Та прям багіня• 16 января в 16:18

Куди б інвестували 10 тис.доларів щоб заробити

От до прикладу. Якби мали вільні кошти в розмірі 10 000 $. Куди б вклали для прибутку в сучасних реаліях
Яйцеголовая• 16 января в 16:19
Никуда, целее будут. Очень маленькая сумма
Потішаюся• 16 января в 16:20
Прям вкласти для заробітку не вийде з такою сумою.
Хіба треба ще гарненько докласти зусиль для примноження цієї суми.
Якщо вільного часу і бажань немає, то кладіть на депозит
Дуболом• 16 января в 16:21
якщо приватний будинок, то сонячна станція, правда окупність років 5. Або купити квартиру в невеликому місті і здавати. У нас в місті (50 тис) за 10 тис можна купити двушку або трьошку з ремонтом. Здавати за 3-4 тис
Вельшановна• 16 января в 16:21
Я вам сейчас номер карты напишу, ну ооочень выгодное вложение!
Щепотка_совести• 16 января в 16:23
Нікуди
Я инженер, меряю от 1• 16 января в 16:25
Ответ дляДуболом
Прифронтове місто? Де такі ціни?
Olena_vitamin• 16 января в 16:25
Та нікуди) Хіба що у освіту. Це реально мала сума. Купувати акції - це гра в довгу + треба бути готовим все втратити. Нерухомість не купиш. Можливо купити гараж здавати у оренду. Можливо ОВДП купити. Покласти на депозит - це ви через рік +200 баксів будете мати, хіба це заробіток)) Може у якийсь бізнес свій, але треба горіти цим, а так як ви маєте гроші і не знаєте що робити, то цей варіант не ваш...
Дуболом• 16 января в 16:26
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Прифронтове місто? Де такі ціни?
до фронту 350 км
Olena_vitamin• 16 января в 16:26
Залежить від того, скільки ви хочете. І ви хочете заробити чи просто не втратити гроші - бо це дуже різні моменти
Нервогенератор• 16 января в 16:27
Зняла б декілька квартир біля моря (на сезон) і найняла людину, яка б здавала їх подобово.
автор Та прям багіня • 16 января в 16:28
Ответ дляДуболом
Яке у вас місто? За 10 тис квартиру купити? Дуже цікава ціна
Потішаюся• 16 января в 16:28
Ответ дляНервогенератор
А хто ж з власників дозволить такий бізнес?))))
Дуболом• 16 января в 16:29
Ответ дляТа прям багіня
Жовті Води. Подружка купила в минулому році за 6 полуубиту двушку.
Весняний Марафон• 16 января в 16:35
У меня такая сумму пополам на депозите и под процент в usdt
Olena_vitamin• 16 января в 16:35
Купити у Жовтих Водах квартиру за 10к, щоб за 100 долларів здавати, це окупність буде 12 років, враховуючи простій/амортизацію. Тільки окупність! людина хоче заробити)) через 12 років квартиру дібьють осотаточно і треба буде вкласти ще 10к у ремонт. Автор захоче через 20 років заробляти 100 доларів на місяць?)))
Ручки-Крючки• 16 января в 16:38
Ответ дляДуболом
Так себе перспектива: ввалить $10К, чтоб отбивать в месяц по $100, это точно не про заработать.
ЗабежАЛОЧКА• 16 января в 16:42
У меня в два раза меньшая сумма, торгую криптой, автотрейдинг ботами.
Несемо світло разом• 16 января в 16:44
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Не хотите платные уроки для чайников сделать?)
ЗабежАЛОЧКА• 16 января в 16:46
Ответ дляНесемо світло разом
Я уже думала сделать платный канал по подписке, но сначала тестирую стратегии, хочу хотя бы год поторговать. 6 месяцев маловато для полной картины. На самом деле, там всё очень просто, математика)
вентиляторная• 16 января в 16:46
Ответ дляНервогенератор
А це не заборонено?так робити,бо якось пам´ятаю укладали договір оренди і був там пункт що заборонена суборенда
ЭкстрасенсиХаЯ• 16 января в 16:47
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Можете порадити, які курси варто купити, щоб розпочати в цій сфері?
автор Та прям багіня • 16 января в 16:48
Ответ дляВесняний Марафон
Який % підкажете ?
Весняний Марафон• 16 января в 16:49
Ответ дляТа прям багіня
Який % підкажете ?
В банке 3.4 в крипте сейчас 4.7
Несколько месяцев назад был 9
автор Та прям багіня • 16 января в 16:50
Ответ дляOlena_vitamin
Те саме собі подумала
ЗабежАЛОЧКА• 16 января в 16:51
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Чесно, я не знаю. Я починала в 2001 на Форексі, навчалась торгівлі валютними парами. А це вже мої власні інтуїтивні стратегії, криптовалютами я недавно торгую, декілька місяців, але принцип такий самий

Почитайте про бівалютні інвестиції. Там заробіток менше, і нічого такого складного, доступне всім. Або стейкінг - до 15-20% на рік. Можна і більше
Зупка_цем• 16 января в 16:58
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
А где торгуете?
ЗабежАЛОЧКА• 16 января в 17:26
Ответ дляЗупка_цем
А где торгуете?
На бинансе
Зупка_цем• 16 января в 17:37
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
На бинансе
Прикольно, с украинской карты деньги заводили?
Ручки-Крючки• 16 января в 17:44
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Я сейчас прохожу обучение по крипте у Александра Орловского (не реклама), мне нравится, вполне реально отбить обучение в процессе или чуть позже.
Алесс• 16 января в 19:16
Ответ дляДуболом
И за сколько она окупится,эта квартира?