begovelik• 14 января 2025

Мами 17-річних, які не вивозять своїх синів.

З яких причин не вивозите?
автор begovelik • 14 января 2025
Ответ дляBlinking_Star
Стадо було в 2019, коли обрало зе, воно ж першим і побігло з країни
Треба було знову Пороха зі Свинарчуками, офшорами, Ілловайськом, корупційними скандалами, кумовством і відсутністю реформ у судовій системі обирати? Серйозно?
Blinking_Star• 14 января 2025
Ответ дляbegovelik
російський бот? бо це русня розгоняла все це перед виборами. при янелоху найгірша корупція за все існування України.
автор begovelik • 14 января 2025
Ответ длявсем надо
Все побежали. И те что за Порошенко были.
І молоді гетьмани у Лондонах/Сингапурах сидять, навіть не повертаються до України з самого початку війни. Так, є знайома, щира патріотка, за Пороха і тілом, і душею. Вивезла спочатку сина, а потім і чоловік примчався до неї до Англії. Але вважають себе величезними патріотами, чоловік зразу розмістив фото у чорно-червоній футболці у пабі.
автор begovelik • 14 января 2025
@Blinking_star, так, всі хто проти Пеці, російські боти. Він і зараз як велика жадібна: замість того, щоб підготувати собі заміну, продовжує піаритись
sky-labs• 14 января 2025
Ответ дляbegovelik
И выборы все еще не на часі
После оглашения результатов аудита растыренных иностранных средств станут на часі...
Ollka• 14 января 2025
Ответ дляS.s.s.
Які вагончики? Нікого не знаю з вагона
Всі в квартирах
А ви знаєте всіх хто виїхав, щоб знати умови всіх?
KURIS• 14 января 2025
Ответ дляНіка Найз
Все кто хотели и могли уже вывезли! Остались только патриотично настроенные!
Ну взагалі то хлопці в такому віці самі вирішуть, а не мами за них. В мене племінник був у Шотландії повернувся з бабусею бо сам так захотів, бабуся хотіла лишились.
автор begovelik • 14 января 2025
Ответ дляsky-labs
Жду-не дождусь. Скорей бы всю эту зеленую шайку/лейку взяли за жопы
laska_vo• 14 января 2025
Ответ дляNadiaaaa
Если скоро переговоры и мир, то зачем требуют мобилизацию с 18 лет???? У меня не сходится что-то.
А ви особисто чули ві трампа про 18 років? Я думаю, що мова якщо і йшла, то про зниження призовного віку, а не про 18 річних. А наші політики дуже полюбляють все перекручувати на свою вигоду. Але те що зе так і не підписав прийнятий закон про заборону призову 18-25 насторожує, і думаю, на 1-2 роки вони точно знизять.
Стешк@• 14 января 2025
Ответ дляbegovelik
Особистість, з якою треба розмовляти в пояснювати всі перспективи. А не просто тупо: «Я сказала, поїхали!» - так воно не працює
Уже объяснили...
Очень много патриотически настроенных студентов, разговоры не помогут.
laska_vo• 14 января 2025
Ответ дляNatal_ka91
Не вірю. Проглотнуть і це
Якби мами пішли, то я б їх підтримала. Дивлюсь на сусідських хлопців 18-19 років - ну це ж діти дітьми.
sky-labs• 14 января 2025
Ответ дляbegovelik
Всему свое время....
Люди должны мозгом дозреть чтобы ответственно выбирать кандидата на вероятно последних (НЕ крайних) выборах в истории Украины....
Nadiaaaa• 14 января 2025
Ответ дляlaska_vo
Я чула таке від Салівана та Майка Волца, майбутнього радника Трампа... від самого Трампа ні, але Волц точно говорить його словами.
сладкий_ноябрь• 14 января 2025
Ответ дляbegovelik
І розмовляють, і пояснюють, і що тільки не роблять
Дитина може ге хотіти виїзджати
Ви це розумієте?
Ніка Найз• 14 января 2025
Ответ дляlaska_vo
На советчице майдан будет! Точняк говорю! Тепло! Кофе рядом!
sky-labs• 14 января 2025
Ответ дляСтешк@
Уже объяснили...
Патриотов очень много, только ’дураку достались’...
laska_vo• 14 января 2025
Ответ дляLen_to4ka
В моєму оточенні дві родини вивезли , а вони повернулися назад після 18 .
І в моєї подруги син повернувся у 18. Як так, то такий безпорадний, а тут і квиток сам купив, і додому доїхав.
автор begovelik • 14 января 2025
Ответ дляНіка Найз
А вы будете в роли избиенного студента?
автор begovelik • 14 января 2025
Ответ дляsky-labs
Как говорится, революции делают романтики, а результатами пользуются негодяи и подонки
Annalise• 14 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Дитина може ге хотіти виїзджати
Ви це розумієте?
Удалено администрацией...
Korsika999• 14 января 2025
Ответ дляNadiaaaa
Уже было разоблачение этих слов. Они вырваны из контекста, сказаны год назад. И ещё им было предложено мобилизировать военных пенсионеров и полицию. А наши помойки разнесли только слова про 18летних
nutty• 14 января 2025
Ответ дляBlinking_Star
Далеко не все побігло
S.s.s.• 14 января 2025
Ответ дляanabelia
Напівпустий Київ був в травні 2022. Ви людей в кафе не бачите? Затори на дорогах? На ВДНГ були? На скляному мості на вихідних купа людей.
Які затори? Давайте на оболонь, на червоний можна дорогу переходити.
laska_vo• 14 января 2025
Ответ дляНіка Найз
Мені не цікава ваша думка
laska_vo• 14 января 2025
Ответ дляAnnalise
Удалено администрацией...
Йдіть на супер маму. Ви і з вихованням справились і дитина не дурна. Браслет буде ваш. 😂
Annalise• 14 января 2025
Ответ дляlaska_vo
Участия в таких треш-шоу или их просмотр уже говорит о многом)
svitochkaa• 14 января 2025
Ответ дляAnnalise
Удалено администрацией...
посмотрите сколько 18ти летних дурачков валяется по запчастях на курско белгородских полях.а наши дети учатся
Nadiaaaa• 14 января 2025
Ответ дляKorsika999
Правда? Я не видела. Ну и хорошо, если так.
Дана-Нирвана• 14 января 2025
Ответ дляanabelia
Це те саме, що питати, а чому не працюєте за кордоном і не виїжджаєте на пмж? Тому що для цього потрібні ресурси. Ті, у кого вони є і без війни виїжджали. Ті, у кого нема-сидять вдома. Перспектива жити у вагончику невідомо скільки не приваблює. Чи Ви думаєте, що всі мають знання іноземних мов і затребувані спеціальності?
Когда речь идет о жизни, условия существования не имеют значения. И хорошо, если вагончик, а не спортзал. Но даже это неважно, если выбор между комфортом и жизнью или здоровьем.
svitochkaa• 14 января 2025
Ответ дляAnnalise
я никуда детей вывозить не собираюсь от слова совсем.и тряпкой половой махать на дядю тем более не буду по чужим углам скитаясь по миру.мне и дома прекрасно в моем чудесном доме и дети мои имеют счастливое детство.а вы лучше побеспокойтесь о 18ти летних срочниках на россии которых путька обманов и насильно на смерть пихает