Vovchik_1978• 17 января 2025

Видалення селезінки, статус ВЛК

Доброго дня. Якщо відсутня селезінка, то чи законно медкомісія надає статус ’Придатний до військової служби’ ?
автор Vovchik_1978 • 17 января 2025
Ответ дляРадість моя
селезенка по моему без последствий удала
яется
думаю вполне считается придаиним
то чому надвали статус ’обмежено придатний’? Селезінка теж має в організмі свою роботу і на рівні з іншими здоровими не зможете відновлюватись так швидко.
ЖенаАйтишнеГа• 17 января 2025
Ответ дляVovchik_1978
служити можна і без ноги. Мене цікавить наскільки законно ставити такий висновок.
Знайшла вам в постанові 402, ст 77 в або г, залежить чи є порушення функцій із за видалення печінки. Якщо є, то тилові частини, не має, то придатний
Тётушка Лошадь• 17 января 2025
Ответ дляVovchik_1978
ні ))
Почему ???
автор Vovchik_1978 • 17 января 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
Почему ???
для чого?
автор Vovchik_1978 • 17 января 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
дякую. Я в принципі це знаходив, але не можу розтлумачити коректно, бо не лікар. У пункті ’в’ конкретно вказана селезінка, а у ’г’ органи.. от і не знаю до якого варіанту належу (( Напевно яку суму заплатиш то таке і отримаєш :)
Тётушка Лошадь• 17 января 2025
Ответ дляVovchik_1978
для чого?
Как для чого? Родственная душа . Разве вы не хотите засыпать под одеялком с теплым тельцем???
автор Vovchik_1978 • 17 января 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
хочу.. не можу знайти поки що :(
Сусідка зверху• 17 января 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
Придатний для всіх родів військ? Зараз просто відсутня категорія обмежено придатний, натомість їм пишуть придатний, але прописують придатний для служби в яких саме підрозділах
Так, це правда
ЛижТолько• 17 января 2025
Ответ дляVovchik_1978
вам сказали, візьміть і почитайте. В чому проблема?
Тётушка Лошадь• 17 января 2025
Ответ дляVovchik_1978
хочу.. не можу знайти поки що :(
Так а какие вам попадаются ?? Деньги требуют ??
ЛижТолько• 17 января 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
автор в дитячому садочку? Сам не міг знайти? Мені просто цікаво, навіщо таке робити. Людська цікавість
автор Vovchik_1978 • 17 января 2025
Ответ дляЛижТолько
в колізії..
автор Vovchik_1978 • 17 января 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
ой, якщо чесно, то не маю часу на них, тому ніякі не попадаються :) Не до них зараз.
ЖенаАйтишнеГа• 17 января 2025
Ответ дляVovchik_1978
Ні, я ж вам розписала, що якщо є порушення функцій роботи якихось органів із за видалення селезінки, то ʼвʼ - придатний в тилових частинах і т.д., якщо просто видалена селезінка і всі інші органи працюють нормально, то ʼгʼ - придатний
автор Vovchik_1978 • 17 января 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
дякую, ясно. та не зовсім нормально, бо внаслідок видалення більше 20-ти років тому утворились спайки кишечника.. зробили повторну операцію, але минулого року робив рентген і знову злукову хворобу написав хірург... тобто спайки знову є, просто нічим не лікую, хоча вони не лікуються. От тому не знаю чи все так просто :( і не можу розібратись.
ЖенаАйтишнеГа• 17 января 2025
Ответ дляЛижТолько
Не всі вміють користуватися нормально законами та підзаконними актами. Я просто цю постанову читала не один раз, бо чоловік обмежено придатний, а мав би бути непридатним, якщо б одна лікарка в заключенні написала значні порушення функцій, а вона написала помірні порушення функцій. Хоча згідно обстежень він має значні порушення функцій. А так як дане обстеження чоловік проходив вперше і в постанові я розібралася пізніше, то і маємо результат - обмежено придатний і зараз знов ВЛК
ЖенаАйтишнеГа• 17 января 2025
Ответ дляVovchik_1978
Ви можете звернутися до свого сімейного і з ним поговорити про це, якщо він у вас нормальний. Або багато юристів пропонують послугу суд мед експерта, який подивиться всі ваші обстеження і дасть офіційне заключення, не безкоштовно, звичайно
автор Vovchik_1978 • 17 января 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
о, дякую. А це офіційне заключення суд мед експерта ТЦК візьме до уваги? Бо щось я не вірю (( їм зараз напевно все по барабану..
ЖенаАйтишнеГа• 17 января 2025
Ответ дляVovchik_1978
Юристи кажуть, що мають взяти до уваги, а як на практиці не знаю, бо ВЛК на всіх начхати