Ненька наша• 14 января 2025

Підозрюю, що є коханка

Вона з його роботи, є її фото в його телефоні збережені з месенджера, а переписки там немає, видалена; видалені дзвінки з нею, є тільки за один день. Клянеться, що нічого не було. Сексу буває немає і місяць, але він каже, що не хоче, що в нього проблеми зі здоров´ям. Але реально він був три тижні вдома, в нього навіть зранку стояка немає. Я не те що дуже розчарована чи мені прикро, але я б його вигнала, якби було підтвердження і так мали розлучатися по моїй ініціативі. Потім ще сказав, що в переписці були натяки, можливо, хотів би, але нічого не було.
Гадаю_По_шнуркам• 14 января 2025
Ответ дляНенька наша
16 років, двоє дітей. Заради них і не розлучаюсь поки
Пусть ходит с включенным звуком, если звонок или сообщение, гляньте от кого.
Если за пару дней та девка не звонит и не пишет, то нет ничего.
Гадаю_По_шнуркам• 14 января 2025
Ответ дляНенька наша
Він їх видаляє і зізнався в цьому, питаю, для чого, відповідь просто
Удалил? Она еще напишет и позвонит, если любовница правда есть.
автор Ненька наша • 14 января 2025
Ответ дляАльдебаран
якщо вас наявність іншої жінки ’не харить’ сильно, у вас почуттів кохання нема до нього, він вас забезпечує, в сімʼі сварок нема, нема відчуття ’как нєвиносімо ето тірпєть’ - то звісно можна і далі так пожити пару років. Порахуйте плюси-мінусі такого життя.
Ну, спати з ним я точно не буду тепер. Я вже мала йти подавати на розлучення, але захворіла. Він попросив дати йому шанс, то вже кілька тижнів хоч до рани прикладай. Не знаю, пожити ще кілька років до вступу дітей і то не знаю як правильно
автор Ненька наша • 14 января 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
То вони разом працюють, можуть і там спілкуватися.
Гадаю_По_шнуркам• 14 января 2025
Ответ дляАльдебаран
Та отож.
Та банально если бюджет общий там же видно было бы если б много денег уходило на сторону. А если он не тратится на женщин на стороне, кому он нужен, я вас умоляю.
Это еще жена может терпеть пополамщика ради любви и семьи.
А любовнице зачем жлоб? Какой ей вообще тогда смысл быть с ним, с чужим мужиком? Ну подумайте.
Балаболка• 14 января 2025
Какие у него проблемы со здоровьем, если он Вам прямым текстом сказал, что хочет не Вас, а другую женщину.
Гадаю_По_шнуркам• 14 января 2025
Ответ дляБалаболка
Та хотеть он может хоть Анджелину джоли, это ж не значит что он с ней спит.
автор Ненька наша • 14 января 2025
Ответ дляПерша леді колгоспу
Перше найголовніше питання на порадниці, чия хата?
Хата моя)
Балаболка• 14 января 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Ну автора он и не хочет.
Балаболка• 14 января 2025
Ответ дляНенька наша
Хата моя)
Вы финансово от него зависите ?
У него есть свое жилье ?
автор Ненька наша • 14 января 2025
Ответ дляБалаболка
Вы финансово от него зависите ?
У него есть свое жилье ?
В нього немає, фінансово не залежу, але самій´ з дітьми звісно буде важче
Leila-7• 14 января 2025
Шукаєте причину щоб звинуватити його, хоча причин для розриву відносин повно. Якщо надумали, то подавайте документи, а не шукайте чогось в його телефоні
Балаболка• 14 января 2025
Ответ дляНенька наша
Тогда будет держаться.
Садова гойдалка• 14 января 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Стояка зранку не має то точно не коханка) навіть добре витраханий зранку стоїть
цікаво, що значить добре витраханий)
Балаболка• 14 января 2025
Ответ дляСадова гойдалка
цікаво, що значить добре витраханий)
Тут была тема на Советчице, что измену можно определить по количеству спермы.
Ну що ви, мамо!• 14 января 2025
Ответ дляСадова гойдалка
цікаво, що значить добре витраханий)
Якщо вночі був секс більше 1 разу
Отжигающая• 14 января 2025
Ответ дляСадова гойдалка
цікаво, що значить добре витраханий)
Якщо яйця вспливають у воді- значить добре. Йдуть на дно - недотраханий😆
Садова гойдалка• 14 января 2025
Ответ дляОмлетик
я ще не бачила чоловіка, в якого б не було зранку стояка. Хоча мені вже за 40 і я 10 років розлучена. Тобто і чоловіки +- мого віку ббули. А за ці 10 років я круто погуляла )) можу порівняти
а ви кожен ранок мацаєте і перевіряєте, одразу як очки продерли?
Ms. Похвала• 14 января 2025
Ответ дляНенька наша
Вы хотели разводиться из-за чего?
Балаболка• 14 января 2025
Ответ дляСадова гойдалка
Ну для этого и очи не надо открывать...
Садова гойдалка• 14 января 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Якщо вночі був секс більше 1 разу
кожну ніч?
Ну що ви, мамо!• 14 января 2025
Ответ дляСадова гойдалка
кожну ніч?
Як вже вийде)
Садова гойдалка• 14 января 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Як вже вийде)
ну то вже не витраханий, а затраханий
Ну що ви, мамо!• 14 января 2025
Ответ дляСадова гойдалка
А ви дупкою не відчуваєте зранку?
Ну що ви, мамо!• 14 января 2025
Ответ дляСадова гойдалка
ну то вже не витраханий, а затраханий
Я писала, що стоїть навіть після доброго траху, а без то тим паче
Садова гойдалка• 14 января 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
А ви дупкою не відчуваєте зранку?
боже збав, у мене ліжко 200 на 220, кожному вистачає місця для комфорту, щоб ще чиїсь причиндали в дупку тиснули
Ну що ви, мамо!• 14 января 2025
Ответ дляСадова гойдалка
Думаєте всі хто відчуває на метровому сплять?
Чиїсь - ні)) то своє вже
Балаболка• 14 января 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Чиїсь - ні)) то своє вже
Простите, это какую же надо иметь дупку и агрегат, чтобы за 2 метра почувствовать...
Значит надо• 14 января 2025
Ответ дляБалаболка
вы спите на полу возле кровати или почему между вами 2 метра ровно?
Омлетик• 14 января 2025
Ответ дляСадова гойдалка
ну звісно ) якщо я сплю з чоловіком, то секс зранку - саме те))