Регионщица• 13 января в 19:12
Чому люди з досвідом ідуть на маленькі зп
Дивлюсь вакансії,потрібний досвід від 2 р,зп 15-16 т ,чому люди йдуть на таку зп,це Київ.
Якби люди не погоджувались,то таких зп не було б
ЭтаваНиМожетБыть• 13 января в 19:25
Ответ дляРегионщица
Ну як це не пропонуть.
Наприклад, є вакансія бухгалтера на 15,на 20,і на 30
Це ж не коли не має вибору,вибір є.
А які вимоги, яка фірма?
Печальки.нет• 13 января в 19:25
Ответ дляРегионщица
Ну як це не пропонуть.
Це ж не коли не має вибору,вибір є.
Так, наверное, ж там разный уровень подготовки нужег
Дайте вподобайок• 13 января в 19:25
Ответ дляРегионщица
Ну як це не пропонуть.
Це ж не коли не має вибору,вибір є.
А ви розумієте що бухгалтерія також різна? Я вела виключно склад, матеріали, вузький спеціаліст. Ні з зарплатою, ні з роботою головного, не знайома взагалі. Це як стоматологу пропонувати оперувати. А в цілому всі лікарі
Кумедна• 13 января в 19:26
Ответ дляРегионщица
Ну як це не пропонуть.
Це ж не коли не має вибору,вибір є.
Только требования разные, правда?)
Да, я блондинка!• 13 января в 19:27
Ответ дляПечальки.нет
Это точно. Я- врач, в отсутствии квалификации никто не упрекнет, стаж 20 лет, и что ,зарплата 10 тыс, так, чтоб и такое место получить, нужно заплатить
Знаю :(
Смішно читати про стаж АЖ в два роки на «
Нещасну « зарплату в 16 тис
Муркошечка• 13 января в 19:28
Не находят лучших предложений, не верят в себя и боятся просить больше, или не хотят обучаться новому, работают для души,а не за зп
Не кую, не мелю• 13 января в 19:28
Ответ для7_кг_рыбы
Лучше на маленькую зарплату, чем фуфлом форум набивать
Сказал мужик (?) сидящий в женском чате про месячные, цены на яйца, школьные поборы, косметику и ненависть к свекрухам
Неначасі• 13 января в 19:28
Ответ дляПишу вірші, дорого
Не беруть через вік на інші посади, мені 39
Скоріш за все, є інші причини. Або недостатньо навичок, або недотягує людина або є інші причини. Це не той вік, щоб роботодавці шугались.
Партизанка• 13 января в 19:30
Ответ дляПишу вірші, дорого
Андерайтер
Це не та спеціальність, де важливий вік ( да і 39- то взагалі не про вік). Вам прям багато відмовляли через вік?
Муркошечка• 13 января в 19:30
Ответ дляНеначасі
Или наоборот: у человека квалификация выше,чем надо, и есть жизненный опыт, а очень молодых легче гнобить, манипулировать ими
Неначасі• 13 января в 19:33
Ответ дляМуркошечка
В такі контори то й слава богу, якщо відмовлять. Просто ж людина не знає про істинні причини і вже накручує себе (
Пишу вірші, дорого• 13 января в 19:34
Ответ дляПартизанка
Я багато по роботам не бігала, та і 39 тільки от стукнуло. 🤣На одній співбесіді сказали, що колектив молодий і керівнику буде важко
Муркошечка• 13 января в 19:35
Ответ дляПишу вірші, дорого
Сложно может быть не от старости руководителя, а от тупости и наглости молодежи
Неначасі• 13 января в 19:40
Ответ дляПишу вірші, дорого
А чого вони кликали на співбесіду,ви в резюме вказували дату народження?
Якось дивно витратити свій час і кандидата,знаючи, що він тобі вже заздалегідь по віку не підходить.
