Фантазерша• 13 января в 14:48

Скажіть чесно, які емоції ви б відчули в даній ситуації

Є дві близькі людини ,
Нехай це будуть сестри або найкращі подруги
Олена і Марія.
Доход у обох приблизьно однаковий 30 тис.
Але у Олени більше можливостей заробляти бо немає дітей і є додаткові навички ( знання програм, іноземна мова)
І от ви Олена. Ви живете на ці 30 тисяч від зарплати до зарплати.
І узнаєте що Марія за 3 роки відкладала і купила авто за 10 тис.
( Якщо що Марія не плакалась, грошей не просила, за чужий рахунок в кафе не сиділа)
Які б відчуття, емоції у вас виникли?
Чи відчували б ви негативні емоції до Марії?
Меня не звали• 13 января в 15:20
Ответ дляСтрахованная
А якщо Аня ці гроші на круїз отримала шляхом шахрайства? Наприклад роблячи збір на допомогу постраждалим українцям, а натомість каталась по круїзам за ці гроші?
Реально знаю таких людей. І як їм те їдло в горлі комом не стає на фуршетах, я не знаю.
Напевно засмутилась, що Анька красуня і розумничка, робе таке.
А потім замислилась що тепер Анька майже прокурор (чи голова МСЕК) , я про тих які отримують пенсію (з моїх податків), за куплену інвалідність, по факту це не смішно, а сумно.
Галя із Дарниці• 13 января в 15:21
Ні,сама заробила ,ні в кого не просила
Я не чарівниця вам• 13 января в 15:24
Никакие , я знаю на что я трачу деньги и понимаю , что для меня в приоритете. У подруги другие траты и другие приоритеты . Зачем из-за этого расстраиваться, каждый живет и тратит так , как ему хочется
Сладкий лимончик• 13 января в 15:26
Ну от я Олена, наприклад. Я за ці гроші протягом 3-х років зробила 50 манікюрів, зʼїздила на відпочинок, купила 25 блузку, зʼїла смачненьке, сходила в кіно і т/д. Мене ж ніхто це не примушував робити с певний момент часу, це мій вибір і мої гроші. При однакових доходах хтось більш заощадливий, а хтось не звик в чомусь собі відмовляти. Ось і все. Тому ніяких негативних емоцій я б точно не відчула. Пораділа б за сестру.
Без комплексів• 13 января в 15:30
Ответ дляФантазерша
У Марії одна дитина. Але живуть просто і скромно. Житло своє, їжу самі готують.
А Марії хто готує, 30 тис- не розбіжишся
Сладкий лимончик• 13 января в 15:30
Ответ дляСегодня не целуюсь
Автор Мария на самом деле
Це ви по наступній фраз зрозуміли: Якщо що Марія не плакалась, грошей не просила, за чужий рахунок в кафе не сиділа
Княгиня пітьми• 13 января в 15:30
Завжди радію. Коли в моєму оточенні купують машини і квартири. Є до чого прагнути
Пишна молодиця• 13 января в 15:32
Ответ дляФантазерша
автор, навіщо вам виправдовуватись за свої поккупки?
Змогли купити, нормальні люди за вас би пораділи, або принаймі поставлись би нейтрально.
Mrs.Sexuality• 13 января в 15:33
В этой ситуации Елена может пенять только на себя, что что-то не отложила или чего-то не достигла, ну и, как вариант, брать с сестры пример. А может и не нужна Елена та машина.
Сегодня не целуюсь• 13 января в 15:34
Ответ дляСладкий лимончик
Нет. Обычно здесь такие темы создают от обратного, чтоб услышать что хочется
Люблю пиво• 13 января в 15:36
Порадовалась бы за подругу :)
автор Фантазерша • 13 января в 15:47
Ответ дляУкраїна наше все
Мене б це спонукало передивитись свої пріоритети і перевірити, чи не обмежую я себе штучно, чи не вважаю недосяжним те, чого насправді можу досягти. Не обов´язково це має бути те ж саме, що в сестри)
Дякую. Використати ситуацію як урок і як досвід
автор Фантазерша • 13 января в 15:49
Ответ дляПокращена
Разозлилась бы на себя, что такая клуша, живу одна, а трынькаю все в ноль, а другие живут с семьей и еще и отложить умудряются. И тут 2 варианта, либо надо меньше тратить, либо больше зарабатывать, а еще лучше и то, и другое вместе!)
Но тут кто к чему привык. У нас кумовья привыкли хорошо жить, ни в чем себе не отказывая, пришла война, доходы резко упали, а кума экономить не планировала, она дрючила мужа из-за нехватки денег. Человек не хотел выходить из своей зоны комфорта...как итог долгов на кредитке на сотни тыс грн...В тот момент мы сократили все доп.растраты, чтоб не влезать вообще в долги. Естественно мы перестали делать многое, что раньше делали, но при этом я сплю спокойно, зная что никому не должна.
Так что каждому свое)
Супер! Дякую за вашу думку
Сижу_и_плачу• 13 января в 15:52
Ответ дляФантазерша
Тут так тонко все
Я б мабуть, засмутилася що в мене такого немає, і не змогла б щиро порадіти за рідну людину
У вас більше можливостей, самі кажете.
Але ви їх не використовуєте, чи то в силу нерозумності, чи ліні. Чи марнотратите.
То в чому винна подруга, яка при менших можливостях змогла наекономити, відмовляючи собі в тому, чим ви себе весь цей час балували?
І ви ще примудряєтесь на неї за це образитись і засмутитись?
Ну таке... досить гидко виглядаєте в цій ситуації.
автор Фантазерша • 13 января в 15:52
Ответ дляБез комплексів
О, а вище писали що жирують за ці гроші
энциклопУдия• 13 января в 16:06
Ответ дляСтрахованная
Сестри бувають різні. Нерідко сестра чи брат абсолютно чужі, гірші за незнайомців.
Ну я писала про себе. Для мене це речі, які не можна порівняти. Рідна кров і хтось, хто просто опинився десь поряд на життєвому шляху.
Якщо рідним можна багато чого пробачити, то подругу можна змінити легко.
Виняток: мої родичі в мацкві :)))) їх вичеркнуто.
энциклопУдия• 13 января в 16:10
Ответ дляСливочная пенка
«30 тисяч від зарплати до зарплати» - це ви лошок таке писати. Для однієї людини такі гроши - жир. З головою можна багато чого собі дозволити.
Ви серйозно? ну, може, в селі. В Києві це мінімальна сума, щоб просто не голодувати.
дякую аж підскакую• 13 января в 16:15
Нет, не чувствовала ничего плохого
Испытала бы радость за подругу и зависть покупке. Сделала бы это своим стимулом в достижении цели
Одяг та сумки• 13 января в 16:28
моя подруга усе життя усе виспрашує, а сама нічого не каже. А потім ой я купила нове авто, ой я зараз на відпочинку за кордоном. Неприємно звісно таке. Але що сказати- ніхто мені нічого не винен. Так і у вас.
я радію за подругу, але трохи осадок є що не сказала раніше, тимпаче теми затрагуються...