Київ, Деснянський район, хлопець йшов на роботу, зупинило ТЦК і запропонувало проїхати з ними у військомат для перевірки документів (не знаю, наскільки він добровільно погодився ,або йому погрожували,але він сів до них у бус). Привезли спочатку до військомату, наче шукали його документи. Після цього відвезли хлопця на ВЛК на Троєщину, Закревського. Там він його пройшов. Після цього знову відвезли у військомат на Лісовому де його вже повноцінно мобілізували та відвезли на ДВРЗ.
Телефон не забирали, зранку писав повідомлення - на дзвінки не відповідав. Ввечері вже сам відзвонився, повідомив, що нічого не підписував. ТЦК самі підробили його підпис, ВЛК оформили заднім числом (за понеділок 13 січня). Зараз знаходиться на ДВРЗ. Його моральний стан описувати не буду, і так все ясно. Чим зарадити? Що можна зробити в цій ситуації?
Arven-Ring• 15 января 2025
Думаю, нужно звонить как можно скорее к адвокату, только он может помочь в этом беспределе
Ответ дляLavaLava
Додам ще. В армії не служив, військову кафедру не проходив. Проблем з документами не було. Все оновив вчасно, у розшуку не був
если надумает ’примениться’ по гражданской специальности - лучше начинать искать ’работодателя’ сразу, потом, переводиться - сложнее
Маракеш2016• 15 января 2025
Ответ дляLavaLava
Чи реально втекти з учебки? Я так розумію, що скоріш за все це буде Десна
Були випадки
diamond_shop• 15 января 2025
Ответ дляLavaLava
Ні, не мав
а чим ви можете тоді зарадити? якщо він призивного віку, не інвалід, вістрочки та броні не мав, то чому ви це називаєте викраденням?
diamond_shop• 15 января 2025
о, вже копита вліпили, хлопці на фронті три роки та дупу того хлопця теж захищають, може вже йому час теж воювати?
стосовно викрадення - це коли мішок на голову невідомо хто натягнув та повіз у невідомому напрямку, формулюйте вірно думку
Ответ дляdiamond_shop
Дійсно, чого б це....В такий час живемо - вийшов на роботу зранку, а ввечері вже в учебці. Треба змиритися, все одно там всі будуть. А закінчаться наші чоловіки - і ми з вами підемо, а там і дітей підтягнуть. І так до останнього українця. З лопатою в руках
Ответ дляLavaLava
А які Ви бачите варіанти начасі?
Ответ дляLavaLava
Як без броні й без відстрочки пересувався, значить був готовий йти служити. З яких підстав його мали відпустити ТЦК?
Містяночка• 15 января 2025
Ответ дляdiamond_shop
Удалено администрацией...
Містяночка• 15 января 2025
Ответ дляLen00K
Удалено администрацией...