кнопкодав• 16 января 2025
Яка робота важча: хатні справи чи робота за гроші?
Прибирання, готування і всі домашні справи вам здаються легшими ніж піти і працювати поза домом?
Результат:
вже голосів:
47 (57.32%)
Вдома важче
35 (42.68%)
Поза домом важче
кнопкодав
• 16 января 2025
Ответ дляВкуси мене
Люди, які створюють подібні опитування ви реально думаєте, що працюючим за рідким виключенням хтось порає хатні справи? Ну це бред. Додайте до роботи 9-12 годин, дорогу + ті ж хатні справи і подумайте, що краще.
Я так розумію, ви ніде нічого не робите, а вас виснажують лише години...
кнопкодав
• 16 января 2025
Ответ дляРожева юбка
Да прям нет времени сесть.
Я ещё и онлайн работала с ребенкиного года, все успевала без напряга. Разве что сразу близнецы или есть более 3 детей. И то всегда можно организовать свое время
Я так полагаю, муж высказывает вам, что вы ничего не делаете дома и вы хотите доказать, что это не так?)
Вкуси мене• 16 января 2025
Ответ длякнопкодав
А що Вас виснажує, якщо ви сидите рівно на дупі в нічорта не робите?
У вас то і годин немає. Чи ви зараз настрочите як ви встаєте о 5 ранку, щоб все встигнути і пашете вдома як на заводі від зорі, до зорі.
Вкуси мене• 16 января 2025
Ответ длякнопкодав
Я знаю, але питання інше, де важче працювати🤔
Можу вам варто попрацювати і дізнаєтесь де важче?
Ищу-брожу• 16 января 2025
Ответ длякнопкодав
Ну таке щось... одних принизити, і підкреслити що, ви бухгалтер, але не просто, а головний.
)) у кого що болить, у вас комплекс меншовартості? Для вас принизливо що хтось вважає що його робота настільки стресова що він інколи думає покинути її, бо таки дома сидіти не настільки стресово? Що там у вас дома таке відбувається, 10 корів, гектар картоплі, 5 дітей? Автор, ну що ви хочете почути? Готують прибирають, печуть, займаються дітьми і жінки які працюють, ви серйозно хочете сказати що бути жінкою, мамою і робітницею, легше чим просто жінкою і мамою без робочих обов´язків?
Вкуси мене• 16 января 2025
Ответ дляИщу-брожу
Знаєте не бачила жодної домогосподарки, яка померла на роботі від рівня стресу, а от бухгалтерів не одного такого знаю.
Ищу-брожу• 16 января 2025
Ответ дляВкуси мене
))) є таке, я вже сьогодні заспокійливе пила, але судячи із всього, Автор вважає інакше, просто цікаво що вона дома таке Стресове і інтенсивне робить
Вкуси мене• 16 января 2025
Ответ дляИщу-брожу
Нажаль, на попередній роботі в нас вмерло два бухгалтера саме від навантаження на роботі і рівня стресу. Я не бухгалтер, але вже була на рівні смерті від виснаження морального і фізичного, точно розуміла що я наступна, прийшлось кинуть. Мій дідусь був головним бух. теж були інсульти після стресів на роботі, і таких прикладів купа. Всі працюючі жінки, яких знаю мріють не працювати, щоб не іпали в усі дири.