Самоучка• 14 января 2025
Підскажіть, місяць спілкування...
Місяць спілкування.2 рази була зустріч він приїжджав..Зараз запропонував поїхати в гори з друзями .Я сказала ні за скоро.Він каже як ти хоч розвивати стосунки??
ОливьЕЖечка• 14 января 2025
Мене колись хлопець, бачила його 1 раз, слідчий в прокуратурі подзвонив і запросив в ... сауну, мені 24 було. Ото зарано. У вас нормально якщо подобається, але сексом перевірте його до гори.
Библиотекарь• 14 января 2025
він вам не подобається? знаєете імя, призвіще., де працює, друзів ?? якщо так, то чому переживаєте ??
Самоучка
• 14 января 2025
Ответ дляБиблиотекарь
Сама ще не знаю ,я дуже розгублена
жар-птица Нюра• 14 января 2025
Ответ дляСамоучка
Сама ще не знаю ,я дуже розгублена
Чому розгублена? В чому проблема поїхати у гори чи ще кудись? Життя швидкоплинне, у старості не буде що згадати. Якщо ми доживемо до старості (((
Едимнаморе• 15 января 2025
Почему всего 2 встречи? Далеко живет? Если это было в течении декабря, с кем он проводил праздники?
Напишите что в горы поеду но к интиму не готова. 99% что сольется