LavaLava• 15 января 2025

ТЦК зранку викрали знайомого. Чи є ще шанс йому допомогти?

Київ, Деснянський район, хлопець йшов на роботу, зупинило ТЦК і запропонувало проїхати з ними у військомат для перевірки документів (не знаю, наскільки він добровільно погодився ,або йому погрожували,але він сів до них у бус). Привезли спочатку до військомату, наче шукали його документи. Після цього відвезли хлопця на ВЛК на Троєщину, Закревського. Там він його пройшов. Після цього знову відвезли у військомат на Лісовому де його вже повноцінно мобілізували та відвезли на ДВРЗ.
Телефон не забирали, зранку писав повідомлення - на дзвінки не відповідав. Ввечері вже сам відзвонився, повідомив, що нічого не підписував. ТЦК самі підробили його підпис, ВЛК оформили заднім числом (за понеділок 13 січня). Зараз знаходиться на ДВРЗ. Його моральний стан описувати не буду, і так все ясно. Чим зарадити? Що можна зробити в цій ситуації?
Кошкина мать• 16 января 2025
Ответ дляолена олена
Методи погані, це безперечно. Але і тут є пояснення. Якби всі, хто повістки отримав, йшли, не ховалися, то і методи такі дикунські не застосовувалися б… І знов таки, це лише пояснення того , чому так відбувається. Не треба писати так, ніби я в захваті від цього чи ніби особисто когось бусифікую
Ви оправдовуєте викрадення людей, називаючи це мобілізацією. У вас взагалі хтось воює? Яке в нього до цього ставлення? Бо в усіх моїх знайомих, які воюють або воювали, тільки негативне, при чому абсолютно в усіх.
Len00K• 16 января 2025
Ответ дляLavaLava
Я так розумію, як в тюрмі? Або навіть гірше
А як має бути в військовій учбовій частині?
Popeye the Sailor• 16 января 2025
Ответ дляО_Юми
Звісно є упороті. Хіба дарма витрачаються мільйони на пропаганду
Это очень страшно
Lisichka1307• 16 января 2025
Ответ дляолена олена
Не знаю чому не моя. Поки по закону так
Та можна подумати, якщо і прийде, ви з радістю побіжите
Кошкина мать• 16 января 2025
Ответ дляlisulya
Якби-якби. Якби не було яєць по 30 за штуку, то може й не ховалися б. Якби не було барабанів, закуплених за мільйон в укриття, то може й не ховалися б.
А чули, що буквально ось на днях такий відловлений викрав з кабінету головного ТЦКуна 27 тисяч долларів? Не чули? А ось так буває. Людина, у якої зарплата 20 тисяч гривень зберігає на роботі у столі 27 000 доларів.
Він збирав на дрони! Я думаю він оправданий!
Наговорили на чесну людину 👮
liss• 16 января 2025
Ответ дляолена олена
Не знаю чому не моя. Поки по закону так
По закону по другому все происходит !
Popeye the Sailor• 16 января 2025
Ответ дляLen00K
А вы клон олениолени? Или парами работаете ?
олена олена• 16 января 2025
Ответ для Кошкина мать
Я не виправдовую, а пишу, що дивного нічого не відбулося. Так було вчора і буде завтра. І в описаному тут випадку , навіть якщо довести всі порушення, не буде підстав не мобілізувати цього чоловіка. Тобто для нього нічого не зміниться. Ось і все.
Popeye the Sailor• 16 января 2025
Ответ дляолена олена
Не знаю чому не моя. Поки по закону так
В нашей банановой республике нет закона. Бандюки и их миньоны только под себя пишут бумажки на коленке друг друга
олена олена• 16 января 2025
Ответ дляPopeye the Sailor
Я не працюю і тут сама по собі.
Кошкина мать• 16 января 2025
Ответ дляLen00K
Як у військовій частині, так, як було у 22 році. Яка охорона? Яке СЗЧ? Люди самі бігли захищати державу, поки не побачили, що держава на ... Їх бачила. Якби влада змінила сьогодні правила гри і на війну були відправлені всі від Кошового до Потапа, посадили всіх, хто краде, то повірте, вже б завтра знову в воєнкомати стояли черги з людей
lisulya• 16 января 2025
Ответ дляолена олена
Відбулося. І Ви б прочуствовали що дивного відбулося, якби по дорозі за дитиною в садочок, до прикладу, Вас би затягли в бус і кудись повезли, відібравши телефона
Popeye the Sailor• 16 января 2025
Ответ дляолена олена
Я не працюю і тут сама по собі.
Ага, пойте еще.
Семья есть у вас?
Nikol-9a2f• 16 января 2025
Ответ дляPopeye the Sailor
Сижу вот и думаю, правда бывают такие идейные упоротые типа олены, но не скумбрии? Или это столько женушек тцкунов радуются привалившему счастью ?
Є сусід військовий, сидить при штабі, нікуди не їхав, бо бачу, як йде і приходить. Живіт на носа вже налазить, бо важче ніж паперці зі столу не піднімає. Думаєте його жіночка, мати , сестра буде кричати , щоб відправляли кадрових а не Вась слюсарів?
Popeye the Sailor• 16 января 2025
Ответ дляолена олена
Я не працюю і тут сама по собі.
И почему за ленка отвечаете? Запутались в акках?
jabka ya• 16 января 2025
Ответ дляСhanelKa
Наймаєте адвоката рівня Mitrax або Дабо, як є великі гроші. Прям завтра, а треба було ще зранку.
Не факт що вони допоможуть, але кошти вартістю в нове авто візьмуть
Файна_зупка• 16 января 2025
Странно, как это подделали подпись? Может ему показалось? Просто прошел влк и врачи поставили подпись. Это не значит что он подписал присягу. Если он не сломается, то подержат его там до месяца, потом будет суд. После суда спокойно идет домой и отсиживается дома. Но это про условии что он ничего не подписал из документов про мобилизацию и сегодня -завтра зарегистрирует обращение в дбр за незаконную остановку и доставку к месту. Этот документ может сделать жена, стоит 500 грн у адвоката, который занимается такими вопросами. Он составляет, регистрирует, отправляет в дбр идокумент числится в системе
олена олена• 16 января 2025
Ответ дляPopeye the Sailor
Ага, пойте еще.
Семья есть у вас?
Сімʼя? До чого тут це, про клонів писали
Lisichka1307• 16 января 2025
Ответ дляNikol-9a2f
Навіщо? Їм всім дуже комфортно, де ще буде шанс такі бонуси урвати на все життя?
annu-b519• 16 января 2025
Ответ дляолена олена
Подождите, а за что мы (Украина) воюет? Для чего продолжать войну, если люди не хотят воевать?

