spart-5037• 17 января в 02:34
Нищенская в большинстве случаев.
О пенсиях там не спрашивали случайно ?
Ответ дляspart-5037
Нищенская в большинстве случаев.
О пенсиях там не спрашивали случайно ?
Людям зп вистачає лише на базу, а це +-20к, як виживають хворі пенсіонери на 3-4к, просто в голові не вкладається!
Ответ дляjudi-juli
їжа.комуналка.аптека.податки.
авто заправляю бак на місяць.
речі , косметика - зайве не беру давно
авто заправляю бак на місяць.
речі , косметика - зайве не беру давно
А ремонт, море, покупка техніки, про авто, квартири, дачі, вже й мови немає, так життя і пройде, в рутині без просвіту, і згадати нічого?!
Венздей Адамс• 17 января в 04:55
Треба спитати у надпотужного, де його Лєнка скумбрію по 8 грн купує
арина-ветерок• 17 января в 07:03
А чому нема пункту ’працюю повний робочий день, але навіть на базові потреби не вистачає’. У багатьох бюджетників, навіть спеціалістів з вищою освітою, зарплати 6-10 тис грн. Більше трьох років зарплати не підіймають. Ставка бюджетника 1 розряду всього три тисячі грн, 13 розряду-7258.
Ответ дляарина-ветерок
Дратує, коли бюджетники називають свою голу ставку і ридають, а про вислугу, ранги і так далі скромно мовчать. Там ставка - це п´ята частина від зарплатні в гіршому випадку. Ви в садочок вихователем підіть і відчуйте, як то кажуть, різницю.
арина-ветерок• 17 января в 09:15
Ответ дляBarkas
Ранги і великі надбавки то у чиновників. Ви переплутали. Вихователь це і є бюджетник. Вихователь, бібліотекар, медсестра, соцпрацівник. Саме вони отримують по тарифній сітці. Надбавки зараз майже не платять. Тільки вислуга років в повному обсязі. Це всього 30 відсотків від ставки, якщо працюєш більше 20 років. 6-8 тисяч виходить на руки