LavaLava• 15 января 2025

ТЦК зранку викрали знайомого. Чи є ще шанс йому допомогти?

Київ, Деснянський район, хлопець йшов на роботу, зупинило ТЦК і запропонувало проїхати з ними у військомат для перевірки документів (не знаю, наскільки він добровільно погодився ,або йому погрожували,але він сів до них у бус). Привезли спочатку до військомату, наче шукали його документи. Після цього відвезли хлопця на ВЛК на Троєщину, Закревського. Там він його пройшов. Після цього знову відвезли у військомат на Лісовому де його вже повноцінно мобілізували та відвезли на ДВРЗ.
Телефон не забирали, зранку писав повідомлення - на дзвінки не відповідав. Ввечері вже сам відзвонився, повідомив, що нічого не підписував. ТЦК самі підробили його підпис, ВЛК оформили заднім числом (за понеділок 13 січня). Зараз знаходиться на ДВРЗ. Його моральний стан описувати не буду, і так все ясно. Чим зарадити? Що можна зробити в цій ситуації?
Кошкина мать• 15 января 2025
Ответ дляdiamond_shop
о, вже копита вліпили, хлопці на фронті три роки та дупу того хлопця теж захищають, може вже йому час теж воювати?

стосовно викрадення - це коли мішок на голову невідомо хто натягнув та повіз у невідомому напрямку, формулюйте вірно думку
Ті, хто захищають дуже не хочуть собі побратимів, які ненавидять українців, владу, армію і т.д ( то і не дивно після примусової мобілізації (викрадення, саме так, бо мобілізація це коли дають повістку, а людина сама в назначений час приходить)
Людина, яка не готова воювати, на нулі становить більшу небезпеку, ніж ворог, якщо у вас хтось в ЗСУ ( воює, а не штани протирає в штабі), то ви це маєте розуміти.
Сонная Сова• 15 января 2025
Ответ дляdiamond_shop

Такое ощущение что именно этот молодой человек виноват в том что людей на 0 не меняют.
Напомню для забывчивых, вначале войны очередь в тцк стояла, где оне все? Почему уже тогда никого не меняли?
mymoly• 15 января 2025
Ответ дляСонная Сова
Закон для усиления мобилизации именно для этого и принимали. Кто напомнит через сколько дембель прописан в этом законе?
Сонная Сова• 15 января 2025
Ответ дляmymoly
Никогда, но виноваты в этом не влада наша (ага ага) а советчицы и их желающие жить мужья. Привет кацапу при владе, но ’Это другое’
олена олена• 15 января 2025
Ответ дляLavaLava
Ні, не мав
Так в чому ви хочете йому допомогти? Все зробив, все вчасно пройшов. І настала його черга - мобілізували.
Сонная Сова• 15 января 2025
Ответ дляолена олена
А когда там черга настанет у тех кто реально присягу давал?
Дуууже интересно!
олена олена• 15 января 2025
Ответ дляСонная Сова
Дуууже интересно!
Багато давно там. А ті, хто ще ні - не знаю. Особливо цікаво про військових 40 річних пенсіонерів.
Але це не відміняє того факту. Що у випадку знайомого автора все законно і логічно.
annu-b519• 15 января 2025
Ответ дляdiamond_shop

Ну вашего же дуру защищают и вашу, но вы к ним на помощь не идете, почему? Вам не надоело топить за мобилизацию в интернете сидя всем семейством? Или ваша активная поддержка мобилизации это плата за то, что бы вашего не трогали?
Кошкина мать• 15 января 2025
Ответ дляолена олена
Та коли ви зрозумієте, що його не мобілізували, а посадили в бусік, підписали ВЛК, яке має бути нормально пройдено, і кинули не зрозуміло куди. Мобілізували, то отримати повістку, прийти на ВЛК, потім отримати розпорядження про мобілізацію, а не, як кота закинути в машину і повезти на м´ясо
космея• 15 января 2025
Ответ дляМістяночка
Удалено администрацией...
Нинішні реалії людина пише. Якщо не готовий служити і не має відсрочки чи броні, то треба ховатися.
ПрелестьВин• 15 января 2025
Не читала все, но близкий человек был в подобной ситуации. Моментально подключили адвоката. Но медкомиссию ,,ему прошли,, за 40 минут и сразу забросили в военскую часть. Все. На все про все ушло 4 часа. Как только человек попал в ВЧ возможности с ним связаться или как-то помочь нету. Через неделю впервые выдали мобилу позвонить жене. Сейчас в Кропивницком. Вышел в комнатных тапках на улицу за сигаретами...
annu-b519• 15 января 2025
Ответ дляLavaLava
Дійсно, чого б це....В такий час живемо - вийшов на роботу зранку, а ввечері вже в учебці. Треба змиритися, все одно там всі будуть. А закінчаться наші чоловіки - і ми з вами підемо, а там і дітей підтягнуть. І так до останнього українця. З лопатою в руках
Она не пойдет, она и мужа не пустит, он рядом с ней как и все ее семейство.

