Губной рояль• 17 января в 19:41
Какой гемоглобин норма?
Всегда считала, что 110 для взрослой женщины, а сегодня сказали 125
З бісиками• 17 января в 20:31
Ответ дляБЦАшка
В мене 80 і я не страждаю фігньою на відмінно від вас.
Офигеть, я с 90 обморок в метро падала
11 класс, нагрузка сумасшедшая, тогда сдала анализы и офигела, гемоглобин 90, соэ 30
После курса железа все прошло
Забавно, что не болела гриппом или даже простудой в тот год
После курса железа все прошло
Губной рояль
• 17 января в 20:35
Ответ дляЗ бісиками
Офигеть, я с 90 обморок в метро падала
После курса железа все прошло
У меня тоже ещё в школе был 86. Пила железо
Королева краси• 17 января в 20:43
Ответ дляБЦАшка
Причини анемії різні бувають.
Моя мама з гемоглобіном 67 ще навіть якось працювала, поки в лікарню не загриміла. І виявилося, що в неї не залізодефіцитна анемія, як роками вважали, а В12 дефіцитна і за роки в неї навіть стінки шлунку трохи атрофувалися.
А в мене гемоглобін хоч і не критично низький був 92, але тромбоцити до 610 зашкалювали і діагностували вторинну анемію на фоні хронічної крововтрати.
В когось буває і при онкологіях крові анемія.
А в когось фоново все життя, від обільних місячних чи раціону харчування. Гематологи не лише на гемоглобін, але і на інші показники крові зважають, сам по собі трохи занижений гемоглобін не показник.