ОбережнаЯ• Изменено 13 января в 18:10

Часто бачу цю модель в різних брендів

В чому її унікальність? Я просто не дуже розуміюся на актуальності зовнішності. На мій смак вона не дуже, але на істину не претендую.
Фото в першій відповіді
Белая котичка• 13 января в 19:12
Дуже гарна жінка. На цих фото в неї такий образ специфічний. А при відповідному макіяжі та одягу буде супер.
Русланка з гілки• 13 января в 19:21
Ответ дляСирожено_пирожено
Краще сміятися, та простіше все сприймати 😉
Сміючись із зовнішності іншої людини? Це примітивізм і тупість
Сирожено_пирожено• 13 января в 19:37
Ответ дляРусланка з гілки
Я смеюсь не с её внешности. А с того, как её выставили ’стилисты’. Не понимаете разницы, не?
Чудо в декрете• 13 января в 21:16
Ответ дляГладиолус
Что некрасивого в женщине на фото ? Нанести лёгкий макияж и причесать - и она супер красавицей станет.
Подивіться на фото уважно. Там вже тонна мейку.