празники не помню• 17 января в 10:06
Що робити у випадку нестачі предмету при передачі матеріальної відповідальності?
Якщо при передачі матеріальних цінностей, і взагалі, інвентаризації з´ясовується, що певний предмет відсутній(переносна, безперебійник), які подальші дії відбудуться у відношенні до відповідальної особи? Їх спишуть чи знімуть суму з заробітної плати?
І чи винна буде ця людина, якщо усі меблі та техніка, за яку вона була відповідальна були в одному кабінеті, але вже відповідальна особа сидіть в іншому. І без її відома брали ключі і щось могли взяти? Як діяти у такому випадку?
Можливо, скоро звільнятимусь, які права та обов´язки на мене покладені?
Буду вдячна за інформацію.
празники не помню
• 17 января в 10:08
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Когда доки подписывали, не читали?
Це були майже три роки тому. Я не пам´ятаю. Пам´ятаю, що ставила підпис під переліком майна і все.
празники не помню
• 17 января в 10:10
Ответ дляВимагаю спілкування
Возмещать прийдется. Купите и положите на место
Так воно таких років, що вже не купиш. Коли у знайомої при ремонті робочі покрали старі комп´ютери і принтери,то їх просто списали.
аромат Жука• 17 января в 10:11
Акт нужно составить. И спрашивать с того, кто охрану осуществлял. Ключи -под подпись выдаются?
Вимагаю спілкування• 17 января в 10:11
Ответ дляпразники не помню
Переноска и бесперебойник по документам должны быть? У вас нет? Вот и верните на место. Как было у знакомой у вас может не быть
Кавуся• 17 января в 10:12
Спершу складають акт. Далі може бути створена комісія для проведення службового розслідування. Якщо Ви підписували договір про повну матеріальну відповідальність або якщо цінності були передані Вам під звіт, розмір відповідальності не обмежується розміром заробітної плати (тобто відшкодовуватимете повну вартість). Поки працюєте, стягнення може бути звернене на Вашу зп - відраховуватимуть по 20%. Якщо звільнетесь - можуть подати позов до суду.
празники не помню
• 17 января в 10:12
Ответ дляаромат Жука
Так, журнал, сидить охорона на вахті. Але він же не знає, де в кого яке майно в якому кабінеті. Не має права не дати ключ.
празники не помню
• 17 января в 10:14
Ответ дляВимагаю спілкування
Тобто, якщо в людини вкрали в її не робочий час, вона все одно винна?
аромат Жука• 17 января в 10:15
Ответ дляпразники не помню
Нужно писать докладную начальству при обнаружении пропажи. Бред...
празники не помню
• 17 января в 10:15
Ответ дляаромат Жука
Що брєд? Начальство не при справах, скаже йти в бухгалтерії матеріальну і самому вирішувати
Млинці зі смайликом• 17 января в 10:20
Ответ дляпразники не помню
КРК робить інвентаризацію раз на рік чи півроку, як у вас в статуті вказано. Ви як матеріально відповідальна, маєте бути в КРК і ходити з ними на інвентаризацію, принаймні, на свої об´єкти
празники не помню
• 17 января в 10:21
Ответ дляФорсия
Если оборудование старое, оно может уже ничего не стоит, полная аммортизация, тогда его просто спишут. Но на будущее, не берите на себя материальную ответственность, если не вы закрываете помещение и туда есть доступ других лиц.
Та ключ на вахті, якщо комусь треба буде, то охорона дасть, вони повинні дати під розпис. Доступ інших людей почався, коли мене звідти переселили на інший поверх плюс ремонти, то вікно міняли,то перестановка
празники не помню
• 17 января в 10:22
Ответ дляМлинці зі смайликом
Вони не робили. Давали мені папір, щоб я сама розписалась під переліком. Вчора виявилось, що все майно,що на мені також на комендантів нашого корпусу. Якась помилка
празники не помню
• 17 января в 10:22
Ответ дляФорсия
В любом случае, оно должно быть на балансе предприятия для начала. И в бухгалтерии должен храниться ваш переучет, когда вы принимали мат ценности. Если его нет, то и ответственности нет.
А в переобліку що вказано?
Ответ дляпразники не помню
В этот момент вы должны были провести переучет и снять с себя ответственность за ценности. Пишите докладную директору.
празники не помню
• 17 января в 10:23
Ответ дляФорсия
Ок, дякую. Я їй на словах сказала при слові, але то їх давня знайома, і мені відповіли,що не може такого бути, щоб туди зайшли і забрали щось.
Полтавська галушка• 17 января в 10:24
Ответ дляпразники не помню
А договір матеріальної відповідальності почитайте.
празники не помню
• 17 января в 10:24
Ответ дляФорсия
Так зачем вы подписывались за то, чего нет?)
Це було в жовтні. Переселили мене не так давно.
празники не помню
• 17 января в 10:24
Ответ дляПолтавська галушка
Він, певно, в бухгалтерії?
празники не помню
• 17 января в 10:24
Ответ дляФорсия
А может быть, что это вынесли вы?)
Ну, мені воно не треба точно
Полтавська галушка• 17 января в 10:25
Ответ дляпразники не помню
Проводиться розслідування.
Полтавська галушка• 17 января в 10:27
Ответ дляпразники не помню
Він, певно, в бухгалтерії?
Він має бути і у Вас на руках.
празники не помню
• 17 января в 10:28
Ответ дляПолтавська галушка
Він має бути і у Вас на руках.
Не було ніколи
Вимагаю спілкування• 17 января в 10:30
Ответ дляпразники не помню
Если украли, то она сразу же, обнаружив пропажу, должна была сообщить руководству. Автор не сделала этого
празники не помню
• 17 января в 10:32
Ответ дляВимагаю спілкування
Ну мені вчора повідомили, що меблі, які на мені числяться поставлені в інших кабінетах, бо думали, що то на іншій особі. Як я фізично могла по це знати, якщо ніхто не говорив і я там не сиджу, щоб це все перевіряти?