Пишу вірші, дорого• 13 января в 19:42
Ответ дляНеначасі
Вказала, оце і дивно
бибизяна• 13 января в 19:49
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
я думаю, что на таких работах можно все время перекуривать и пить чай
Я на подібній працювала і не мала часу на відпочинок. До того директор постійно підганяв усіх. Хоча працювали швидко і ввечорі ледве хватало сил дійти додому.
Гомосноб• 13 января в 19:50
Як людина сама себе оцінює - стільки їй і платять.
Значить самі претенденти вважають, що більшого вони не варті.
Значит надо• 13 января в 19:57
Ответ дляРегионщица
Зараз після універу не сильно за копійки спішать робити,швидше підуть не по професії,а де більше платять
Смотря у кого какие цели
Значит надо• 13 января в 19:58
Ответ дляРегионщица
Ну як це не пропонуть.
Це ж не коли не має вибору,вибір є.
Они не тянут на 30
Чемна панночка• 13 января в 20:00
Потому,что у нас в мухозажопинске, 15к это не плохо.
Потому,что своим стажем в узкоспециализированным предприятии я могу только подтереться.
Потому,что я привыкла работать и ’универсальный солдат’,если знаю зачем. Кадровик отвечают:1)нам профсоюз не нужен.
2)юрист у нас есть
3)вам не нужна работа.
Я не юрист,по образованию.
Возьмите меня,если у вас место в регионе есть,’преданный собаки не найдете существа’
2)юрист у нас есть
3)вам не нужна работа.
Я не юрист,по образованию.
Будьте так ласкаві• 13 января в 20:00
Автор, у меня муж сидит и за меньшую зарплату из-за брони. И то много требований, бывает и в выходные дергают.
Дайте вподобайок• 13 января в 20:04
Ответ дляГомосноб
Брєд сивої кобили.
Просто каралева• 13 января в 20:12
Ответ дляИдууу--уууу блин
Я работаю на16 тысяч в свое удовольствие
Работа под домом. В 14-00 дома уже каждый день . Меня устраивает .в деньгах особо не нуждаюсь,муж зарабатывает хорошо.
Я вообще 3 раза в неделю по 3 часа. 14к
Просто каралева• 13 января в 20:13
Ответ дляРегионщица
З таким графіком то зрозуміло,але я зараз про повний робочий день
Они больше ничего не умеют. И да, для многих и 15к деньги!
Просто каралева• 13 января в 20:14
Ответ дляНаездница
А що 2 роки досвіду це щось таке шалене? В мене зп 70 000 грн. Але мені 36 і я йшла до цієї зп років 15. Отримувала ВО, досвід, вчила ін.мови. Логічно, що у дитини що вчора закінчила університет буде у 2-3-4 рази зп нижче. А у дівчинки в айті буде майже одразу 4000 баксів. Такий ринок праці зараз. Ну ’ хто на що вчився’. У всіх різна кваліфікація , освіта, здібності, продуктивність
Нелогично! Сейчас молодёжь по 70 получает сразу!
Просто каралева• 13 января в 20:22
Ответ дляМуркошечка
Не легче! Молодые себе цену знают как раз!
Муркошечка• 13 января в 20:37
Ответ дляПросто каралева
Разные есть. Начинающие часто готовы на низкую зп и переработки
Гомосноб• 13 января в 20:47
Ответ дляДайте вподобайок
Брєд сивої кобили.
В якому місці? Ви реально вважаєте, що людина, яка готова працювати не менше ніж за 50т., погодиться на 15-20?
Чи ви думаєте що коли претендент каже рекрутеру, що очікує ЗП не менше 20т, то йому запрпонують хоча б 30?
Ні, йому запропонують 18-20) Тому що навіщо платити більше?
Регионщица
• 13 января в 22:41
Ответ дляПечальки.нет
Так це в гос лікарнях?
Чому в часну не підете працювати?
Печальки.нет• 14 января в 08:48
Ответ дляРегионщица
Так це в гос лікарнях?
Чому в часну не підете працювати?
С чего вы решили, что в частной много платят? Это не так