Ответ дляЯ супер-пупер
Таке, як друга просвічує .
Але не читко
Я супер-пупер• 15 января в 19:30
Ответ дляКарина -1e0c
Але не читко
Ще може рано. Зробіть через 2 дні.
Я вся ваша• 15 января в 19:42
Автор, попробуйте через пару дней, но как по мне вас уже можно поздравить!
Задолбулька• 15 января в 20:00
Нормальна друга смужка, що б ще це могло означати?
Слабенька, ну так і тест недорогий і не надчутливий. За кілька днів буде яскравішою.
В мене теж ледь помітні були в перші дні затримки, скоріше зовсім непомітні. Але я знала, що вагітна, шукала спеціально в аптеці тест з більшою чутливістю, той показав.