Хвець-тець• 15 января в 13:29

Интересно как у наших соседей так трясущихся над травмами, слезами тщетности

и прочими трясучками над детьми повырастали такие моральные уроды?
часто фейсбук приносит посты очередной росийской мамаши которая очень переживает что у ее ребенка будет травма, ребенок чувствительный, проговариваем и тп
Колупалочка• 15 января в 13:52
Так боїться, що синачка злякається і не піде вбивати коли виросте чи що? Вони не бояться, що їх лічинки без батька лишаться, вони не бояться, що їх чоловіки вбивають, не бояться золото після вбитих носити, а бояться перляка свого висериша, бо воно виросте і буде сцикотно мамці ладу подарувати
Колупалочка• 15 января в 13:54
Ответ дляvisiоп
Как это не убивают? Стреляют в обе стороны, в том числе и по мирным.
Мірним? Ви це реально пишете? Мля, там немає мірних, там кожна гнида підтримує війну
автор Хвець-тець • 15 января в 13:57
Ответ дляКолупалочка
да кому вы пишете, оно уравнивает жертв и агрессора. Это ж ботяра росийская
Колупалочка• 15 января в 13:59
Ответ дляХвець-тець
То не кацапська, то ждуніха, яка живе в Україні і хоче руського міра, їй мало бомбьожок, смертей, воно хоче бути кацапським
Ласую колобками• 15 января в 14:00
Тцкашики теж чиїсь діти, думаєте то кацапське отродьє?
Василина Семеніч• 15 января в 14:06
Ответ дляvisiоп
Ну вот вы считаете, что ждунов можно убивать, а они - что бИндеровцев. В чем отличие?
А як ви пропонуєте протидіяти ворогу? Як ви думаєте, у Другу світову армії звільняли землю від ворога - не стріляли ж по окупованих територіях, німці самі такі - ну ок, поокуповувли, тепер відходимо по домам? Це війна, вона не ведеться інакше. Але вся провина за жертви ПОВНІСТЮ на окупантах.
Колупалочка• 15 января в 14:10
Ответ дляvisiоп
Колись за зраду державі - смертна кара була, а тепер такі , як ви не розуміють за що вас....
Василина Семеніч• 15 января в 14:13
Ответ дляvisiоп
И они жили мирно.
Ніколи вони не жили мирно. Інформаційна війна велася 20 років з приходу ху.ла до влади, в тому числі і на території України у наших же ЗМІ. Оці всі біндеровци, фашисти, мальчікі в трусіках, кієвскій режим і поділ України на 3 сорти придумувались російськими політтехнологами для культивування ворожнечі і ненависті до нас.
Кава з адреналіном• 15 января в 14:16
Ответ дляХвець-тець
не как и у нас. украинцы не нападают на соседние страны и не убивают мирных людей. нет такого уровня жестокости
Да вы что. А в Курске сейчас кто?
Василина Семеніч• 15 января в 14:18
Ответ дляvisiоп
В ссср все республики были равны. И в армии были украинцы тоже. Афганистан и Сирия официально пригласили к себе армию, есть договор. Польшу делили, как и Чехословакию другие страны, чего их не вспоминаете? Почему тогда Украина не отказалась от части Польши, получив независимость, а?))
Ви реально незамутньонная настільки, що до Вікіпедії руки не доходять? Вторгнення в Афганістан почалося і з захоплення президентсього палацу і вбивства президента КДБшниками. А потям за знайомою схемою ’раіся прийді’
Василина Семеніч• 15 января в 14:22
Ответ дляКава з адреналіном
Да вы что. А в Курске сейчас кто?
Ну вони ж підтримуюь СВО, ось СВО до них і прийшло. Тут все сходиться.
Цікавий писочок• 15 января в 14:53
Ответ дляvisiоп
Їх треба вбивати!
Вони зрадники своєї країни. А зрадники мусять бути знищені, разом з виводками.