Vovchik_1978• 17 января 2025

Видалення селезінки, статус ВЛК

Доброго дня. Якщо відсутня селезінка, то чи законно медкомісія надає статус ’Придатний до військової служби’ ?
Заикальница• 17 января 2025
Так откройте закон и почитайте. Есть утвержденный список диагнозов, с которыми исключают из военнообязанных.
ЯкаКраля• 17 января 2025
С одним лёгким отправили с влк на фронт.
Кидстаффовна• 17 января 2025
только прЫтула с операцией на глаза снят с учета, с ним Стерненко, переворачиватель пингвинов, кошевой и вся сволота зелено-кварталовская
Поліцейський патруль• 17 января 2025
А что вам даст если здесь какой то аноним напишет законно или не законно?
Аноним ФЕЯ• 17 января 2025
Придатний для всіх родів військ? Зараз просто відсутня категорія обмежено придатний, натомість їм пишуть придатний, але прописують придатний для служби в яких саме підрозділах
Ананомчикус• 17 января 2025
У кума немає селезінки,його нетрогають.
ЛеньГуглить_правда• 17 января 2025
сину знайомих поставили ’придатний’, видалена після дтп
Тётушка Лошадь• 17 января 2025
Вовчик давно вас не было !! С возвращением!!! Помню вас в темах пошлых .
Сяду на шию, дорого!• 17 января 2025
Ответ дляКидстаффовна
а какой диагноз у Дикого?? Сегодня читала, что он за продолжение войны до 2026 года
из желе я• 17 января 2025
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Ожирение и оборзение
автор Vovchik_1978 • 17 января 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
для всіх, в тому і справа
ЛюбимаЯНЬ• 17 января 2025
Ответ дляКидстаффовна
++++ цвет общества (((
ОбережнаЯ• 17 января 2025
Так, законно. Цей діагноз не підпадає під зняття з обліку. Раніше це був би обмежено придатний.
Аноним ФЕЯ• 17 января 2025
Ответ дляVovchik_1978
для всіх, в тому і справа
Хай подає апеляцію і йде на повторне
Аноним ФЕЯ• 17 января 2025
Ответ дляОбережнаЯ
Якщо це категорія,які раніше були обмежено придатні, то там не пишуть придатний до служби у всіх військах, а прописують, в яких конкретно підрозділах може служити
автор Vovchik_1978 • 17 января 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
написали просто придатний.. в курсі про тили
Аноним ФЕЯ• 17 января 2025
Ответ дляVovchik_1978
В мого чоловіка інший діагноз, то в нього прописано, що служба в тилових військах, в підрозділах логістики і ще щось, все інше виключено
3@йk@• 17 января 2025
Ответ дляVovchik_1978
для всіх, в тому і справа
Який пункт закону 402 вказали у вашому в військовому квитку при проходженні ВЛК?
автор Vovchik_1978 • 17 января 2025
Ответ для3@йk@
буду знати в середу, бо залишив всі документи у військоматі ((
Обращеница• 17 января 2025
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Бойова травма.
автор Vovchik_1978 • 17 января 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
а який в нього діагноз і коли видаляли селезінку?
автор Vovchik_1978 • 17 января 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
вже не пам´ятаю ))
Аноним ФЕЯ• 17 января 2025
Ответ дляVovchik_1978
В мого не видаляли селезінку, він обмежено придатний за іншими діагнозами. Ось так в його висновку
ЖенаАйтишнеГа• 17 января 2025
Ответ дляVovchik_1978
А це було перше ВЛК? Якщо ні, то що було в попередніх написано, яка стаття і яка придатність? Просто не хочеться перечитувати всі статті в постанові, їх дуже багато
Тётушка Лошадь• 17 января 2025
Ответ дляVovchik_1978
вже не пам´ятаю ))
Вы уже женились??
Радість моя• 17 января 2025
селезенка по моему без последствий удала
яется
думаю вполне считается придаиним
Ваша прЭлесть• 17 января 2025
Так,зять служить.Селезінки років 25 нема
автор Vovchik_1978 • 17 января 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Давно 79 ’в’ гр.1, а чотири роки тому 52 ’б’ гр.2
автор Vovchik_1978 • 17 января 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
Вы уже женились??
ні ))
автор Vovchik_1978 • 17 января 2025
Ответ дляВаша прЭлесть
служити можна і без ноги. Мене цікавить наскільки законно ставити такий висновок.