Ненька наша• 14 января 2025
Підозрюю, що є коханка
Вона з його роботи, є її фото в його телефоні збережені з месенджера, а переписки там немає, видалена; видалені дзвінки з нею, є тільки за один день. Клянеться, що нічого не було. Сексу буває немає і місяць, але він каже, що не хоче, що в нього проблеми зі здоров´ям. Але реально він був три тижні вдома, в нього навіть зранку стояка немає. Я не те що дуже розчарована чи мені прикро, але я б його вигнала, якби було підтвердження і так мали розлучатися по моїй ініціативі. Потім ще сказав, що в переписці були натяки, можливо, хотів би, але нічого не було.
Рву и мечу• 14 января 2025
Ответ дляСадова гойдалка
а ви кожен ранок мацаєте і перевіряєте, одразу як очки продерли?
Майже щоранку прокидаємось з ніжністю, в тому числі і рукою член мацаю і яйця нігтями лоскочу… хоч і ліжко велике, але спимо обійнявшись, нам так зручно, тому знаю коли стоїть
Омлетик• 14 января 2025
Ответ дляСадова гойдалка
боже збав, у мене ліжко 200 на 220, кожному вистачає місця для комфорту, щоб ще чиїсь причиндали в дупку тиснули
я сплю обіймаючись )
Садова гойдалка• 14 января 2025
Ответ дляОмлетик
я сплю обіймаючись )
мы так засыпаем, на утро все равно раскидываемся кто как
Омлетик• 14 января 2025
Ответ дляСадова гойдалка
ну це ж вже індивідуально. я відповіла за себе на питання чи мацаю я одразу зранку )))
У телефонах бувають приховані робочі столи. Типу якщо наприклад телефон розблокувати по відбитку пальця, то відкривається меню з додатковими чатами чи чимось ще.
А ще знайомі всім секретні вати.
У мого колишнього з коханко з роботи в переписці була одна фотка , документ по роьоті.
Але він лайкав іі в інсті, вона його.
І взагалі, навіть коли був спійманий на гарячому, все заперечував.
А ще знайомі всім секретні вати.
Але він лайкав іі в інсті, вона його.
Ответ дляНенька наша
Сказала, дай телефон, мені треба дещо собі на вайбер перекинути. Зайшла і побачила фото з корпоративу, мені не сподобалась його реакція і я кажу, ок, давай я тоді все в телефоні перегляну
И Вы действительно не понимаете почему муж Вас не хочет? Вы ’мужик’ в этой паре, кого-то это привлекает, но в большинстве случаев наоборот.
фрау Гітта• 14 января 2025
Якщо ви все одно збирались розлучатися то нашо воно вам копатися в тому коханка не коханка. От яка різниця?
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Пусть ходит с включенным звуком, если звонок или сообщение, гляньте от кого.
Если за пару дней та девка не звонит и не пишет, то нет ничего.
Є дуже прохавані оханки, з досвідом.
Особливо якщо вона хоче його з сім’ї забрати.
Можуть не дзвонити і не писати перші.
Вони навіть коли сидять поруч з чоловіком, не видають себе. Слухають як чоловік дружині про кохання каже і про плани. Вони просто його в розмовах підводять до потрібних рішень.
Можуть не дзвонити і не писати перші.
Ненька наша
• 14 января 2025
Ответ дляфрау Гітта
Почав дуже допомагати з дітьми, що мені вперше стало шкода все руйнувати
Гадаю_По_шнуркам• 14 января 2025
Ответ дляKsusci
Є дуже прохавані оханки, з досвідом.
Можуть не дзвонити і не писати перші.
Похоже на фантазии мужика сорри. Нафиг нужно любовнице его уводить? чтобы что?
