Мармизунька• 17 января в 00:49

Порадьте толковий кухонний комбайн

Мрію про Kitchen, але на зараз то трохи дорого. Кенвуд ремонтували двічі, третій це повне розчарування. Порадьте такого щоб « робоча конячка»)
Мerida• 17 января в 01:12
а какой кенвуд был в ремонте? Там же у них гарантии годами. Моему пол года, но я его так использую, что он у многих за 5 лет столько не работал.
Merlana• 17 января в 08:04
У меня кенвуд титаниум шеф хл. Я довольна
автор Мармизунька • 17 января в 11:34
Ответ дляМerida
Prospero якийсь. В ньому пластикові шестерні…гімно гімном.Використовувала іноді блендер, а в основному білки збивала. Десерти, зефір. Мʼясорубка нова так і не ризикнула. Він би зразу здох. Гарантія скінчилась, і ті шестерні пластикові перемелюють самі себе в масло)
Мerida• 17 января в 11:44
Ответ дляМармизунька
Ясно. Это какая-то линейка эконом от кенвуда. Смотрела на них, но взяла титаниум хл. Не нарадуюсь
автор Мармизунька • 17 января в 12:19
Ответ дляМerida
Може бути. Але більш не хочу їхніх навіть не економ)