Tania07• 02 января в 15:49

10 000 валюти на людину? якщо з дитиною?

Підскажіть, на дитину теж розрахунок цієї суми? Чи окремо на кожну особу?
ONatalii• 02 января в 15:50
Вам 10 і дитині 10
lily300• 02 января в 16:17
Мы даже на 2 месячного ребёнка брали) все ок
uma• 02 января в 16:41
Валюту считают на человека
Алкоголь и сигареты на совершеннолетнего человека
автор Tania07 • 02 января в 16:42
Дякую всім. А то читала на сайті, написано не понятно як з дітьми
Alli_k77• 02 января в 16:46
читайте первоисточники или гос. органы :
Неповнолітні особи мають право на транскордонне переміщення валютних цінностей у сумі/вартістю, встановлених валютним законодавством. При цьому письмове декларування від імені особи, яка не досягла 16-річного віку, здійснюється її законним представником.
тут: https://customs.gov.ua/informatsiia-dlia-gromadian
Alli_k77• 02 января в 16:47
Фізичні особи можуть переміщувати через митний кордон України готівкову валюту і банківські метали в сумі/вартістю, що не перевищує в еквіваленті 10000 євро, без письмового декларування митному органу