит что они близки.
Если Мария никак не участвовала в жизни Елены и слова ей доброго не сказала за год, то глубоко срать и на Марию, и на ее ребенка, и на ее авто или расходы 🤷
Это чужой человек.
Просто звязда• 13 января в 15:07
Я очень люблю свою сестру, очень переживаю за нее и очень радуюсь ее успехам! Да я мечтаю, чтоб у моей сестренки все было хорошо! Так что, в пободной ситуации, считала бы, что она большая молодчинка!
Україна наше все• 13 января в 15:08
Мене б це спонукало передивитись свої пріоритети і перевірити, чи не обмежую я себе штучно, чи не вважаю недосяжним те, чого насправді можу досягти. Не обов´язково це має бути те ж саме, що в сестри)
Леопардові панчохи• 13 января в 15:09
Автор, начинайте и вы откладывать. Очень хорошая привычка. Спасибо советчице, меня этому научили здесь много лет назад)
Страхованная• 13 января в 15:09
Ответ дляСегодня не целуюсь
Кем надо быть, чтоб носить такой камень зависти за пазухой?
Кто Олені не дает поднять жопу и пахать, эклномить и т.д?
Автор троллит и не говорит всего.
Насколько близки эти люди? В каких условиях?
Может Мария за рубежом на пособиях или с богатым иностранцем, а Елена в прифронтовом сама под обстрелами.
Иначе, будь они реально близки и дружны, темы и вопроса бы не было.
Просто звязда• 13 января в 15:10
Ответ дляФантазерша
Тут так тонко все
То просто у вас такие отношения. Не близкие, а соперничество
Меня не звали• 13 января в 15:10
Ответ дляФантазерша
Дякую за чесність
Напевно пораділа б, подруга купила авто, вона молодець.
Але я не заздрістна, навіть навпаки частіше я замислююсь, а що я б хотіла і роблю висновки, по типу ’Аня поїхала в круїз, а я зробила ремонт на балконі і планувала на кухні, можливо відкласти ремонт і поїхати кудись до сонця’.
Страхованная• 13 января в 15:10
Ответ дляэнциклопУдия
Ну тоді Марія двічі молодець. Бо навіть одна дитина - це дофіга витрат, порівняно з одинокою людиною.
Ще й заробляти встигає, і відкладати, і готувати.
А взагалі, цим двом треба замислитись, що у них спільного для дружби??
Бо, вибачте, автор, для мене подруга (хоч і 100 років дружбі) і сестра - це ну зовсім різні речі.
Подруга - це тимчасова людина у житті ( може бути це і тривалий термін, і все життя), а сестра - це святе і назавжди.
Сестри бувають різні. Нерідко сестра чи брат абсолютно чужі, гірші за незнайомців.
Сегодня не целуюсь• 13 января в 15:11
Ответ дляСтрахованная
Автор троллит и не говорит всего.
Автор Мария на самом деле
Единая страна!• 13 января в 15:12
Ответ дляФантазерша
Тут так тонко все
Это просто зависть. К сожалению, у меня была такая подруга, она прям менялась в лице, когда узнавала о моих покупках, даже пенсия моей мамы её «расстраивала».
Меня не звали• 13 января в 15:12
Ответ дляФантазерша
І нітрохи б не засмутилися?
А чому засмутитись ?
Це була моя мрія до якої я ще не дійшла, так дійду, але буде досвід подружки (автошкола, інструктор, екзамени, сто, вибір авто). Подружка пройшла цей шлях і меня буде простіше в якихось випадках знаючи підводні камні.
Свідок Перемоги• 13 января в 15:13
Ответ дляФантазерша
Звісно б хотіли б! І на море, і машину.
Але все в 0
В Вас родина.А в неї нема.
Ви набагато щасливіші.
Ви обіймаєте свою дитину,жодна машина не дасть таких емоцій.
Ви набагато щасливіші.
Працівниця року• 13 января в 15:13
Одинаковый доход абсолютно ничего не значит. А тем более сравнивать доход семьи и одного человека. А жилье у Олени свое тоже? А сколько зарабатывает муж?
Скажу по себе- у меня естественно есть зависть к подруге которая получила год назад на Рождество Рендж Ровер в подарок. Но в ней есть что-то что она приносит в мою жизнь и это перекрывает наличие богатого мужа. Иначе это меня бы триггерило постоянно и дружбы бы не было.
Покращена• 13 января в 15:14
Разозлилась бы на себя, что такая клуша, живу одна, а трынькаю все в ноль, а другие живут с семьей и еще и отложить умудряются. И тут 2 варианта, либо надо меньше тратить, либо больше зарабатывать, а еще лучше и то, и другое вместе!)
Но тут кто к чему привык. У нас кумовья привыкли хорошо жить, ни в чем себе не отказывая, пришла война, доходы резко упали, а кума экономить не планировала, она дрючила мужа из-за нехватки денег. Человек не хотел выходить из своей зоны комфорта...как итог долгов на кредитке на сотни тыс грн...В тот момент мы сократили все доп.растраты, чтоб не влезать вообще в долги. Естественно мы перестали делать многое, что раньше делали, но при этом я сплю спокойно, зная что никому не должна.
Так что каждому свое)
Страхованная• 13 января в 15:14
Ответ дляМеня не звали
А якщо Аня ці гроші на круїз отримала шляхом шахрайства? Наприклад роблячи збір на допомогу постраждалим українцям, а натомість каталась по круїзам за ці гроші?
Реально знаю таких людей. І як їм те їдло в горлі комом не стає на фуршетах, я не знаю.
Сливочная пенка• 13 января в 15:15
«30 тисяч від зарплати до зарплати» - це ви лошок таке писати. Для однієї людини такі гроши - жир. З головою можна багато чого собі дозволити.
Вимагаю спілкування• 13 января в 15:16
Ответ дляФантазерша
І нітрохи б не засмутилися?
Ну ви серьозно?)
Моя сестра вчителька накладала собі на шубу, це була її мрія.)
Радію за неї, бо я тринькалка)
Вам соромно, бо у вас ´неправильні ´ емоції?
Радію за неї, бо я тринькалка)
Говорю-балакаю• 13 января в 15:17
А чому всі вирішили, що автор - це Олена. А мені чомусь здається, що автор - Марія...
І вона не розуміє чому Олена на неї злиться.
А стосовно ситуації, то Олена більше злиться, що вона не знала про плани Марії, і друге - що вона виходить гірше вміє працювати з грошима...
Страхованная• 13 января в 15:18
Ответ дляГоворю-балакаю
Ми не знаємо взагалі бекграунду їх відносин, скільки вони знайомі, де живуть обидві та що їх пов´язує.