Кашка-маняшка• Изменено 17 января в 07:40

Зараз в податковій можна взяти ІПН дітям? працюють реєстри?

Чи це не ті реєстри, що не працювали останній час.
Підкажіть, будь ласка, бо їхати мені неблизько.
Педіатр сказала взяти іпн дітям
Просто Фіфа• 17 января в 07:48
Взаємообмін податкової і реєстрів, які вже включились - не працює. Чи це із-за того, що сам реєстр податкової служби не працює чи того, що ще не відлагоджена взаємодія, ніхто не скаже. Тому зателефонуйте на гарячу лінію податкової перш ніж їхати.
автор Кашка-маняшка • 17 января в 07:50
Ответ дляПросто Фіфа
Дякую за пораду
Incol• 17 января в 07:52
Все працює, отримала минулого тижня код, заявку подавала через електронний кабінет але можна й на місці . В податкову краще записуватися по електронній черзі через інфоліню ДПС : 0800 501 007, щоб не чекати, бо бажаючих зараз вистачає.
спальное место• 17 января в 08:01
у вівторок отримала код дітям. Записатися раджу в ел чергу за телефоном гарячої лінії, якщо дитині є 14 років - то її берете із собою, а також витяги з дії про місце реєстрації дітей. Отримуєте ІПН в той самий день
автор Кашка-маняшка • 17 января в 08:16
Ответ дляIncol
Дякую, ви дали дуже слушну пораду.
Мені по телефону сказали, що пртрібен витяг територіальної громади про прописку дитини. Це що таке? В мене один з дітей прописаний в іншому населеному пункті. Це мені їхати туди треба за якоюсь справкою?
автор Кашка-маняшка • 17 января в 08:18
Ответ дляспальное место
Я щось не зрозуміла про витяг з дії про місце реєстрації дітей.
В мене в дії нічого такого немає. Є тільки свідоцтва дітей
Incol• 17 января в 08:31
Ответ дляКашка-маняшка
Дякую, ви дали дуже слушну пораду.
А ви через Дію спробуйте зробити витяг, ці реєстри вже працюють.
Incol• 17 января в 08:35
Заходите в Дію, знаходите актовий запис про народження дитини, в правому нижньому кутку документа чорний кружечок з трьома крапочками - тиснете , видає список , скрін додала , робите витяг про місце проживання , це і є той документ.
alona• 17 января в 08:39
Вчера получили, Киев ( Голосеевский) . Заняло 10 мин. Наруки справку выдали сразу.
спальное место• 17 января в 08:41
Ответ дляКашка-маняшка
збережіть із Дії, та роздрукуйте
Incol• 17 января в 08:48
Ответ дляalona
Пощастило, я в Деснянському , перший раз прийшла - просиділа годину і зрозуміла, що навіть не встигну пройти в той день, тому подала через електронний кабінет все, записалася в електронну чергу,. В потрібний день у нас в райоеі аварія - світла не було зранку, вся та черга збилася, але таки отримала швидко, дякуючи запису попередньому. Можливо у вас більше спеціалістів приймає.
alona• 17 января в 08:52
Ответ дляIncol
Я поэтому и указала район. Может кому-то будет полезно.
А вообще терпеть не могу эти « бумажные дела»))
автор Кашка-маняшка • 17 января в 09:17
Ответ дляIncol
Однієї дитини були не підтягнуті дані. Написано не внесені в реєстр. Запропонувало заповнити самому, я заовнила і не пускає далі на етапі підпису.
Я вже пів години з цим мудохаюсь.
Пише перевірте і підпишіть але на наступний крок не пускає.
Що мені робить йти в цнат за місцем реєстрації чи можна в любий?
автор Кашка-маняшка • 17 января в 09:27
Ответ дляIncol
Боже, я туплю.
Що я маю підтягнути до червоної рамки в підписі?
Лика-прилипка• 17 января в 09:49
Ответ дляКашка-маняшка
Боже, я туплю.
Ключ!
автор Кашка-маняшка • 17 января в 09:55
Ответ дляЛика-прилипка
Ключ!
Як його підтягти?
Я створила ключ в приваті, але куди його зберегло і як ним користуватись я не доберу ніяк, вибачте
Лика-прилипка• 17 января в 12:12
Ответ дляКашка-маняшка
Як його підтягти?
Шукайте у папці ,, загрузки,, Мій компʼютер , зазвичай він скачуєттся саме туди!
Той ключ - це файлик із розширенням . jks
Або спробуйте пошукати цей файл з таким розширенням у пошуку у компʼютері
Крім того , Ви мали запамʼятати пароль , коли генерували цей ключ у приваті .