Підскажіть, на дитину теж розрахунок цієї суми? Чи окремо на кожну особу?
читайте первоисточники или гос. органы :
Неповнолітні особи мають право на транскордонне переміщення валютних цінностей у сумі/вартістю, встановлених валютним законодавством. При цьому письмове декларування від імені особи, яка не досягла 16-річного віку, здійснюється її законним представником.
тут: