Будьте так ласкаві• 17 января 2025
Чоловік подруги
Є у мене дуже близька подруга. Вона взагалі у мене одна. З чоловіком її також норм спілкуємося. Те, що він досить специфічна людина , я й до того знала. Ну не з тих, з ким би в інших умовах хотіла спілкуватися.
І тут на днях бачу його коментарі щодо жінок, особливо про розлучений з дітьми. Не найкращі епітети. Я також розлучена з дітьми.
І мені так не приємно стало. Це виходить і про мене він так думає і говорить подрузі? А коли зустрічаємося, то посміхається.
Перші емоції: навіть з подругою не хочеться спілкуватися. Хоча це й не її коментарі
Будьте так ласкаві
• 17 января 2025
Ответ дляСало не люблю
Лично для меня является уже подозрительным, когда мужчина находит время что-то комментировать в социальных сетях, тем более на такие темы.
А ему напихали в панамку на фб за такой комментарий?
Так))
Админко• 18 января 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
Та хто за ним слідкує. Відкрила тему,яка мені болюча, а там його коментарі.я і ох..їла
Тему де саме?
Качка в тапцях• 18 января 2025
Ограничьте с ним общение! По-любому за спиной вас обсуждает не в лучшем свете. Если подруга нормальная - то она не виновата. Если уж сами спросят, с чего это вы не общаетесь с ним , то скажите прямо в лоб, что видели высказывания в ФБ.
ХвилювАллочка• 11 февраля 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
Це чоловік подруги. І ми іноді разом зустрічаємося. Як спокійно спілкуватися, коли перед тобою людина, що вважає таких як ти відбросами?
Он с Вами общается как с отбросом? Если нет, то обычно общаться, и с ним, и главное - с подругой. Мало ли что он там где-то пишет про абстрактных разведенных, может там и вправду отбросы какие-то и заслужили такое.
ХвилювАллочка• 11 февраля 2025
Ответ дляЗоя Жорівна
Я б сказала подрузі, що більше не хочу спілкуватись з її чоловіком і чому, тому готова з нею спілкуватись без нього, якщо для неї це проблема, ну то, нажаль, наші шляхи розійшлись.
Еще и подруга виновата, что у кого-то есть больная тема про развод, и теперь ей из-за этого надо изгаляться с общением.
Если бы мне подруга поставила такие ультиматумы, я бы сказала, что я выбираю общаться с мужем. А больные на голову подруги путь идут к психологу и лечат свои травмы, а не условия мне ставят.
ХвилювАллочка• 11 февраля 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
Саме цікаве, що він сам без батька ріс. Мамі не давав заводити нові відносини. І пише, що всі такі жінки рпс що шукають алєнєй. І взагалі другосортні вже
У Вас ’комплекс меншовартості’. Мало ли что там всякие олени пишут, даже не читала бы их бред. И тем более не реагировала, особенно если есть хорошая подруга и мы с ней хорошо дружим. Никакие олени нашей дружбе не помеха.
ХвилювАллочка• 11 февраля 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
Ну у нас по іншому. Це не означає що він постійно х нами. У нього є свої хобі. Але іноді буває. Наприклад в п´ятницю в них вдома можемо пива випити. Малі в плойку грають, ми спілкуємося. При чому з ним ми в схожих сферах працюємо, то про це говорили. Також інші їх друзі приходять.
И что Вас не устраивает? Общаетесь, дети играют, всё хорошо.
Нет, надо всё пересрать своими тараканами...
ХвилювАллочка• 11 февраля 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
Ну почалося то з дружби з подругою.
І саме тому, що це неначе сім´ями, а виходить що я ’ рпс другосортна’ в тій компанії. Мене це тому і заділо.
Вы сами на себя эту роль натягиваете. Вам никто в их семье такого не говорил! Все нормально общаются.
ХвилювАллочка• 11 февраля 2025
Ответ дляПомеха справа
Мужчина, который пишет подобные вещи, для меня не мужчина.
Это выбор подруги. Он к чужой разведенной тётке не имеет отношения и не обязан отвечать её представлениям. Лезть в чужую семью с ’он не мужик’, потому что в ФБ что-то там когда-то написал - верх идиотизма.
Пластилин_Колец• 11 февраля 2025
Не люблю фейсбук, там всі друзі бачать твої коментарі, нафіга? Нічого такого не пишу, але запитати про мазь від геморою - це святе)
Зоя Жорівна• 12 февраля 2025
Ответ дляХвилювАллочка
То ваш вибір. Або спілкування без прибацаного чоловіка, який не поважає оточуючих, або лише з ним, у віварії.
ХвилювАллочка• 12 февраля 2025
Ответ дляЗоя Жорівна
Вавки в голове зелёнкой мазать надо
Чужие мужья Вам ничего не должны, тем более соответствовать вашим больным фантазиям в голове. А следить за постами чужого мужа, делать выводы и заочно обижаться - это еще более феерический бред.
Отак пусти такую курицу в гости на пиво - так она всех обосрёт, обзовёт прибацаными, и будет губы дуть. Просто потому, что у неё нет мужа, а у подруги есть, но ’она не хочет общаться с этим мудаком’.
Не играйте с голубем в шахматы — он раскидает фигуры, нагадит на доску и полетит рассказывать, как он вас уделал! (с)
Зоя Жорівна• 12 февраля 2025
Ответ дляХвилювАллочка
Вавки в голове зелёнкой мазать надо
То мажте. Ще антидепресанти випийте, а то прийом пропустил, й ні, я не читала далі пергого речення вашу маячню.