ВыФсеВрете• 16 января 2025
Аптечка на отдых за границу: что вам лично пригодилось?
Какие были случаи и что понадобилось? Что обязательно берете с собой на отдых?
Жаропонижающее и от диареи, это точно нужно. Что еще из важного?
Бавовнятий Пупс• 16 января 2025
Там лекарства лучше наших
Я бы везла только экстренное или рецептурное
От аллергии, укусов насекомых, спф ну и по классике сильный обезбол
Злива інформації• 16 января 2025
Жаропонижающие и сорбенты, градусник.
Антигистаминные.
Всегда одно и то же )
Антигистаминные.
Всегда одно и то же )
Некомильфо• 16 января 2025
Шприц специальный уши промывать, если на море едем. Если много нырять может понадобиться.
аромат Жука• 16 января 2025
Но-шпа, Отипакс (в мене стріляло вухо); Тобрадекс (продуло око), від закладеного носу; йод, зеленка, хлоргексидин, мазь для суглобів (від розтягнень); цитрамон (від головного болю)
Бавовнятий Пупс• 16 января 2025
Ответ дляаромат Жука
Ого, де ви відпочивали? Гори чи море?
аромат Жука• 16 января 2025
Ответ дляБавовнятий Пупс
Ого, де ви відпочивали? Гори чи море?
Це не за один раз. Це збірне. Море. Багато часу проводила у воді. З вухом прям тоді виручив отипакс. Багато ліків на відпочинку не купиш без рецепта. А ось такий засіб як фукорцин (мене від сипу виручав), то там взагалі не знайшла, якась мазь, неефективна, щоб фукорцином чи зеленкою було б швидше… але там такого не було. Тому намагаюся брати з собою, якщо є пакування. Але йоду там завалом, легкий розчин, можна не везти:-)
Мамина квіточка• 16 января 2025
Беру только обезболивающие. Все остальное можно купить на месте. И но-шпа за границей не продается, если нужна - берите с собой
ВыФсеВрете
• 16 января 2025
Ответ дляаромат Жука
Вот я б об этом и не подумала. Поэтому и хочу составить список и купить все здесь. Пусть не пригодится, но лучше пусть будет с собой
Рожева юбка• 16 января 2025
Знадобились смекта, ентерол, лопарамід, ондасетрон, дуспаталін, цетрилев, цетрин. Вожу ще дексаметазон в ампулах, кілька шприців, німесил, дексалгін, нурофен, тайлол. Для ран бетадин, хлоргексидин, пластир, бинт.
Ще згадала: креон чи креазим, евказолін аква чи тизин, стрепсілс з лідокаїном, тантум верде.
Крем для арбуза• 16 января 2025
Я много чего беру).
То ухо заболит, то глаз потечёт, то понос, то изжога. Но я знаю слабые места нашей семьи и беру соответствующие препараты
аромат Жука• 16 января 2025
О, згадала, Німесил брала, бо був в аптечці, випадково потрапив, але виручав моїх родичів. Бо там треба було рецепт на препарат типу німесилу. Ще активоване вугілля брала, від алергії щось (хоча від алергії часто завалом закордоном і без рецепту).
Пекельнi Борошна• 16 января 2025
Ответ дляРожева юбка
О боже. Зимували в джунглях Чи шо?
Рожева юбка• 16 января 2025
Ответ дляПекельнi Борошна
О боже. Зимували в джунглях Чи шо?
Не люблю бігати по аптеках, коли в когось срачка і ригачка чи Т під 40 (особливо вночі). Я не беру упаковками - по пластиночці, щоб вистачило на 1-2 прийоми, поки купимо, що треба чи страхова привезе.
В шоколаде• 16 января 2025
я беру краплі в очі-ніс, від отруєння, від температури, обезболююче і антибіотик (беру сумамед 3 таблетки по 500мг)
Ответ дляРожева юбка
Повністю погоджуюсь. Вуха часто саме вночі починають боліти. От не хочеться зовсім десь на відпочинку шукати аптеки.
Этожзвяздаяегообожаю• 16 января 2025
Ответ дляРожева юбка
ничего себе,мы и дома всем этим не пользуемся
Грамотний хвіст• 16 января 2025
От температуры, обезбол, капли в уши, в нос, от поноса...
Докупали, когда заболели простудой: средства от кашля, сироп, стрепсилс...
Еще покупали антисептик для кожи, царапины подлечить. Вроде все.
ЗабежАЛОЧКА• 16 января 2025
Ответ дляЗлива інформації
Жаропонижающие и сорбенты, градусник.
Антигистаминные.
Всегда одно и то же )
Антигистаминные.
Всегда одно и то же )
+ лейкопластырь
Пекельнi Борошна• 16 января 2025
Ответ дляРожева юбка
Крутяк. Я половину назв не знаю.
Рожева юбка• 16 января 2025
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Ми теж практично не користуємось. Це добре, якщо ні грві немає, ні якихось кишкових розладів. От один раз в Туреччині мене біда спіткала, що я всю ніч то бекала, то на унітазі сиділа. А другий раз в Карпатах в сина підшлункова дала збій - кілька разів за ніч блював. От і знадобились смекти/ондасетрони/ентероли.
Рожева юбка• 16 января 2025
Ответ дляПекельнi Борошна
Крутяк. Я половину назв не знаю.
І це супер))) краще не знати))