празники не помню• 17 января 2025
Що робити у випадку нестачі предмету при передачі матеріальної відповідальності?
Якщо при передачі матеріальних цінностей, і взагалі, інвентаризації з´ясовується, що певний предмет відсутній(переносна, безперебійник), які подальші дії відбудуться у відношенні до відповідальної особи? Їх спишуть чи знімуть суму з заробітної плати?
І чи винна буде ця людина, якщо усі меблі та техніка, за яку вона була відповідальна були в одному кабінеті, але вже відповідальна особа сидіть в іншому. І без її відома брали ключі і щось могли взяти? Як діяти у такому випадку?
Можливо, скоро звільнятимусь, які права та обов´язки на мене покладені?
Буду вдячна за інформацію.
Млинці зі смайликом• 17 января 2025
Ответ дляпразники не помню
Ну мені вчора повідомили, що меблі, які на мені числяться поставлені в інших кабінетах, бо думали, що то на іншій особі. Як я фізично могла по це знати, якщо ніхто не говорив і я там не сиджу, щоб це все перевіряти?
Ви мали би йти в бухгалтерію і питати, коли проходять перевірки КРК. І писати заяву з проханням до включення у КРК. Так ви все змогли би контролювати власноруч.
празники не помню
• 17 января 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
Шо таке КРК?
Млинці зі смайликом• 17 января 2025
Ответ дляпразники не помню
Шо таке КРК?
Контрольно-ревізійна комісія.
празники не помню
• 17 января 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
Контрольно-ревізійна комісія.
Дякую