IQ 80• 13 января в 15:12

Лиу джо или лью джо? как правильно произносится и пишется?

Стрекоза любви• 13 января в 15:13
Я кажу Ліу Джо. Взагалі здивована, що бренд доволі бюджетний, але якість непогана.
Дама-мадама• 13 января в 15:17
Ответ дляСтрекоза любви
Я також так кажу. Там гарні речі. Купую чоловікові полувери, він думає, що ліу Джо-це якийсь китаєць
А я нівроку• 13 января в 15:22
Я загуглила - Лью Джо, я вбила в онлайн переводчик с итальянского - лью джо произносит
Ясамаякрасивая)• 13 января в 15:36
Ответ дляСтрекоза любви
Я живу в Італії. Бренд цей люблю. Хочу глянути на жінку, яка вважає піджаки та куртки по 300-500 євро ’ доволі бюджетними’. У Вас зп 7000 євро?)) Просто в Італії цей бренд не вважають бюджетним взагалі. Мідл+, навіть трошки преміум, враховуючи стиль одягу
Стрекоза любви• 13 января в 15:38
Ответ дляЯсамаякрасивая)
В мене взуття зимове, кроси, аксесуари у вигляді сумок 4-7 тисяч. Вважаю, це не дорого для доволі непоганої якості.
Стрекоза любви• 13 января в 15:40
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Ось такі купляла в магазині за 4700, на щодень. Не знаю, може в Україні дешевше:)))