Звезда в шоке• 14 января в 09:38
Стрижка дитині 10 р за 1100 грн- ви б погодились?
Салон каже шо це все рівно буде як доросла стрижка
Бо дитині більше ніж 6 р
Дівчинка
Бо дитині більше ніж 6 р
Дівчинка
Скіфська пектораль• 14 января в 09:40
Ні. Яка там стрижка? Волосся рівно підрізати?
Це і за 300-400 гривень можна зробити.
Або в експрес перукарні за 200 гривень.
Це і за 300-400 гривень можна зробити.
Або в експрес перукарні за 200 гривень.
Зайканалужайке• 14 января в 09:40
Последний раз 500 до этого дешевле было, ищите другой салон. Девочка, волосы длинные
Пампушечка• 14 января в 09:41
моя стрижет себе ’медузу’ (я это к тому, что там не просто ровный срез) за 600
Покорительная• 14 января в 09:42
Ні, жаба давить. Але у мене й чоловік за тищу не стрижеться. І я.
Невісточка ж• 14 января в 09:42
В мене в майстра стрижка 750, що мені, що дочці 11 років- однаково, волосся довге.
ПробілНеПрацює• 14 января в 09:44
Если вы можете себе это позволить, то в чем проблема? Ну а если на можете, то в чем смысл темы?
Слухи-руки не распускаю• 14 января в 09:46
Я сыновей стригу по 250. Маленькая парикмахерская рядом с домом, не експресс. Мне нравится. Соседка в барбершопе за 800. Кому что дорого.
ДолькиКабана• 14 января в 09:47
Це дуже залежить від достатку сім´ї. Якби у мене була зарплата 80-100 тисяч, або 40-50 тисяч і донька попросила б у мене саме цю стрижку чи піти саме до цього майстра, тоді так. Приїздіть до нас у Ніжин, я сина стрижу за 120, сама за 200-300, пораджу гарних майстрів.
Ручки-Крючки• 14 января в 09:48
Сын ходит в барбер шоп, стрижка и борода 600 грн, не Киев. Барбер- молодой парень, стрижет отлично
Міні-бікіні• 14 января в 09:52
Если там стрижка что прям вау. Все будут спрашивать где стригся, тогда да. А так нет.
Organic• 14 января в 09:54
Ні. Не бачу потреби витрачати стільки. Я доросла б волосся нижче лопаток і стрижка з укладкою феном 700 грн. Дніпро
Organic• 14 января в 09:56
Ответ дляПробілНеПрацює
Напевно автор дивиться як у інших і собі хоче, але фінанси не дозволяють.
Оксана -1f11• 14 января в 09:57
Для мене це дуже дорого, стрижка моя та доньки 14 років приблизно по 300 грн.
Оце фіфа• 14 января в 09:57
Ну, это действительно как взрослая стрижка считается, моей 11. Стригли каскад за 700 на выходных. Моя стрижка дешевле потому что у меня волосы не такие длинные
Organic• 14 января в 09:58
Ответ дляДолькиКабана
В мене зарплата 34, в чоловіка 50. Моя стрижка 700-750, чоловік за 250 стрижеться. Донці раз на рік підрівняти кінчики 200 грн, волосся по пояс.
маминаБубочка• 14 января в 10:00
Если вы спрашиваете с акцентом на возраст - я не вижу разницы между стрижкой в 10 лет и в 18. Цена одна должна быть.
А вообще - дорого, можно гораздо дешевле найти.
Мааарковная• 14 января в 10:01
Для мене це дорого .
Я за 350 грн , чоловік за 150 грн стрижеться . Дочку або сама стрижу , або як у мене 350 грн .
Дохід більше 200т на місяць .
Доречі цікавий факт , за грумінг собаки я плачу 600 грн , аж самій смішно стало
Дохід більше 200т на місяць .
маминаБубочка• 14 января в 10:04
Ответ дляviter33
Не хочеться почувати себе лохом
При чем здесь лох ? Есть люди, для которых это недорого. Они не лохи.
Исходя из вашей логики, лохи все, кто покупает одежду/обувь/машины по цене выше средней. Они просто могут себе позволить это, не задумываясь о цене.
ДолькиКабана• 14 января в 10:05
Ответ дляOrganic
Ну, тут таке, знаєте, якщо дуже хочеться, то можна щось і дорожче дозволити собі. У мене дитина рідко щось просить, не сибарит, то вже якщо просить, купую відразу й не ламаюся. Якщо це просто прохідна стрижка, то я б не платила.