Любительница• 14 января 2025
Ой честно, мы сами повышаем их значимость в этой жизни этими разборками типо чьи фото.. не нужно этого делать. Если кажется значит не кажется. Уйти в дистанцию на месяц со словами ’я все знаю’ и пусть стояка вообще не будет этот месяц тк будет в напряжении ’что именно она знает’. Вообще такой возраст поганый. Мой тоже в 41 замутил с сотрудницей замужней. Но там она его нехило обработала. Флиртом и т.д. а потом обосралась тк я все узнала и я знаю где она живет и муж ее. А она вся такая приличная и правильная на своей странице в ФБ. Даже не знаю что у них. Меня отвернуло от мужа. Жалею только что не ушла в дистанцию. А он порыдал 2 нед, несчастьем прикинулся и все. Нарцисс и его приемы. Живем как соседи, пусть трах где хочет. С дамой с этой или другую ищет. Он ещё жмот)) думает что Ж должны ему доплачивать за секс)
У них в этом возрасте как последний вагон это. Особенно кто не гулял в молодости особо.
Любительница• 14 января 2025
Ответ дляНенька наша
Сколько ему лет? До 45 или больше?
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Бо вона розлучена і одна виховує дитину наприклад . А він у них в компанії має керуючу посаду. Вона походила трішки по руках і знайшла слабоє звєно, яке не зраджувало ніколи і повелось на дешеві штуки, на які чоловіки з досвідом не ведуться.
Потім класика, секс в кущах на корпоративі і після корпоративу, ой я ні такая, ти просто мені дуже сподобався, не знаю що на мене найшло😂шкода що ти одружений, а я ж з одруженими ні ні і далі по тексту. Секс переписка, фото, але без сексу. Чоловік звісно думає цілими днями про фото іі промежності, стосунки в сім’ї псуються, бо він літає в хмарах і йому не до сім’ї. Він ділиться з нею проблемами в сім’ї і вона звісно його підтримує, бо тільки вона розуміє його як ніхто😎ну і всьо. Робоча схема.
Ну ви як маленька.
Ответ дляНенька наша
Звісно почав. Бо він хоче мінімізувати ваше з ним спілкування. Тому коли він вдома, то займатиметься з дітьми лиш би з вами менше комунікувати. А ще відчуття провини перед дітьми.
Любительница• 14 января 2025
Ответ дляНенька наша
Ну это пока все не стало как прежде. Сделайте вид что вам пофиг на него. И что у него в телефоне... Не проверяйте.
Любительница• 14 января 2025
Ответ дляБалаболка
Ну автора он и не хочет.
Ну и что. Разве это открытие спустя 16 лет брака? Так часто бывает. Думаю автор тоже его не очень хочет зная все его косяки)
Ненька наша
• 14 января 2025
Ответ дляЛюбительница
Та мені реально на нього все одно, ця перевірка вийшла випадково) І знаєте що, відколи мені все одно, він бігає на задніх лапах
Любительница• 14 января 2025
Ответ дляНенька наша
Так так и будет. А когда мы им мозг выносим про сообщение кому то то их самооценка растет. А у вас ещё и жилье ваше)))
Любительница• 14 января 2025
Ответ дляРву и мечу
А по скільки вам років? У мене так було в 25)
Ну що ви, мамо!• 14 января 2025
Ответ дляБалаболка
Простите, это какую же надо иметь дупку и агрегат, чтобы за 2 метра почувствовать...
Ну якби я намагаюсь вам сказати, що люди обнімаються зранку)
Рву и мечу• 14 января 2025
Ответ дляЛюбительница
38 і 40, понад 10 років разом
Колупалочка• 14 января 2025
Ответ дляНенька наша
В нього немає, фінансово не залежу, але самій´ з дітьми звісно буде важче
то аліменти допоможуть. ну і нормальний батько дітей і після розлучення не кине
Marinamariana• 14 января 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Та ну, нет же переписки.
Фото просто скачал.
Какая любовница?
Фото просто скачал.
Какая любовница?
А то что 3 недели нет секса ?🥹
ГугелП@лАмался• 14 января 2025
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Хотів би її?
Це ви в авторки питаєте чи в кого?
Слава Українi• 14 января 2025
Надеюсь к мужу чувства уже подостыли?Если да,то развод будет для вас не болезненный.А без развода тут никак,вы рогатой ходить не согласитемь уж точно.
Слава Українi• 14 января 2025
Ответ дляНенька наша
Він їх видаляє і зізнався в цьому, питаю, для чого, відповідь просто
Жесть...Автор,тут тільки розлучення.