З яких причин не вивозите?

Дана-Нирвана• 14 января в 14:25
Ответ дляНіка Найз
Увы, но мира не будет в 2025 году...
В каком будет?
diamond_shop• 14 января в 14:26
Ответ дляАноним ФЕЯ
В мене немає синів, але це очевидно. Немає ресурсів для оплати навчання і проживання за кордоном, бояться залишити дитину без нагляду в чужій країні , а виїхати з ними теж не мають можливості. Сподіваються, що дітей пронесе, що вони їх заховають до кінця війни і вбережуть від мобілізації. Ну і попри все, є багато дітей, котрі самі не хочуть виїжджати, через якісь свої переконання і теж сподіваються пересидіти мобілізацію, якщо така прийде.
все є, дитина не хоче нікуди їхати, всі його друзі вже повернулися, нікому не подобається ані Німеччина, ані Польща, хтось поїхав у Словаччину, спитала малого чи хоче, типу так але якось без цілі. не бачу сенсу, вивозити та платити немалі кошти потрібно якщо це буде сходинкою на подальше, ті дипломі навіть у Європі Західній не працюють, все одно треба підтведжувати

svitochkaa• 14 января в 14:27
Ответ дляBlinking_Star
російський бот? бо це русня розгоняла все це перед виборами. при янелоху найгірша корупція за все існування України.
ага как раз.при попередниках крали аж гай шумив просто делились с кем надо и тишина была.против пети сейчас 58 уголовных дел из 10-вообще треш

Ответ длявсем надо
Скоро инаугурация Трампа. После нее возможно начнутся переговоры. Наверное многие надеются что скоро наступит мир.
вы что не поняли? на одного безумного деда стало больше..... он такой же оккупант раз заговорил про 51 штат.... у меня сложилось впечатление , что путе трамп завидует. что это не он держит мир за яйца, а все только обеспокоены глубоко...но очко йок йок....

svitochkaa• 14 января в 14:28
Ответ дляbegovelik
@Blinking_star, так, всі хто проти Пеці, російські боти. Він і зараз як велика жадібна: замість того, щоб підготувати собі заміну, продовжує піаритись
согласна.и воровал именно он
svitochkaa• 14 января в 14:29
Ответ дляТА7НЯ7
какие яйца у того путьки господи.наш зеля его нагнул на весь мир

Ответ дляbegovelik
И выборы все еще не на часі
Вибори потрібно провести. Як?
Коли багато людей по світу.
Коли є окуповані території, де немає можливості провести голосування.
Коли любе скупчення людей - це ціль.
Коли в кількох регіонах навіть до дільниці дійти небезпечно.
Як?
Коли багато людей по світу.
Коли любе скупчення людей - це ціль.
Як?

Ответ дляsvitochkaa
Зеля вас скоро неприятно удивит.
’Свинарчук-2’ на обложках всех мировых изданий и в спец. выпусках новостей.
Еще и подкастеры тягать будут...

сладкий_ноябрь• 14 января в 14:34
Ответ дляAnnalise
Удалено администрацией...
Візьміть пиріжок з полички
Ответ дляOllka
Вибори потрібно провести. Як?
Коли багато людей по світу.
Коли любе скупчення людей - це ціль.
Як?
Коли багато людей по світу.
Коли любе скупчення людей - це ціль.
Як?
Оккупированные территории в 2014 году Луганская, Донецкая и Крым, помните?
Тем не менее выборы и в 14 и в 19 состоялись
По вашей логике выборов больше никогда не будет, потому что ’люди по світу’ в Украину никогда не вернутся.
’Любе скупчення людей’ - дети внутри школы, садики, не?!
Нудная волынка под названием ’выбори неначасі’

Дана-Нирвана• 14 января в 14:39
Ответ дляНіка Найз
Мечты мечты...где ваша сладость...
Пушкина цитируете? Понятно
Ответ дляАноним ФЕЯ
І дивно, що дорослі люди цього не розуміють.

Ответ дляOllka
Вибори потрібно провести. Як?
Коли багато людей по світу.
Коли любе скупчення людей - це ціль.
Як?
Коли багато людей по світу.
Коли любе скупчення людей - це ціль.
Як?
Все вірно. Вибори взагалі треба відмінити і проголосити найсвітлішого найпотужнішим імператором усіх українців

Ответ дляbegovelik
Ну ви ж розумна.
Я згадала питання. Можливо ви маєте на нього відповідь.
Як провести вибори, врахувавши ті нюанси.
Ще в мене питання - хто кандидати?
Бо ’на манеже все те же’ по колу.
Ще в мене питання - хто кандидати?
Бо ’на манеже все те же’ по колу.
Ответ дляsky-labs

І кого обрали тоді?
Ото ж
Ответ дляOllka
Ну ви ж розумна.
Ще в мене питання - хто кандидати?
Бо ’на манеже все те же’ по колу.
Ще в мене питання - хто кандидати?
Бо ’на манеже все те же’ по колу.
Я ж кажу, відміняйте вибори і і проголошуйте Зеленського Бердимухамедовим України. Хоча все і так до цього йде…

Ответ дляOllka
Ну ви ж розумна.
Ще в мене питання - хто кандидати?
Бо ’на манеже все те же’ по колу.
Ще в мене питання - хто кандидати?
Бо ’на манеже все те же’ по колу.
А на питання «як» мають відповісти ті, хто на це бере кошти з бюджету - те ж саме Мінцифри. Оновлення повісток онлайн організували - і вибори організують, було б бажання. Петя, при всій моїй нелюбові до нього, провів чесні і демократичні вибори. Тоді також була війна, відійшов Крим і багато молоді виїхало. Але провів

Ответ дляOllka
І кого обрали тоді?
Ото ж
Если анализировать качество волеизъявления, то выходит что нам выборы вообще нельзя проводить...
Но речь же не об этом, а о том что якобы нет возможность провести выборы и куча ’железобетонных’ отмазок.
Хотя все возможно и даже сильно напрягаться не нужно.