З яких причин не вивозите?
Ответ дляanabelia
Тобто на впшу думку, всі хто виїхали це турботливі мами, а ті хто лишилися з дітьми-недомами, які не люблять своїх дітей. У кожного свій ресурс, і фізичний в тому числі. Якби все було так просто , то і в Україні заробляли б всі по 100тис.
Свою думку тримаю при собі. В кожного можуть бути різні причини - про це, як раз, ця тема
Ответ дляS.s.s.
Які вагончики? Нікого не знаю з вагона
Всі в квартирах
У мене знайомі теж в квартирах, які поїхали в 2022. Роботи, щоб утримувати себе самостійно-нема. Зараз вже інші умови для виїзду. Дозволить собі це можуть ті, що готові відразу працювати і себе забезпечувати.
Ответ дляS.s.s.
Якщо буде погіршуватись ситуація, тобто Трамп нічого не розрулить, можуть закрити виїзд дітям з 14, наприклад. Подивіться, дітей немає вже в Україні. Київ полупустий.
Напівпустий Київ був в травні 2022. Ви людей в кафе не бачите? Затори на дорогах? На ВДНГ були? На скляному мості на вихідних купа людей.
Natal_ka91• 14 января в 13:37
Ответ дляS.s.s.
Значить, будуть з 13 років виїжджати. Чим не знищення нації теж?
Потужная Нюхоморша• 14 января в 13:43
Ответ дляNadiaaaa
Если скоро переговоры и мир, то зачем требуют мобилизацию с 18 лет???? У меня не сходится что-то.
Чтоб согласились на те самые переговоры, а не кордонов хотели. Остались ещё такие и очень много.
Blinking_Star• 14 января в 13:49
Ответ дляnutty
Удалено администрацией...
Стадо було в 2019, коли обрало зе, воно ж першим і побігло з країни
в мене є знайомі хлопці-брати. Один перед 18-річчям не виїхав (зараз вже 21), другому 17 - теж не виїжджає. Але вони живуть у відносно спокійному містечку Вінницької області, світом і раніше не особливо подорожували, в такому віці ще не мобілізують - тому для них і немає сенсу виїжджати