Я в дамках• 15 января 2025

витяг про місце проживання хто не прописаний

Допоможіть, хто не прописаний, будь ласка.
Чи є інформація у витязі про місце проживання в Дії про зняття з реєстрації. Бо в мене не відображається ця інформація, тільки дата реєстрації. Хоча часу вже пройшло більше двох років
Так точно!• 15 января 2025
Нещодавно клієнт приносив такий витяг після зняття з реєстрації, але в цнапі його брав (не в дії). Було вказано ’знято з місця реєстрації’ і адреса.
автор Я в дамках • 15 января 2025
Ответ дляТак точно!
Дякую, а скажіть, будь ласка, таку послугу замовляють саме в ЦНАПІ за місцем реєстрації останної чи немає різниці?
Трейдер кріпти• 15 января 2025
Про зняття з реєстрації немає в дії. Подзвоніть у ЦНАП. Ми завжди зверталися у 2 найближчих до місця проживання ЦНАПи, не за місцем реєстрації.
автор Я в дамках • 15 января 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
дякую
Гитта Ягг• 15 января 2025
Муж как- то делал выписку из Дии, она не видит что снят с регистрации и показывает последнее место прописки.
Так точно!• 15 января 2025
Ответ дляЯ в дамках
Без різниці. Міграційний реєстр єдиний по всій країні.