Одуванчик number one• 17 января в 02:17

Зарплата в Україні.

spart-5037• 17 января в 02:34
Нищенская в большинстве случаев.
О пенсиях там не спрашивали случайно ?
Nataliiazp• 17 января в 03:00
С такими ценами и тарифами уже и на базовые не хватает
julia_kid• 17 января в 03:06
Зп 8 тыс на что хватит ? А если аренда ? 😢
автор Одуванчик number one • 17 января в 03:08
Ответ дляspart-5037
Нищенская в большинстве случаев.
О пенсиях там не спрашивали случайно ?
Людям зп вистачає лише на базу, а це +-20к, як виживають хворі пенсіонери на 3-4к, просто в голові не вкладається!
judi-juli• 17 января в 03:42
їжа.комуналка.аптека.податки.

авто заправляю бак на місяць.

речі , косметика - зайве не беру давно
автор Одуванчик number one • 17 января в 04:35
Ответ дляjudi-juli
їжа.комуналка.аптека.податки.

авто заправляю бак на місяць.

речі , косметика - зайве не беру давно
А ремонт, море, покупка техніки, про авто, квартири, дачі, вже й мови немає, так життя і пройде, в рутині без просвіту, і згадати нічого?!
judi-juli• 17 января в 04:40
Ответ дляОдуванчик number one
ну на повну живе меншість в україні. я до неї не відношусь
Венздей Адамс• 17 января в 04:55
Треба спитати у надпотужного, де його Лєнка скумбрію по 8 грн купує
Gaimer• 17 января в 05:58
Ответ дляNataliiazp
Колись казали на хліб з маслом вистачає) то тепер про масло вже забула. Добре, що ще хліб можу дозволити собі і то гречаний, вже рідше беру
арина-ветерок• 17 января в 07:03
А чому нема пункту ’працюю повний робочий день, але навіть на базові потреби не вистачає’. У багатьох бюджетників, навіть спеціалістів з вищою освітою, зарплати 6-10 тис грн. Більше трьох років зарплати не підіймають. Ставка бюджетника 1 розряду всього три тисячі грн, 13 розряду-7258.
Barkas• 17 января в 07:46
Ответ дляарина-ветерок
Дратує, коли бюджетники називають свою голу ставку і ридають, а про вислугу, ранги і так далі скромно мовчать. Там ставка - це п´ята частина від зарплатні в гіршому випадку. Ви в садочок вихователем підіть і відчуйте, як то кажуть, різницю.
арина-ветерок• 17 января в 09:15
Ответ дляBarkas
Ранги і великі надбавки то у чиновників. Ви переплутали. Вихователь це і є бюджетник. Вихователь, бібліотекар, медсестра, соцпрацівник. Саме вони отримують по тарифній сітці. Надбавки зараз майже не платять. Тільки вислуга років в повному обсязі. Це всього 30 відсотків від ставки, якщо працюєш більше 20 років. 6-8 тисяч виходить на руки