Регионщица• 13 января 2025
Чому люди з досвідом ідуть на маленькі зп
Дивлюсь вакансії,потрібний досвід від 2 р,зп 15-16 т ,чому люди йдуть на таку зп,це Київ.
Якби люди не погоджувались,то таких зп не було б
ЭтаваНиМожетБыть• 13 января 2025
Ответ дляРегионщица
Ну як це не пропонуть.
Наприклад, є вакансія бухгалтера на 15,на 20,і на 30
Це ж не коли не має вибору,вибір є.
А які вимоги, яка фірма?
Печальки.нет• 13 января 2025
Ответ дляРегионщица
Ну як це не пропонуть.
Це ж не коли не має вибору,вибір є.
Так, наверное, ж там разный уровень подготовки нужег
Дайте вподобайок• 13 января 2025
Ответ дляРегионщица
Ну як це не пропонуть.
Це ж не коли не має вибору,вибір є.
А ви розумієте що бухгалтерія також різна? Я вела виключно склад, матеріали, вузький спеціаліст. Ні з зарплатою, ні з роботою головного, не знайома взагалі. Це як стоматологу пропонувати оперувати. А в цілому всі лікарі
Кумедна• 13 января 2025
Ответ дляРегионщица
Ну як це не пропонуть.
Це ж не коли не має вибору,вибір є.
Только требования разные, правда?)
Да, я блондинка!• 13 января 2025
Ответ дляПечальки.нет
Это точно. Я- врач, в отсутствии квалификации никто не упрекнет, стаж 20 лет, и что ,зарплата 10 тыс, так, чтоб и такое место получить, нужно заплатить
Знаю :(
Смішно читати про стаж АЖ в два роки на «
Нещасну « зарплату в 16 тис
Муркошечка• 13 января 2025
Не находят лучших предложений, не верят в себя и боятся просить больше, или не хотят обучаться новому, работают для души,а не за зп
Не кую, не мелю• 13 января 2025
Ответ для7_кг_рыбы
Лучше на маленькую зарплату, чем фуфлом форум набивать
Сказал мужик (?) сидящий в женском чате про месячные, цены на яйца, школьные поборы, косметику и ненависть к свекрухам
Неначасі• 13 января 2025
Ответ дляПишу вірші, дорого
Не беруть через вік на інші посади, мені 39
Скоріш за все, є інші причини. Або недостатньо навичок, або недотягує людина або є інші причини. Це не той вік, щоб роботодавці шугались.
Партизанка• 13 января 2025
Ответ дляПишу вірші, дорого
Андерайтер
Це не та спеціальність, де важливий вік ( да і 39- то взагалі не про вік). Вам прям багато відмовляли через вік?
Муркошечка• 13 января 2025
Ответ дляНеначасі
Или наоборот: у человека квалификация выше,чем надо, и есть жизненный опыт, а очень молодых легче гнобить, манипулировать ими
Неначасі• 13 января 2025
Ответ дляМуркошечка
В такі контори то й слава богу, якщо відмовлять. Просто ж людина не знає про істинні причини і вже накручує себе (
Пишу вірші, дорого• 13 января 2025
Ответ дляПартизанка
Я багато по роботам не бігала, та і 39 тільки от стукнуло. 🤣На одній співбесіді сказали, що колектив молодий і керівнику буде важко
Муркошечка• 13 января 2025
Ответ дляПишу вірші, дорого
Сложно может быть не от старости руководителя, а от тупости и наглости молодежи
Неначасі• 13 января 2025
Ответ дляПишу вірші, дорого
А чого вони кликали на співбесіду,ви в резюме вказували дату народження?
Якось дивно витратити свій час і кандидата,знаючи, що він тобі вже заздалегідь по віку не підходить.
Пишу вірші, дорого• 13 января 2025
Ответ дляНеначасі
Вказала, оце і дивно
бибизяна• 13 января 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
я думаю, что на таких работах можно все время перекуривать и пить чай
Я на подібній працювала і не мала часу на відпочинок. До того директор постійно підганяв усіх. Хоча працювали швидко і ввечорі ледве хватало сил дійти додому.
Гомосноб• 13 января 2025
Як людина сама себе оцінює - стільки їй і платять.
Значить самі претенденти вважають, що більшого вони не варті.
Значит надо• 13 января 2025
Ответ дляРегионщица
Зараз після універу не сильно за копійки спішать робити,швидше підуть не по професії,а де більше платять
Смотря у кого какие цели
Значит надо• 13 января 2025
Ответ дляРегионщица
Ну як це не пропонуть.
Це ж не коли не має вибору,вибір є.
Они не тянут на 30
Чемна панночка• 13 января 2025
Потому,что у нас в мухозажопинске, 15к это не плохо.
Потому,что своим стажем в узкоспециализированным предприятии я могу только подтереться.
Потому,что я привыкла работать и ’универсальный солдат’,если знаю зачем. Кадровик отвечают:1)нам профсоюз не нужен.
2)юрист у нас есть
3)вам не нужна работа.
Я не юрист,по образованию.
Возьмите меня,если у вас место в регионе есть,’преданный собаки не найдете существа’
2)юрист у нас есть
3)вам не нужна работа.
Я не юрист,по образованию.
Будьте так ласкаві• 13 января 2025
Автор, у меня муж сидит и за меньшую зарплату из-за брони. И то много требований, бывает и в выходные дергают.
Дайте вподобайок• 13 января 2025
Ответ дляГомосноб
Брєд сивої кобили.
Просто каралева• 13 января 2025
Ответ дляИдууу--уууу блин
Я работаю на16 тысяч в свое удовольствие
Работа под домом. В 14-00 дома уже каждый день . Меня устраивает .в деньгах особо не нуждаюсь,муж зарабатывает хорошо.
Я вообще 3 раза в неделю по 3 часа. 14к
Просто каралева• 13 января 2025
Ответ дляРегионщица
З таким графіком то зрозуміло,але я зараз про повний робочий день
Они больше ничего не умеют. И да, для многих и 15к деньги!
Просто каралева• 13 января 2025
Ответ дляНаездница
А що 2 роки досвіду це щось таке шалене? В мене зп 70 000 грн. Але мені 36 і я йшла до цієї зп років 15. Отримувала ВО, досвід, вчила ін.мови. Логічно, що у дитини що вчора закінчила університет буде у 2-3-4 рази зп нижче. А у дівчинки в айті буде майже одразу 4000 баксів. Такий ринок праці зараз. Ну ’ хто на що вчився’. У всіх різна кваліфікація , освіта, здібності, продуктивність
Нелогично! Сейчас молодёжь по 70 получает сразу!
Просто каралева• 13 января 2025
Ответ дляМуркошечка
Не легче! Молодые себе цену знают как раз!
Муркошечка• 13 января 2025
Ответ дляПросто каралева
Разные есть. Начинающие часто готовы на низкую зп и переработки
Гомосноб• 13 января 2025
Ответ дляДайте вподобайок
Брєд сивої кобили.
В якому місці? Ви реально вважаєте, що людина, яка готова працювати не менше ніж за 50т., погодиться на 15-20?
Чи ви думаєте що коли претендент каже рекрутеру, що очікує ЗП не менше 20т, то йому запрпонують хоча б 30?
Ні, йому запропонують 18-20) Тому що навіщо платити більше?
Регионщица
• 13 января 2025
Ответ дляПечальки.нет
Так це в гос лікарнях?
Чому в часну не підете працювати?
Печальки.нет• 14 января 2025
Ответ дляРегионщица
Так це в гос лікарнях?
Чому в часну не підете працювати?
С чего вы решили, что в частной много платят? Это не так