Куда_бежать• 13 января в 16:04
Вчора надивилась відео про в`язницю Седная в Сирії...
І просто в шоці від всього, що там відбувалось роками, які умови, які тортури, багато поверхів під землею, де під пресом здавлювали тіла і просто змивали в річку. Біля 35 тис зниклих безвісти.
І все це відбувалось при правлінні проросійського Асада...
"військова в´язниця в Сирії, нею керував уряд династії Асадів (президентів Хафеза аль-Асада та його сина Башара Асада). В´язниця підпорядковувалась безпосередньо міністру оборони країни і управлялась військовою поліцією та військово розвідкою. Отримала характеристику «бійні для людей» і вважається символом жорстокості режиму через застосування до ув´язнених тортур, сексуального насилля та масових страт."
Розумієш, що в рашці з військовополоненими те саме відбувається....
Куда_бежать
• 13 января в 16:08
І я просто задумалась, що якщо наші не дай боже домовляться про мир на умовах - по лінії зіткнення і проросійське керівництво країни - нам буде жопа, будуть вилавлювати десятиліттями всіх незгодних з новим режимом і потім роки тортур до смерті...
точно зрозуміла, що не дай боже щось таке буде - тікати з країни світ заочі
Куда_бежать
• 13 января в 16:08
Ответ дляБлакитне небо
Удалено администрацией...
що ви маєте на увазі, поясніть?
Ряженка• 13 января в 16:13
Ответ дляБлакитне небо
Удалено администрацией...
Море_море_я_скучаю• 13 января в 16:18
Ответ дляКуда_бежать
А вы думаете на оккупированных территориях этого всего нет ?
Куда_бежать
• 13 января в 16:22
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
я не думаю, я знаю, що є. Тортури точно. Щодо масових страт - не впевнена. Але все одно це не в таких масштабах, як було в Сирії. Тим більше в тій вязниці були не лише військовополонені, а всі, які незгодні з режимом, і жінки, і діти... але може і зараз на окупованих і в рашці те саме, просто ми не вкурсі масштабу. От я ж про це подумала, і стає дуже страшно...
Моль Моллівна• 13 января в 16:30
Ответ дляКуда_бежать
В рашці теж дуже багато цивільних українців у тюрмах разом з військовополоненими, яких нахватали на окупованих ні за що, і тримають роками у жахливих умовах.
woman Warrior• 13 января в 17:55
Любое военное формирование от малых до больших не скаутский лагерь.
И масса факторов,формирующих поведение людей в них.
ОбережнаЯ• 13 января в 18:30
Ответ дляКуда_бежать
Тобто бомба на драмтеатр у Маріуполі то не масова страта цивільних...
От дійсно ж простіше бачити та засуджувати деть там на відстані, а свої люди то пофіг.
Куда_бежать
• 13 января в 18:51
Ответ дляОбережнаЯ
Я зараз про інше. І так, скинути заочно з літака бомбу це інше, ніж особисто вкручувати гвинти в очі. Військові злочини - це одне, а те, що з полоненими роблять - це трохи інше
ОбережнаЯ• 13 января в 18:54
Ответ дляКуда_бежать
Те саме, що і не попередити людей в Бучі, наприклад, Ірпінь, та й багато де, лишити людей можливості врятуватися. Скільки цивільних загинуло у нас на окупованих територіях. І саме страшне що наших людей здала оркам клоунська влада.