begovelik• 14 января в 13:08

Мами 17-річних, які не вивозять своїх синів.

З яких причин не вивозите?
автор begovelik • 14 января в 13:31
Ответ дляanabelia
Тобто на впшу думку, всі хто виїхали це турботливі мами, а ті хто лишилися з дітьми-недомами, які не люблять своїх дітей. У кожного свій ресурс, і фізичний в тому числі. Якби все було так просто , то і в Україні заробляли б всі по 100тис.
Свою думку тримаю при собі. В кожного можуть бути різні причини - про це, як раз, ця тема
Ніка Найз• 14 января в 13:31
Ответ длявсем надо
Полгода это до лета. Не так и много.
Трамп может заявлять все что угодно и не нести никакой ответственности за свои слова!
coch100• 14 января в 13:32
Ответ дляАноним ФЕЯ
А ще, я думаю, якщо оголосять мобілізацію з 18, то мами вийдуть на вулицю і підуть з сокирами на київ на банкову.
Ой что только не писали про свободолюбивый народ. Никто никуда не пойдёт.
sky-labs• 14 января в 13:32
Ответ дляНіка Найз
Согласна! Границу могут прикрыть!
Потужна евроинтеграция!
sunholder• 14 января в 13:32
Ответ дляS.s.s.
Якщо буде погіршуватись ситуація, тобто Трамп нічого не розрулить, можуть закрити виїзд дітям з 14, наприклад. Подивіться, дітей немає вже в Україні. Київ полупустий.
так і людей нема, пусті вулиці
Ніка Найз• 14 января в 13:32
Ответ дляcoch100
Кто угодно ! Главное не я!
Каждый сам за себя!
Моя хата с краю!
coch100• 14 января в 13:32
Ответ дляНіка Найз
Кто угодно ! Главное не я!
Каждый сам за себя!
Моя хата с краю!
Так и есть.
Ніка Найз• 14 января в 13:33
Ответ дляcoch100
Так и есть.
Девиз форума Совьетчица!
anabelia• 14 января в 13:33
Ответ дляS.s.s.
Які вагончики? Нікого не знаю з вагона
Всі в квартирах
У мене знайомі теж в квартирах, які поїхали в 2022. Роботи, щоб утримувати себе самостійно-нема. Зараз вже інші умови для виїзду. Дозволить собі це можуть ті, що готові відразу працювати і себе забезпечувати.
coch100• 14 января в 13:33
Ответ дляНіка Найз
Девиз форума Совьетчица!
Всей страны.
sky-labs• 14 января в 13:33
Ответ дляbegovelik
Особистість, з якою треба розмовляти в пояснювати всі перспективи. А не просто тупо: «Я сказала, поїхали!» - так воно не працює
Таких строптивых можно вывезти под видом поездки в отпуск
всем надо• 14 января в 13:33
Ответ дляНіка Найз
Это не добавит уважения к Америке. Нужно отвечать за свои слова.
автор begovelik • 14 января в 13:33
Ответ дляНіка Найз
Кто угодно ! Главное не я!
Каждый сам за себя!
Моя хата с краю!
Вот взяли бы , подняли людей и возглавили. Вместо того, чтобы копипастить сюда новости из ленты укрнета )
Ніка Найз• 14 января в 13:34
Ответ длявсем надо
Мечты мечты...где ваша сладость...
S.s.s.• 14 января в 13:34
Ответ дляsunholder
так і людей нема, пусті вулиці
Аж страшно
В магазинах одягу по дріму в вихідний три людини… це розпродаж ніби ж почався
anabelia• 14 января в 13:36
Ответ дляS.s.s.
Напівпустий Київ був в травні 2022. Ви людей в кафе не бачите? Затори на дорогах? На ВДНГ були? На скляному мості на вихідних купа людей.
автор begovelik • 14 января в 13:36
Ответ дляcoch100
Всей страны.
И еще, чтобы у соседа корова сдохла
автор begovelik • 14 января в 13:37
Ответ дляsky-labs
Нет, обмана здесь быть не должно
Natal_ka91• 14 января в 13:37
Ответ дляS.s.s.
Значить, будуть з 13 років виїжджати. Чим не знищення нації теж?
coch100• 14 января в 13:37
Ответ дляbegovelik
И еще, чтобы у соседа корова сдохла
Это в крови помоему, генетически заложено)
sky-labs• 14 января в 13:37
Ответ дляnutty
Через 2-3 недели?
Спасибо потужно-стийкому, что обошлось!
А то б реально через 2-3 недели случился бы мир.. но года через 2-3 (2024-25) снова война бы началась.

А так у нас еще все впереди
Стешк@• 14 января в 13:40
Ответ дляНіка Найз
Как и все остальные.
Стешк@• 14 января в 13:41
Ответ длявсем надо
Полгода это до лета. Не так и много.
Главное, дожить...
Потужная Нюхоморша• 14 января в 13:43
Ответ дляNadiaaaa
Если скоро переговоры и мир, то зачем требуют мобилизацию с 18 лет???? У меня не сходится что-то.
Чтоб согласились на те самые переговоры, а не кордонов хотели. Остались ещё такие и очень много.
автор begovelik • 14 января в 13:43
Ответ длявсем надо
Перед кем? Всему миру абсолютно все равно, что он обещает по поводу войны в Украине. Также, как и жителям США
автор begovelik • 14 января в 13:44
Ответ дляcoch100
Але, як кажуть в народі: «Зате ми гарно співаємо»)))
автор begovelik • 14 января в 13:45
Ответ дляsky-labs
Спасибо потужно-стийкому, что обошлось!

А так у нас еще все впереди
И выборы все еще не на часі
Blinking_Star• 14 января в 13:49
Ответ дляnutty
Удалено администрацией...
Стадо було в 2019, коли обрало зе, воно ж першим і побігло з країни
всем надо• 14 января в 13:51
Ответ дляBlinking_Star
Все побежали. И те что за Порошенко были.
klux• 14 января в 13:52
в мене є знайомі хлопці-брати. Один перед 18-річчям не виїхав (зараз вже 21), другому 17 - теж не виїжджає. Але вони живуть у відносно спокійному містечку Вінницької області, світом і раніше не особливо подорожували, в такому віці ще не мобілізують - тому для них і немає сенсу виїжджати