LavaLava• 15 января 2025

ТЦК зранку викрали знайомого. Чи є ще шанс йому допомогти?

Київ, Деснянський район, хлопець йшов на роботу, зупинило ТЦК і запропонувало проїхати з ними у військомат для перевірки документів (не знаю, наскільки він добровільно погодився ,або йому погрожували,але він сів до них у бус). Привезли спочатку до військомату, наче шукали його документи. Після цього відвезли хлопця на ВЛК на Троєщину, Закревського. Там він його пройшов. Після цього знову відвезли у військомат на Лісовому де його вже повноцінно мобілізували та відвезли на ДВРЗ.
Телефон не забирали, зранку писав повідомлення - на дзвінки не відповідав. Ввечері вже сам відзвонився, повідомив, що нічого не підписував. ТЦК самі підробили його підпис, ВЛК оформили заднім числом (за понеділок 13 січня). Зараз знаходиться на ДВРЗ. Його моральний стан описувати не буду, і так все ясно. Чим зарадити? Що можна зробити в цій ситуації?
автор LavaLava • 15 января 2025
Додам ще. В армії не служив, військову кафедру не проходив. Проблем з документами не було. Все оновив вчасно, у розшуку не був
Arven-Ring• 15 января 2025
Думаю, нужно звонить как можно скорее к адвокату, только он может помочь в этом беспределе
LyudaT• 15 января 2025
Ответ дляLavaLava
Бронь чи відстрочку мав?
автор LavaLava • 15 января 2025
Ответ дляLyudaT
Бронь чи відстрочку мав?
Ні, не мав
LyudaT• 15 января 2025
Ответ дляLavaLava
Ні, не мав
Тоді нічим не допоможете скоріше за все.
Tocia• 15 января 2025
Тоді їх клієнт,на жаль вже нічого
zajka12• 15 января 2025
Ответ дляArven-Ring
Жінку адвокатку вони на днях в Бучі побили.
Тетяна23• 15 января 2025
Ответ дляzajka12
Jane75632• 15 января 2025
Тут один вихід - сзч
СhanelKa• 15 января 2025
Наймаєте адвоката рівня Mitrax або Дабо, як є великі гроші. Прям завтра, а треба було ще зранку.
автор LavaLava • 15 января 2025
Ответ дляСhanelKa
Чи реально втекти з учебки? Я так розумію, що скоріш за все це буде Десна
СhanelKa• 15 января 2025
Ответ дляLavaLava
Ви так мене спитали, наче я тікаю, регулярно 😬.
Шанси є завжди, поки є життя і ціль
автор LavaLava • 15 января 2025
Ответ дляСhanelKa
Шанси є завжди, поки є життя і ціль
Розумію.
Дякую
іреннка• 15 января 2025
Не знаю наскільки поможе але скину тут

Телеграм канал адвоката. Консультує з питань мобілізації, відстрочок і будь-які інші питання. Онлайн безкоштовно.
https://t.me/Advokat_Shevchenko_Volodymyr
Len00K• 15 января 2025
Ответ дляArven-Ring
Чем именно? И в чем вы видите беспредел конкретно в случае знакомого автора?
ALENAelka• 15 января 2025
Ответ дляLavaLava
если надумает ’примениться’ по гражданской специальности - лучше начинать искать ’работодателя’ сразу, потом, переводиться - сложнее
Маракеш2016• 15 января 2025
Ответ дляLavaLava
Були випадки
diamond_shop• 15 января 2025
Ответ дляLavaLava
Ні, не мав
а чим ви можете тоді зарадити? якщо він призивного віку, не інвалід, вістрочки та броні не мав, то чому ви це називаєте викраденням?
diamond_shop• 15 января 2025
о, вже копита вліпили, хлопці на фронті три роки та дупу того хлопця теж захищають, може вже йому час теж воювати?

стосовно викрадення - це коли мішок на голову невідомо хто натягнув та повіз у невідомому напрямку, формулюйте вірно думку
автор LavaLava • 15 января 2025
Ответ дляdiamond_shop

Дійсно, чого б це....В такий час живемо - вийшов на роботу зранку, а ввечері вже в учебці. Треба змиритися, все одно там всі будуть. А закінчаться наші чоловіки - і ми з вами підемо, а там і дітей підтягнуть. І так до останнього українця. З лопатою в руках
Letruaa• 15 января 2025
Ответ дляLavaLava
А які Ви бачите варіанти начасі?
inresta• 15 января 2025
зачем адвокат?
уйти в самоволку - бесплатно, потом махнуть через Карпаты и уже в Румынии
Len00K• 15 января 2025
Ответ дляLavaLava
Як без броні й без відстрочки пересувався, значить був готовий йти служити. З яких підстав його мали відпустити ТЦК?
космея• 15 января 2025
Ответ дляLavaLava
Ні, не мав
Тоді ніяк не допоможете.
Yeva-c21c• 15 января 2025
Ответ дляСhanelKa
А як можна втекти з учебки?
mymoly• 15 января 2025
Ответ дляYeva-c21c
А як можна втекти з учебки?
Ногами
Містяночка• 15 января 2025
Ответ дляdiamond_shop
Удалено администрацией...
mymoly• 15 января 2025
Ответ дляМістяночка
Удалено администрацией...
Містяночка• 15 января 2025
Ответ дляLen00K
Удалено администрацией...
Містяночка• 15 января 2025
Ответ дляmymoly
Удалено администрацией...