Ласую колобками• 14 января 2025
Где покупаете недорого и качественное постельное белье?
Форс мажор• 14 января 2025
Ищу в интернете с отзывами, ранфорс в основном беру, долго служит. лет на 5 точно хватает.
Мамина квіточка• 14 января 2025
В стоках, німецьку постільна. На олх льон радянський. Все нове
Луноликая Вика• 14 января 2025
Ответ дляМамина квіточка
Нашо той радянський льон брати , не відомо якого походження, може його з чорнобильської зони мародери привезли ? Зараз і сучасного льону гарної якості не бракує
Мамина квіточка• 14 января 2025
Ответ дляЛуноликая Вика
Тому що мені підходить білий, якісний льон.
Сучасні продукти, які ви їсте щодня, і вода і повітря гірше чорнобильської зони.
Зайченя• 14 января 2025
Ярослав - мій фаворит уже багато років.
Беру коли акція, частіше не комплектами, а окремо підковдри, наволочки і простирадла одразу на всі ліжка в домі.
От недавно у них була акція -30% на все, знову вигідно затарилась
ЖенаАйтишнеГа• 14 января 2025
Ранфорс от Вилюты. Лучшее, что со мной было) Комплекты служат уже больше 5 лет.
Незламна• 14 января 2025
Останні 3 комплекти, які постійно юзаю з Інгліш хоум. Їм вже десь по 5-6 років
Метелик• 14 января 2025
Краще турецького сатина нічого не знайшла. Зараз ось купила страйп турецький. Старі комплекти прожили по 15 років, люксовий сатин живе вже більше 20 і нічого йому не робиться.
ЖенаАйтишнеГа• 14 января 2025
Ответ дляМетелик
Автор питає про бюджетні комплекти) Турецьки страйп це не сюди
Метелик• 14 января 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
550 грн за простирадло 2*2.2 і 150 грн наволочка 50*70 наче й не дорого. Того літа брала.
Муууумие• 14 января 2025
Ответ дляМамина квіточка
Из льна шьете или готовое пошитое берете?
Руда ліса• 14 января 2025
Ответ дляНезламна
Инглиш хоум - турецкие тряпочки, ганчирки
Водійка хімарса• 14 января 2025
на розетці брала бавовняне, країна - виробник туркменістан, якість хороша.
размахер• 14 января 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Незламна• 14 января 2025
Ответ дляРуда ліса
В них є різна якість. Треба просто вміти вибирати)
Жертва интернета• 14 января 2025
Le vele сатин 2500грн -2700 грн евро размер. Купила 2 комплекта. Качество шикарное. До этого тоже было 2 комплекта, им по 12 лет. Попробовала Вилюта - совсем не то пальто.
Руда ліса• 15 января 2025
Ответ дляНезламна
Не из чего твыбирать, все ганчирки
Незламна• 15 января 2025
Ответ дляРуда ліса
Не из чего твыбирать, все ганчирки
Ви просто не розбираєтесь. Не треба кидатись на найдешевші розпродажні комплекти.