ВЫВсеВрете• Изменено 14 января в 20:45
Подарунки на дитячі ДН
Дочку , 4 роки, запросила на ДН подружка з садочку (діти граються в садочку, я з мамою знайома на рівні привіт-пока). Сьогодні мама присилає мені посилання і повідомлення ´Іринці дуже подобається цей спортивний костюм. Розмір 110. Замовити треба зараз, бо розміри швидко розбирають. Розраховуємо від вас на цей подарунок´.
Це зараз нормальна практика? Бо я дещо ... здивована, так як завжди на ДН однокласників / одногрупників дітей купляла іграшки, так би мовити, на свій смак, та і одяг як подарунок дитині взагалі погано розумію
Асталависта бэйби• 14 января в 20:46
Скиньте їй посилання на крутий ресторан і напишіть ’ну тоді ми розраховуємо на святкування тут’
Працівниця року• 14 января в 20:46
Ну це реально жлобство, я б взагалі не пішла на таке дн, жесть
ВЫВсеВрете
• 14 января в 20:46
Ответ дляАсталависта бэйби
Працівниця року• 14 января в 20:46
Ответ дляАсталависта бэйби
Гідний лайфхак 😁
Баррикадница• 14 января в 20:47
Рановата 4 года для таких заказов. Это явно для мамы. Я бы не повела ребенка на этот меркантильный праздник
ВЫВсеВрете
• 14 января в 20:50
Ответ дляПрацівниця року
Це була моя перша реакція, а потім подумала, може це нова тенденція і усі так роблять
ВЫВсеВрете
• 14 января в 20:50
Ответ дляПрацівниця року
Автор, а скільки ж той костюм? Просто цікаво
960 грн
Працівниця року• 14 января в 20:51
Ответ дляВЫВсеВрете
Це тенденція не нова, ще років 10 тому деякі на весілля замовляли подарунки, але для мене це жесть була і буде
Я Головна• 14 января в 20:51
Ну если вам не проблема по деньгам, то пусть будет костюм. Я себе представляю что это может быть мерч с любимыми героями или просто классный плюшевый со зверюшкой.
Если это просто обычный футер, то я бы написала ’вас услышала, спасибо,’ и сделала по-своему
ВЫВсеВрете
• 14 января в 20:51
Ответ длясладкий_ноябрь
Скрін є? Бо мені тема схожа на вигадану.
Розумію вас, якби прочитала таку тему, теж не повірила би, але скріна не буде
ВЫВсеВрете
• 14 января в 20:52
Ответ дляЯ Головна
Мерч з героями популярного мультфільму.
І я би зрозуміла, якби задали тематику, наприклад , ´іменинниця любить усе зі Свинкою Пепою´.
А тут здивувало, що це конкретний одяг, і ´без мене мене женили´
Я Головна• 14 января в 20:54
Ответ дляВЫВсеВрете
Мерч з героями популярного мультфільму.
Тогда вполне обоснованное пожелание. Если ценник вам ок, то почему бы и нет. Это явно неплохой подарок
Ms. Android• 14 января в 20:55
Ответ дляВЫВсеВрете
960 грн
Офигеть....500 грн и не больше. Я бы не пошла. Первый раз такое, ладно бы были близкие подруги а вы чужие люди совсем. Наглость зашкаливает.
сладкий_ноябрь• 14 января в 20:56
Ответ дляВЫВсеВрете
Бо його не має :)
ВЫВсеВрете
• 14 января в 20:57
Ответ дляMs. Android
И что вы ей ответили?
Ще нічого , не можу визначитись з відповіддю
Саджу все зарання• 14 января в 20:57
А если вы рассчитывали на 300 грн?
Я считаю, что такие заказы могут делать только близкие люди, и то, если гости спросят, что бы именинник желал в подарок.
В вашем случая, я б не повела ребенка на этот праздник.
Ms. Android• 14 января в 20:58
Ответ дляВЫВсеВрете
Ответьте: я подумаю! И просто не идите на д.р
Пилосмок працює• 14 января в 21:01
Цікава мама. Не виключено, що одна з порадниць. Прочитала колись тут про віш-листи, та вирішила, що це має виглядати саме так
З одного боку, якщо запрошують в розважальний центр з анімацією, їжею та напоями, то 1000 грн - це як раз і є той самий подарунок.
А з іншої - таке неприкрите і наполегливе хамство...
Всех анонимов аноним• 14 января в 21:03
Ответ дляВЫВсеВрете
Ясно що не буде) бо ви вашою уявою перегрітою видумали цю тему
Я Головна• 14 января в 21:05
Ответ дляВЫВсеВрете
Мерч з героями популярного мультфільму.
Считайте это некой ’страховкой от дурака’. Вас не знают, мама не хочет, чтобы ребенок расстроился фигне вместо подарка. Не все люди вообще считают нужным ходить на ДР с подарками, у моих детей такое пару раз было. Одна гостья вообще без подарка пришла, другая принесла старую порисованную куклу. Дочка плакала, я после этого тоже старалась както с родителями пообщаться, чтоб обозначить, что подарок нужен и нормальный. Может у них тоже нечто такое было , это не про вас вообще.
Цветочница• 14 января в 21:07
Тут многое зависит от того, на какую сумму вы рассчитывали: если не на 960грн, то с таким подходом мамы именинницы можно просто не пойти, а если примерно на такую сумму и рассчитывали, то почему бы не купить этот костюм.
ВЫВсеВрете
• 14 января в 21:07
Ответ дляПилосмок працює
Я ще думаю про те, що ДН за 3 тижні, а діти мають ´властивість´ хворіти, і якщо я куплю його зараз, то або вести дитину у будь-якому стані, або залишати собі костюм зі Свинкою Пеппою, яка не цікавить мою дитину, і розмір не наш ))
Ответ дляЯ Головна
Какие интересные ,однако , гости бывают