Пес Патрон• 14 января в 10:55
реестры недвижимости
кто что слышал, когда уже заработают?
Stepa_nida• 14 января в 11:01
На нарадах робочих, які були 06-08 січня, озвучували строк до 3 тижнів
Такі строки озвучували тому, що реєстр нерухомості немає сенсу запускати соло, тому що угоди з нерухомістю проходять за участю інших реєстрів (боржники, виконавчі провадження, обтяження і тд). Їх мають запустити сукупно.
Пес Патрон
• 14 января в 11:28
Ответ дляStepa_nida
та я знаю, что все вместе должны запустить, вот жду когда же уже
дякую аж підскакую• 14 января в 11:29
Ответ дляСаджу все зарання
Вже
Нет еще
Нам нотариус еще не звонила