Регионщица• 13 января в 19:12

Чому люди з досвідом ідуть на маленькі зп

Дивлюсь вакансії,потрібний досвід від 2 р,зп 15-16 т ,чому люди йдуть на таку зп,це Київ.
Якби люди не погоджувались,то таких зп не було б
Снегурочко• 13 января в 19:13
Деньги не особо нужны, хотят скиллы подтянуть или мужу что-то доказать.
7_кг_рыбы• 13 января в 19:13
Лучше на маленькую зарплату, чем фуфлом форум набивать
Так точно!• 13 января в 19:13
Подходят условия, график, локация, не особо нуждаются в деньгах
Дайте вподобайок• 13 января в 19:14
Якби люди не їли і не платили комуналку, то взагалі не працювали. Йдуть тому що гроші потрібні.
Пишу вірші, дорого• 13 января в 19:14
Не беруть через вік на інші посади, мені 39
Дайте вподобайок• 13 января в 19:16
За таку зарплату ще бронювання дають, критична інфраструктура.
Язвочка• 13 января в 19:16
Пішла після довгого декрету відновити навички. Відновила і пішла далі.
Идууу--уууу блин• 13 января в 19:16
Я работаю на16 тысяч в свое удовольствие
Работа под домом. В 14-00 дома уже каждый день . Меня устраивает .в деньгах особо не нуждаюсь,муж зарабатывает хорошо.
Фрекен бок• 13 января в 19:16
Потому что на каждую профессию есть средняя вилка по рынку.
Кассир из атб не будет 100 к получать, только за то что у него 10 лет опыта на кассе.
ЭтаваНиМожетБыть• 13 января в 19:17
Чекайте, ви ж вакансії дивитесь. Може вони там по півроку висять, бо люди якраз не йдуть
автор Регионщица • 13 января в 19:17
Ответ дляИдууу--уууу блин
З таким графіком то зрозуміло,але я зараз про повний робочий день
Дайте вподобайок• 13 января в 19:17
Ответ дляФрекен бок
Ви абсолютно праві.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 13 января в 19:17
я думаю, что на таких работах можно все время перекуривать и пить чай
Да, я блондинка!• 13 января в 19:18
Новий закон економіки відкрито
В низьких зарплатах винні люди що погоджуються
автор Регионщица • 13 января в 19:18
Ответ дляФрекен бок
Я про посади де треба кваліфікація,інженер, бухгалтер,економіст
автор Регионщица • 13 января в 19:18
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Та наче ні, недавно з´явились
Ноунэйм• 13 января в 19:18
Думаєте, їм пропонують 100 а вони гордо обирають 15 натомість?
Чи може ви готові утримувати їх і їх сім´ї, поки усі дружно ’не погоджуватимуться на менше’ щоб стимулювати роботодавців піднімати рівень?
Наездница• 13 января в 19:19
А що 2 роки досвіду це щось таке шалене? В мене зп 70 000 грн. Але мені 36 і я йшла до цієї зп років 15. Отримувала ВО, досвід, вчила ін.мови. Логічно, що у дитини що вчора закінчила університет буде у 2-3-4 рази зп нижче. А у дівчинки в айті буде майже одразу 4000 баксів. Такий ринок праці зараз. Ну ’ хто на що вчився’. У всіх різна кваліфікація , освіта, здібності, продуктивність
Дайте вподобайок• 13 января в 19:20
Ответ дляДа, я блондинка!
Новий закон економіки відкрито
Ну, а як інакше? Тільки вони.
Печальки.нет• 13 января в 19:20
Ответ дляРегионщица
А вы правда не понимаете, что им не предлагают больше????
Фрекен бок• 13 января в 19:20
Ответ дляРегионщица
Эти профессии очень обширны. Зависит от навыков, а не от годов опыта.
К примеру бухгалтер в компании на международном рынке, который должен знать многое не только в рамках рынка Украины, а еще и английский, конечно же будет получать больше.
Да, я блондинка!• 13 января в 19:22
Ответ дляПечальки.нет
Форум космонавток відірваних від реальності
Статистика каже що це середня зарплата в Україні а на порадниці - низька
Партизанка• 13 января в 19:22
Ответ дляПишу вірші, дорого
Прям цікаво , на яку вакансію ви претендуєте, що 39- це вік.
Кумедна• 13 января в 19:23
Так на какие вакансии идут? Может для этих вакансий ЗП норм.
ЭтаваНиМожетБыть• 13 января в 19:23
Ответ дляДа, я блондинка!
Бо всі порадниці живуть в столиці
автор Регионщица • 13 января в 19:23
Ответ дляНаездница
Зараз після універу не сильно за копійки спішать робити,швидше підуть не по професії,а де більше платять
Поміркована думка• 13 января в 19:24
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Вы очень ошибаетесь..
автор Регионщица • 13 января в 19:24
Ответ дляПечальки.нет
Ну як це не пропонуть.
Наприклад, є вакансія бухгалтера на 15,на 20,і на 30
Це ж не коли не має вибору,вибір є.
Печальки.нет• 13 января в 19:24
Ответ дляДа, я блондинка!
Это точно. Я- врач, в отсутствии квалификации никто не упрекнет, стаж 20 лет, и что ,зарплата 10 тыс, так, чтоб и такое место получить, нужно заплатить
Пишу вірші, дорого• 13 января в 19:24
Ответ дляПартизанка
Андерайтер