Живчик-счастливчик• 20 января в 13:47

Реєстри працюють, але в дії все одно не працює

На сайті мін юстиції написано, що реєстри вже запрацювали
Але в дії все одно не працює ні зміна реєстрації,ні прописка дитини, нічого…
Може, тільки в мене так?
Трохи злякана• 20 января в 13:50
Теж чекаю, написали, що працюють, а по факту хрінь якась. Може хтось підкаже, коли то вже все остаточно запрацює
Щира українка• 20 января в 13:54
в пятницу я через дию зашла в реестр и вытащила отцу ’дозвола’ из реестра нац. полиции Украины на ношение оружия и охот. ружья, дальше посмотрела обновление по прописке (в ноябре выписался и прописался) все данные новые. Я просто привела свой пример, разрешения были в повисшем состоянии с 09.09.2024г., а сейчас все ок.
Колишня муза• 20 января в 13:59
Не працює
Малявка ще та• 20 января в 14:38
Реєстри апостилів також вже працюють?
Малявка ще та• 20 января в 14:41
Коли через Дію вже можна буде замовити акти цивільного стану? Наче ще 4 січня їх відновили
Айболитная• 20 января в 14:53
написали ж що за кілька днів відновлять в Дії
Мания-Величия• 20 января в 15:29
Знайома нотаріус сьогодні сказала, що ще мінімум тиждень чекати