Глас_Народа• 15 января 2025

Орендодавець зайшов у квартиру без дозволу

Друзі, сталася неприємна ситуація. Тиждень тому орендували квартиру і заїхали. Квартира здавалася в оренду через ріелтора. Орендодавці сімейна пара похилого віку, але квартира була дарована дочці і договір уклали на дочку. Оригінали документів були пред´явлені. Дочка орендодавця була відсутня (це моє найбільше упущення). Через тиждень, сидимо на квартирі і хтось починає ломитися у двері. Перше, що прийшло в голову - то якісь шахраї нас кинули. Двері відкривати не хотілося, взагалі розгубилися і не знали, що робити. Потім вони кажуть, що це господарі. Вони відкрили двері своїм ключем і зайшли. З´ясувалося, що це була дочка. Її батько зненацька помер і вона прийшла з´ясовувати, хто живе в цій квартирі. Вона знала, що квартира здана, вона отримала гроші і договір. Але я не розумію цю істерику і гупання ногами в двері.
P.S. Ми з чоловіком за день до цього змінили сімкарти на іншого оператора і не встигли, а скоріш за все забули попередити орендодавців. Бо ми їх не чекали.
Власниця квартири каже, що це сталося із за того, що ми не брали слухавку.
Але я все одно не розумію цієї істерики, коли квартиру здали з її відома і вона має гроші і договір. Чи мала вона право так себе поводити? Потім вона попросила скинути копії паспортів їй на телефон. Я попросила теж зі своєї сторони її документи. Під час візиту вона спитала, чи можна оглянути квартиру, я їй відмовила, але вона все одно вломилася.
Після всього цього нас тіпало цілий день, а то і два. І чесно кажучи не хочеться там більше жити з такою хазяйкою. Але гроші заплачено за 2 міс. І ріелтору 50%. Що робити?
Хто що думає про таку ситуацію?
Алесс• 15 января 2025
Ответ дляГлас_Народа
Чи можна міняти замок без дозволу орендодавців?
А шо робити?
Нам один хозяїн житла сказав,я в любий момент зайду,подивитись на лічильники.
Ну здрасті. Ми спимо,або нема нікого,а він буде лазити?
Ми змінили замок,йому нічого не казали.
Потім знайшли інше житло,і зїхали.
Добре що хоть залог повернув. Не гандоном виявився. А от рієлторські залишились рієлтору
НеКонец-Света• 15 января 2025
Ответ дляГлас_Народа
Ріелтору дзвонила, але вона спочатку не відповідала, а потім сказала, що ми повинні зрозуміти власницю, бо вона зараз в шоковому стані і ми самі винні , що змінили сімкарти
А вы скажите, что она в сговоре с власницей.
И вы обратитесь в полицию с заявлением про мошенничество.
Скажите, что они постоянно заселяют людей, берут % риэлтора, а потом выживают и заселяют новых
Кроме того, не думаю, что они платят налоги.
и посмотрите, как они запоют.

Пусть возвращают вам все деньги и снимайте другое жилье
Тут уже жизни не будет
Физрукая• 15 января 2025
Ответ дляШвидка Настя
чудні саме ви автор.
телефони ви змінили, не попередили.
власниця має право знати кому здали житло і в якому стані воно. тим паче, що в неї була причина це зробити після смерті батька.
Да и собственник его не сдавал.
Банан-барабан• 15 января 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
Квартиру только предупредив заранее и договорившись о встрече имеют право осматривать!
А как их предупредить если они номера телефонов сменили и не дозвонится им?
Миловидна леді• 15 января 2025
Ответ дляРяженка
Полицию вызывать
І що сказати?
куркулиха• 15 января 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
Как можно договориться, если арендаторы ушли вдвоем в туман?
Аnnеt• 15 января 2025
Ответ дляГлас_Народа
нельзя. это не каша собственность и препятствовать хозяину в доступе вы не имеете права.
Физрукая• 15 января 2025
Ответ дляГлас_Народа
Какому Вы звоните риелтоу ? Тот который сдает квартиры без собственника ?
НеКонец-Света• 15 января 2025
Ответ дляШвидка Настя
чудні саме ви автор.
телефони ви змінили, не попередили.
А если они уехали за границу и телефоны вне зоны?
Собственник вломится в квартиру без них?
Квартира только что сдана , причем с залогом
Яйцеголовая• 15 января 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
Так как договориться заранее, если телефон не отвечает?
Пишу з калідору• 15 января 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
Так они ж номера сменили. Как можно было им дозвониться?
Интересно, что сразу после заселения сменили номера одновременно. Как какие то аферисты))))
Скляна миша• 15 января 2025
Поживите эти даа месяца, одновременно изучая новые варианты. И еще: порядок осмотра должен быть прописан в договоре.
А я нівроку• 15 января 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
звичайно. Але як це мала зробити власниця в даній ситуації? автор не збиралася відкривати двері)
12 галюцинаций• 15 января 2025
Ответ дляА я нівроку
ріелтор пошле далеко) требуй-не требуй
Ну тогда смириться и забыть
Мир Мир Мир!• 15 января 2025
Ответ длякуркулиха
В любом случае после приезда она не имела права шастать по квартире. Осмотр не сто раз на месяц, а по договоренности, люди немного прожили. Где была ее мамаша которая тоже им квартиру сдала? Когда к вам будут ломиться, в оплаченное жилье, тогда по другому заговорите
НеКонец-Света• 15 января 2025
Ответ дляЯйцеголовая
А зачем осматривать, если только неделю назад сдали?
Они что, каждую неделю будут шнырять?