По теме, ехать туда и вызывать полицию, сразу писать заявление про похищение жене или маме , а ему про подделку документов. Все действия полиции не просто снимать на камеру, а вести стрим с записью, а иначе вас отфутболят.
ProstoKoschka• 16 января 2025
Ответ дляLavaLava
Ні, не мав
А років скільки?
олена олена• 16 января 2025
Ответ для Кошкина мать
Чи садили в бусік, чи сів сам - автор не знає. Влк він пройшов. Якби дата була вірною, то щось би змінилося? Куди кинули - зрозуміло, він на звʼязку і каже де саме знаходиться.
Він все проходив, документи оновлював, тобто фактично готувався до мобілізації.
mymoly• 16 января 2025
Ответ дляannu-b519
Последняя фраза и есть ответом
космея• 16 января 2025
Ответ дляСонная Сова
Дуууже интересно!
Всі військові в тилу?
Lika1019• 16 января 2025
Ответ дляdiamond_shop

Не дупу того хлопця, а разошравшуюся дупу и харю Кошевого, к примеру. Ему когда настанет час? Тому хлопцю нечего терять, кроме цепей в отличие от властьимущих. Еще вот, все интересно, где Яценюк?
автор LavaLava • 16 января 2025
Ответ дляProstoKoschka
А років скільки?
Viktoria_St• 16 января 2025
Ответ дляdiamond_shop
а чим ви можете тоді зарадити? якщо він призивного віку, не інвалід, вістрочки та броні не мав, то чому ви це називаєте викраденням?
Дійсно, чому ж це викрадення?
Сонная Сова• 16 января 2025
Ответ дляолена олена
Где логика? Отправить человека который не хочет воевать на фронт и получить в лучшем случае еще одного в СЗЧ.
Popeye the Sailor• 16 января 2025
Ответ дляМістяночка
Удалено администрацией...
Она или блаженная или женушка тцкуна ( что вероятнее). Думает Бога за бороду поймала
ProstoKoschka• 16 января 2025
Ответ дляLetruaa
А які Ви бачите варіанти начасі?
А ви?
олена олена• 16 января 2025
Ответ дляСонная Сова
А до чого тут логіка? Війна у нас. Ті, хто пішли самі , закінчуються, на жаль… тому логіка проста - поповнювати втрати.
А як би ви на місці влади вирішували це питання?
О_Юми• 16 января 2025
Ответ для Кошкина мать
Вікно Овертона
олена олена• 16 января 2025
Ответ для Кошкина мать
Це ваш чоловік вам таке розказав?
Сонная Сова• 16 января 2025
Ответ длякосмея
Всі військові в тилу?
Где то была статистика тех кто в тылу, с военных.Так вот, они обучены и более стресоустойчивы, но нет, трактористы умеют воевать лутше.
ВсеБудетСупер• 16 января 2025
Ответ дляСhanelKa
Наймаєте адвоката рівня Mitrax або Дабо, як є великі гроші. Прям завтра, а треба було ще зранку.
А Мітракс і Дабо - це фамілії чи рівні адвокатів?
Viktoria_St• 16 января 2025
Ответ для Кошкина мать
Такі зрозуміють лише тоді коли в тому бусіку буде її чоловік чи син
PmB• 16 января 2025
Ответ дляannu-b519

Вот эта дамочка , что распинается, диамонд, ее муж дома сидит?
Viktoria_St• 16 января 2025
Ответ дляLika1019
До речі