Зоркая Зорро• 14 января в 22:07

Чем это исправить (фото)

Девочки, проблема началась более 10 лет назад. На палец наступил очень большой мальчик, появилась гематома под ногтем ( нагрели иголку, прожгли ноготь,вышла кровь) и вот ноготь начал расти до этого прожига а дальше утолщается и под ногтем много тканей сухих . Анализ на грибок делала, не обнаружено. Я спиливаю толстый слой ногтя пилкой, под ним что то красно -корисневое ,и потом мокнет сам ноготь. Что делать? В округе хороших подлогов нет. Делали несколько лет назад ,протезирование ногтя,но ничего не помогло, удаление ногтя до этого места полная зачистка тоже ничему не принесло. Фото только сделала.
Якось так і живу• 14 января в 22:27
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Найдите пять отличий у одного автора.
Мои вот
Тримаю свічку• 14 января в 22:27
Ответ дляЗоркая Зорро
Это я сегодня сильно пилкой сняла верхний слой ногтя ,теперь болит ноготь.
Аа, этого пятна нет на постояннку? Ну слава богу.
А_мій_самий_самий• 14 января в 22:27
Автор покажите все ногти
Болтушка Му• 14 января в 22:28
Ответ дляПустощі-веселощі
Грибок,видно на 100%
Ви прямо по фото ставите діагноз??ви геній! На фіг ті лабораторії.
автор Зоркая Зорро • 14 января в 22:28
Ответ дляЯ не тону
Спробуйте проконсультуватися онлайн
https://www.instagram.com/dr.kateryna_bakiko/
Спасибо большое,к ром напишу.
автор Зоркая Зорро • 14 января в 22:29
Ответ дляЯкось так і живу
Мои вот
Ой,у вас ещё хуже,у вас вроде всё ногти повреждены? И что вам доктора говорят?
Я не тону• 14 января в 22:29
Ответ дляЗоркая Зорро
Спасибо большое,к ром напишу.
У неї консультація звісно платна і потрібно чекати але лікар мені подобається, погортайте її сторінку, можливо знайдте подібне, часто виставляє фото проблеми і опис лікування.
Якось так і живу• 14 января в 22:30
Ответ дляЗоркая Зорро
Травматический онихолизис.протезировать
Болтушка Му• 14 января в 22:30
У вас є кісточка на нозі біля великого пальця?
автор Зоркая Зорро • 14 января в 22:30
Ответ дляА_мій_самий_самий
Автор покажите все ногти
Вот
автор Зоркая Зорро • 14 января в 22:31
Ответ дляБолтушка Му
Ні
Позаземний розум• 14 января в 22:39
А зачем вы так криво коротко стрижете остальные ногти?
автор Зоркая Зорро • 14 января в 22:40
Ответ дляПозаземний розум
Это на очень большом приближении фото так смотрится.
автор Зоркая Зорро • 14 января в 22:42
Вот
Позаземний розум• 14 января в 22:42
Ответ дляЗоркая Зорро
Нет. Вы вырезаете до мяса.
автор Зоркая Зорро • 14 января в 22:43
Ответ дляПозаземний розум
Нет. Вы вырезаете до мяса.
Вот дальше
Рогнеда Карповна• 14 января в 22:43
Автор у мене була в дитинстві травма нігтя теж на великому пальці пройшло більше 30 років з тих пір що я тільки не робила коли подорослішала і сама себе забезпечувати стала в тому числі і видаляли повністю ніготь два рази нічого не допомогло виглядає приблизно як ваш . Влітку мені його добре обпилюють і донарощують щоб виглядав більш естетично. Але мені всі подологи і лікарі до яких я зверталась одразу говорили що навряд щось з нього вийде бо після травми пройшло багато років нігтьове ложе вже давно сформувалося неправильно. Потрібно було одразу після травми все робити правильно а тоді ми жили в селі ніхто тим не займався мені було 12 років .
автор Зоркая Зорро • 14 января в 22:46
Ответ дляРогнеда Карповна
Дякую вам за вашу історію і відповідь. В теж саме всі лікарі кажуть,але проблема ,якщо покрити гель лаком ніготь то він починає боліти, а з обрізаним під травму теж не естетично,і як бути
Позаземний розум• 14 января в 22:48
Ответ дляЗоркая Зорро
У вас жоден ніготь не виглядає естетично. Немає чого паритись
автор Зоркая Зорро • 14 января в 22:51
Ответ дляПозаземний розум
Це поки в зимовий період так ,а в відкритий сезон я роблю педікюр у майстринь,то тоді естетично і гарно,крім цього нігтя
Деловитая• 14 января в 22:52
Ответ дляВподобайден
такое впечатление,что там у каждого ногтя своя трагическая история,они все какие-то странные
и волосы (
Таке відчуття, що у вашого мозку теж є якась історія