Я еще вангую, там кварка убогая. Чем более убита квартира, тем более неадекватный собственник
Физрукая• 15 января 2025
Хорошо, приехала хозяйка. Вы попросили её подписать договор ???
автор Глас_Народа • 15 января 2025
Ответ дляШвидка Настя
чудні саме ви автор.
телефони ви змінили, не попередили.
Час оплати не прийшов, я нікого не чекала. Ми повинні були зізвонюватися в неділю, бо він мав привезти мікрохвильову і штори. Що могло там такого твориться в тій убогій кватриті?
Творческий типаж• 15 января 2025
А домовитись з власником не варіант? Що він попереджає і приходить, коли узгодили час.
Колись знімали у дуже гидотної (як потім виявилосб) баби. Лежу я гола влітку, а вона вломилась, своїм ключем відкрила. Кімнату видно з входу. Неприємно
куркулиха• 15 января 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
Там все чудные по ходу нашли друг друга
Спішу - перекидаюсь• 15 января 2025
Ответ дляГлас_Народа
В этой ситуации все виноваты и все перенервничали и наломали дров. Вы же взрослые люди, вы сменили симкарты и она не могла до вас дозвониться, запланиковала, реакция чрезмерная, но можно уже понять, успокоиться всем и спокойно решать вопросы. Вы же не хотите не успев въехать уже выехать из квартиры и все заново искать?
Ряженка• 15 января 2025
Ответ дляМиловидна леді
І що сказати?
Что женщина ломится
А я нівроку• 15 января 2025
Ответ дляНеКонец-Света
а якщо там прорив води? і потоп? квартиранти же ж потім спихнуть на власника.
Миловидна леді• 15 января 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
Як домовитися, якщо телефони змінили одразу після підписання договору? Напевне власниця і не прийшла б особисто, якби їй відповіли по телефону
Швидка Настя• 15 января 2025
Ответ дляНеКонец-Света
Да! Собственник имеет право. Автору квартиру здавал папа , а не собственница. Она не видела в глаза квартирантов и не знает кто и что. Поговорить по телефону не удалось, тк. номера сменили.
Далее момент. Люди взрослые, адекватные, сидят в квартире. Пришла хозяйка и стучит в дверь. Ну так откройте, поговорите нормально. Нееее. Надо быть настолько дикими, что б ждать , пока она начнет своими ключами открывать дверь. Да любые мысли могли быть и хозяйки. особенно после того, как она ломиться, а ей специально не открывают.
НеКонец-Света• 15 января 2025
Ответ дляА я нівроку
А там прорыв воды?
Мир Мир Мир!• 15 января 2025
Ответ дляА я нівроку
А если там инопланетяне? Не было там никакого прорыва, начались фантазии
НеКонец-Света• 15 января 2025
Ответ дляШвидка Настя
Вот и отлично. Я бы написала заявление в полицию, что тут мошенническая схема, квартира была сдана без ведома собственника.
Пусть всех трясут
Сусідка знизу• 15 января 2025
Ну ви мутні максимально. От яка може бути причина разом одночасно змінити телефони? Явно ж від когось ховаєтесь. В інтересах власниці скараскатись вас як можна швидше.
Творческий типаж• 15 января 2025
У мене подруга здала недорого офігенну квартиру дівчатам. 7 тис 3 кімнати інставигляду в обл.центрі. а вони вебкам організували... Ото ще