И да, если по закону, то штраф или уголовка, но не отлов на улице и как раба, что хотят то и делают с теми мужчинами. Нет оправдания таким действиям.
олена олена• 16 января 2025
Ответ дляPopeye the Sailor
Ні, своє імʼя побачила, читаю. Ні в чому не плуталася
Len00K• 16 января 2025
Ответ дляannu-b519

А войну Украина продолжает? Вы ничего не путаете?
Popeye the Sailor• 16 января 2025
Ответ для Файна_зупка
Вы вроде с луны к нам пожаловали. Первый раз слышите о подделке подписей, об избиении людей? Об убийствах в тцк слышали?
автор LavaLava • 16 января 2025
Ответ дляLen00K
Ну, якщо в учебці знаходяться ось такі ’відловлені з вулиці’ хлопці - то так і має бути. Щоб не розбіглись, правильно?
Як же їх ще з мотивувати піти воювати? Тільки такими от методами - відлов, погрози, підробка документів, охоронців приставити, як до в´язнів! І от тоді будуть з них справжні воїни, які вмотивовано підуть захищати Україну, владу, вас і нас! Згодні?
unser• 16 января 2025
Ответ дляолена олена
А до чого тут логіка? Війна у нас. Ті, хто пішли самі , закінчуються, на жаль… тому логіка проста - поповнювати втрати.
А як би ви на місці влади вирішували це питання?
Как пополнять потери, если у мужчин нет мотивации воевать?
Popeye the Sailor• 16 января 2025
Ответ дляолена олена
Да, семья есть? Третий раз спрашиваю уже
zajka12• 16 января 2025
Ответ для Файна_зупка
Вони підписуть самі і нахабно ржуть в обличчя. От як діять в такій читуації, коли за тебе все підписали?
олена олена• 16 января 2025
Ответ дляunser
Її і не буде. Всі мотивовані вже давно там. Як поповнити - уявлення не маю. Влада вирішила робити це саме так, як тут в темі написано. І робить це так не вперше. І не вдругуе і не всоте. Думаю, так і надалі робитиме.
annu-b519• 16 января 2025
Ответ дляLen00K
Нет, не путаю, если насильно отлавливают людей и на убой отправляют, то да, продолжает. Что мешает перестать это делать?
jabka ya• 16 января 2025
Ответ дляdiamond_shop
о, вже копита вліпили, хлопці на фронті три роки та дупу того хлопця теж захищають, може вже йому час теж воювати?

стосовно викрадення - це коли мішок на голову невідомо хто натягнув та повіз у невідомому напрямку, формулюйте вірно думку
Ви на фронті? Чи з дивану вєщаєте як і кому жити?