Весела бджілка• 17 января в 11:11
Продаж квартири та ексклюзивний договір з агенством
Вітаю.
Хочу почути поради з такого приводу.
Які мінуси для продавця у підписанні ексклюзивного договору з агенством нерухомості?
Продаж не супер терміновий, агенти адекватні в агентстві, з кількома спілкувались.
Які є підводні камені?
Хочу почути поради з такого приводу.
Які є підводні камені?
66сезон666серия• 17 января в 11:13
А какие плюсы? Ждать с моря погоды - когдааааа же он продаст. Не иметь возможности это сделать другим путём
Хома з пастою• 17 января в 11:13
Ми заключали, за рік квартиру не продали, зато нагадували що при продажі маєм їм все одно заплатити.
Мати тріля• 17 января в 11:13
Есть смысл только если вы не в стране и нет знакомых которые смогут показать.
Мати тріля• 17 января в 11:15
Ответ дляdulenok
сам эксклюзив- и есть главный подводный камень.
Это филькина грамота, ничего они не сделают
Скоро_вчера• 17 января в 11:16
нічого гарно в цьому немає.
якщо будуть обставини за яких ваші знайомі чи люди з олх захочуть купити квартиру, то будуть нерви з продажем, бо укладений ексклюзивний догоовір.
Весела бджілка
• 17 января в 11:17
А якщо укласти ексклюзив на 1-2 місяці?
Так, я оптимістка)
Голена блондинка• 17 января в 11:42
Ответ дляВесела бджілка
А якщо укласти ексклюзив на 1-2 місяці?
Так, я оптимістка)
у вас настільки жвавий ринок нерухомості в місті?
чи ціна бросова
Inconvenient• 17 января в 12:46
Ви ризикуєте тим, що ці шахраї не будуть нічого робити для продажу вашої квартири, а самі продати не зможете, тому що доведеться їм платити або чекати на закінчення договору. Це схоже на схему кидалова. І ще вимагатимуть суттєвого зниження ціни. Даруйте, ви хіба сама не розумієте?
Міс Всесвіт• 17 января в 13:20
Вы полностью зависите от агенства. Даже если сами найдете покупателя, с вас будут хотеть денег.
Больше шансов продать квартиру, когда продажей занимается много разных агентств и частные маклеры.