Доброго дня
Чи носить хтось пальто брендів вище?
По ціні +- однаково (від 10.000 до 20.000)
Найбільш розрекламоване - Bazhane, звісно
Чи вартує своїх грошей? Як виглядають в реальності?
Чи носить хтось пальто брендів вище?
Балаболка• 14 января в 19:30
Не по темі пальто, але по темі бренду Бажане - купила в них дублянку взимку 22 року, через деякий час вдягнула і знайшла в кишені папір-квитанцію із китайськими ієрогліфами. Ось таке «власне виробництво», навіть при досить рідкому носінні якість шкіри посередня. Вважаю бренд переоціненим і розрекламованим за допомогою блогерів.
Ответ дляБалаболка
Дякую дуже
Справді розрекламоване, просто у всіх на слуху
Я ще на FFellow дивлюсь
Шкода шоурум у Львові тільки
Я ще на FFellow дивлюсь
Шкода шоурум у Львові тільки
Балаболка• 14 января в 19:35
Ответ дляmary_unh
Дякую дуже
Я ще на FFellow дивлюсь
Шкода шоурум у Львові тільки
Я ще на FFellow дивлюсь
Шкода шоурум у Львові тільки
Будь ласка! Краще дивитись вживу, звичайно. Бажаю Вам вдалої покупки!❤️
a.ostroverh• 14 января в 19:37
Ответ дляmary_unh
Щось подібне хочу
Все мои пальто их
Довольна
И есть платья, тренч, костюм, жакет....
Довольна
И есть платья, тренч, костюм, жакет....
a.ostroverh• 14 января в 19:54
Ответ дляmary_unh
Їх - це Bazhane чи Ffelow?
Є фото хоч одного ?🥹
Ffelow
На мне фоток нет почему-то
Светлые отдала после химчистки в идеальном состоянии, после тёмного длинного оверсайза эти мне казались недостаточно объёмным
Сейчас только 2 и 3 фото, и тёмный жакет пальтовый
Был ещё хаки короткое под пояс и кемел жакет, тоже отдала
На мне фоток нет почему-то
Ответ дляa.ostroverh
Ffelow
На мне фоток нет почему-то
Дякую ! Коричневе просто топ 👌🏻
a.ostroverh• 14 января в 20:16
Ответ дляmary_unh
Дякую ! Коричневе просто топ 👌🏻
Вот в нем и хожу сейчас)
Ручки-Крючки• 14 января в 20:17
Ответ дляmary_unh
Комолапі ? Це як ?
Фото з сайту та інста, не знаю 🤷♀️
На носки обуви посмотрите )) стоят как анимэшные персонажи.
МастерЮля• 14 января в 21:16
На роботі керівник відділу купила пальто довге зимове Бажане, ворсисте вовняне сіре, стильне, я аж мріяла на весну розщедритися і замовити собі жакет з такої тканини. Але походила вона в тому пальто з місяць, і той ворс почав кудлачитись на рукавах, підмишками, вигляд змінився кардинально. Як для пальто за 30 тис то якість гімном. Можливо у бренда є і вдаліші моделі, но я ніколи не повірю що натуральна вовна так кудлачиться, скоріш за все дійсно китайське барахло розпіарене.
Ответ дляМастерЮля
Ого
Дякую, тоді дивлюсь в сторону цих двох брендів
В Бажане ж пару знижок зараз, до 15.000 можна взяти, але якщо якість погана то і цих грошей шкода
НашлаПерепискуМужа• 14 января в 23:33
Ответ дляmary_unh
Щось подібне хочу
У меня от них пальто кашлатилось и пошито не очень внизу было
Vivalon лучше было