Декілька днів тому (11січня) зробила замовлення з вс, оплатила пей пел, гроші з картки зняло, але підтвердження замовлення на пошту не прийшло, виходить що грошей немає і замовлення також, куди можна звернутися і що з цим робити?
Шотуткоїться?• 13 января в 20:05
Вполне логично написать ВС, указав номер заказа (если он известен) и ваш адрес эл.почты, использованный при заказе.
Шотуткоїться?• 13 января в 20:15
Ответ длякіра37
Не могу найти их почту куда я б могла написать
Здесь внизу есть чат
Бува і таке• 13 января в 20:46
Повернуться, в мене таке було , але з карткою. Я писала їм на ідтримку, перше, що спитали - чи є підтвердження на пошті. Потім сказали чекати. Прийшло через місяць, бо карта Ощада була
naxodki_youtube• 13 января в 21:39
кошти вернуться автоматично через пару днів після розміщення замовлення. Якщо корзина не обнулилась і нема номера замовлення, то воно не розмістилось
Бува і таке• 13 января в 23:47
Ответ длякіра37
І куди саме ви писали на підтримку?
Писала у чаті, посилання вище надали. В корзині товарів не було, тому я подумала, що все пройшло, але на пошту ніякого листа не отримала з номером. Якийсь збій.